reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

1493538700-aaaaaa.jpeg


Nie lubię łykać tabletek! Mój mąż powiedział - ale mamy fajny baby pack! [emoji4] a na obniżenie prolaktyny mam Dostinex

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
#spark #marc wiem ze bralyscie, bierzecie donga powiedzcie mi kochane jak rozpoznawalyscie kiedy jest "niby" owu zeby przestac brac? Bo robie testy ale kurcze ni cholerki nie moge ich rozszyfrowac :( jestem teraz w pracy ale wysle wieczorkiem zdjecie.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
#spark #marc wiem ze bralyscie, bierzecie donga powiedzcie mi kochane jak rozpoznawalyscie kiedy jest "niby" owu zeby przestac brac? Bo robie testy ale kurcze ni cholerki nie moge ich rozszyfrowac :( jestem teraz w pracy ale wysle wieczorkiem zdjecie.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Najlepiej mierzyć tempke [emoji6] ale gwarancję da tylko monitoring u gina [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Flower mam taki zal do niego :( zachowuje sie gorzej jak baba z fochami i juz drugi raz z rzedu psuje atmosfere u mnie w rodzinnym domu. Nie wiem o co chodzi bo on normalnie taki nie jest, takie akcje odwala tylko u mnie w domu :(
Jakas zyla wodna, zla energia, klatwa? Nie wiem :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Paraplu tak mi przykro, faceci są beznadziejni i niewiele rozumieją! Może dzisiaj jeszcze się pogodzicie i coś zadzialacie
Mnie mój ostatnio też wkurzyl, bo jak się nie staraliśmy to zawsze on inicjowal przytulnie i jeszcze miał pretensje ze ja nigdy nie chce. Więc teraz kiedy się staramy to ja zapieralam się do rzeczy, i on kiedyś że chce tylko ze względu na dziecko i on tak nie chce! No tak mnie zagotowal!

Więc facetów nie rozkminisz :/

Sent from my D2203 using Forum BabyBoom mobile app

Ehhhh.... no mój też ma focha, ze ja się zdołowałam i że płaczę po wizycie u lekarza. zamiast mnie przytulić, pocieszyć to się na mnie focha :(

Ja mam do Was jeszcze jedno pytanie bo od okresu mam śluz tak jasnobrązowo zabarwiony. To już 9 dc a ciagle śluz jest taki właśnie i nie wiem z czego to czy ze stresu czy znowu coś mi się dzieje w organizmie czy to po stymulacji.... :(
 
@Paraplu no najgorsze ze te ważne dla nas dni zdarzają się raz w miesiącu a w tym czasie zawsze coś musi się spie ... :(

Sent from my D2203 using Forum BabyBoom mobile app
Dokladnie zawsze cos. Jak nie chorubsko to nie ma czasu a to jakas klotnia:/ ale wierze ze tak musi byc moze po prostu nie na nas jeszcze kolej :) moze dzidzia czeka na ten idealny moment :)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie robiłam żadnych takich badań. Nie miałam pojęcia że taka sytuacja zdarzy się 2 razy. Dobrze jakoś leci. Mimo że serce krwawi to trzeba walczyć dalej. Jestem w pracy więc tak o tym nie myślę

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze, że umiesz się czymś zająć. Także cycuchy do przodu i walczymy dalej. Dobry lekarz , zbadanie hormonow i myśle, że szybciutko aniołki wrócą i przytulisz maleństwo.
A wyniki nie są dobre. Prolaktyna i wysokie TSH mogą być przyczyną poronienia
A wezcie ku*wa, K przyjechal zrobil afere o bzdure, walnal focha, potem przepraszal. I tak minal mi wieczor. Cykl w doope.
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ooooooo a ja tak kibicowalam tym wygibasom w lesie
 
Do góry