reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@Spark może nie jak łóżko, Ale poduchy pewnie wygodne [emoji23] [emoji23]

@Lanvin to naprawdę jest jakaś sekta... moja koleżanka wychowuje tak trójkę dzieci. Jedno w chuscie, drugie w nosidle a trzecie za rękę. W wózku jeździć nie będą, bo to zuo. Żadnych kar bo to rujnuje poczucie własnej wartości, żadnych nagród bo przecież nie na tym życie polega. Jak się z nią widujemy to boję się podchodzić do tych dzieci, bo kij wie co."wolno" i żeby potem afery nie było...
A co do disco polo... nikt nie zna, wszyscy się krzywą i zarzekają ze to wieśniackie, a jak przychodzi do.wesela albo imprezy to wszyscy znają tekst [emoji23] trochę zenona nie.zaszkodzi [emoji1] chociaż czytałam kiedyś artykuł, który.faktycznie mówił o wpływie takiej.muzy na dziecko. Tak samo jak niby.klasyczna w życiu płodowym... No ale kurde, pomyslmy logicznie. Gdyby muzyka takiego zenka albo Bacha decydowała o tym czy dziecko będzie inteligentne czy durne, to po świecie popitalaliby sami geniusze i debile [emoji23] na szczęście to trochę bardziej skomplikowane, ja tam czasem sobie puszcze a jakaś wybitną kretynka nie jestem [emoji1]
Tylko czasem dla dobra sprawy [emoji23]
 
Ostatnia edycja:
No i piątka! Mój za disco polo nie przepada, ale sam stwierdził wczoraj, że przecież disco polo jest rytmiczne i każdy tego słuchał jak był mały, na rytmice łatwiej dzieciom załapać ćwiczenia do takiej muzyki :)

Ciekawe przy czym te panie bawią się na weselach, bo przeciez w głównej mierze disco polo na weselu puszczaja czy spiewają :)
 
@Spark może nie jak łóżko, Ale poduchy pewnie wygodne [emoji23] [emoji23]

@Lanvin to naprawdę jest jakaś sekta... moja koleżanka wychowuje tak trójkę dzieci. Jedno w chuscie, drugie w nosidle a trzecie za rękę. W wózku jeździć nie będą, bo to zuo. Żadnych kar bo to rujnuje poczucie własnej wartości, żadnych nagród bo przecież nie na tym życie polega. Jak się z nią widujemy to boję się podchodzić do tych dzieci, bo kij wie co."wolno" i żeby potem afery nie było...
A co do disco polo... nikt nie zna, wszyscy się krzywą i zarzekają ze to wieśniackie, a jak przychodzi do.wesela albo imprezy to wszyscy znają tekst [emoji23] trochę zenona nie.zaszkodzi [emoji1] chociaż czytałam kiedyś artykuł, który.faktycznie mówił o wpływie takiej.muzy na dziecko. Tak samo jak niby.klasyczna w życiu płodowym... No ale kurde, pomyslmy logicznie. Gdyby muzyka takiego zenka albo Bacha decydowała o tym czy dziecko będzie inteligentne czy durne, to po świecie popitalaliby sami geniusze i debile [emoji23] na szczęście to trochę bardziej skomplikowane, ja tam czasem sobie puszcze a jakaś wybitną kretynka nie jestem [emoji1]
Tylko czasem dla dobra sprawy [emoji23]
Taaa, z moim rozmiarem to jaakby na desce leżała [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki pytanko przykładowo : np jeżeli jest test o czułości 25 i moze na nim cos było by widać to luteinę trzeba brać ? Czy co
 
To jest pytanie ogólne. Bo ciekawi mnie czy kobiety biorą coś na podtrzymanie czy co hehrhrhr tak sobie leżę i myśle ;-) jak to jest
 
Aaa, to Wy już teraz macie lUl! Nie ogarnelam, że to już! To trzymam mocno kciuki :)



A to Tobie nie płacą mamy tych dzieciaczków? Nie rozumiem trochę jak to wygląda... Co do in vitro, to naprawdę super warunki :) gdyby w Polsce było za darmo...mam nadzieję, że szybko znajdziecie odpowiedniego lekarza i procedura się rozpocznie ;)



No nie zgodziłyśmy się :| W życiu, jak ona zaczęła mówić, że takie prezenty, do tego kwiaty, jakiś duży poczęstunek, coś tam, a ja z jedną z mam patrzymy na siebie głupimi minami i myślę sobie "po*ebało?". Dlatego stanęło na tym, że zrzucimy się po 50zl, za to kupimy te bony, 3 bukiety dla każdej z Pan, i 3 małe bukiety dla siostry od religii, pani od rytmiki i pani dyrektor. Prócz tego mamy jeszcze zrobić dla każdej Pani album pamiątkowy, każde dziecko będzie miało swoją stronę, mamy wywołać jakieś zdjęcia i przy zdjęciu dzieci mają coś narysować lub napisać dla Pań:) i starczy :)

Dobrze, że dzialacie! Działajcie cały czas, bo martwilaś się, że w święta owu wypadnie, a tu się udało :)



Spadek spory, więc implantacja jest możliwa :) zobaczymy jutro :)



qdkkj44j6bi2vbec.png

Cześć łaski [emoji2]
@Lanvin my dawaliśmy też kwiaty i albumy. Też uważam, że takie prezenty to lekka przesada. W końcu wykonują swoją pracę i dostają za to wynagrodzenie. To ma być tylko miły gest w ramach podziękowania.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie co ja pracuje w przedszkolu i na 25 dzieci na koniec roku dostałyśmy kwiaty od 2 dzieciaczków :-D :-D bardzo fajne podziękowanie .....:-(
 
reklama
Do góry