reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny, czy Waszym zdaniem disco polo jest dla dzieci szkodliwe?? Pytam poważnie, bo na grupie, o której Wam pisałam, wywiązała się wczoraj dyskusja na temat tego, że dziecko wróciło z przedszkola i śpiewało "Przez Twe oczy zielone" Zenka i wg niektórych to niedopuszczalne! Pomijam, że dziecko mogło to usłyszeć od drugiego dziecka, przykładowo, ale czy wg Was disco polo naprawdę zryje psychę dziecku? Bo ja tego nie ogarniam :o
Przestań czytać te głupoty :p, moje dziecko chce na egzaminie do szkoły muzycznej zaśpiewać ruda tańczy jak szalona także ten.... Muszę mu to wybić z głowy hehe. Ale tak ogólnie mój słucha wszystkiego co leci z radia w aucie. Ogólnie bardzo lubi jazz. Muzyka poważna też może być ;).
A tak jak piszesz od kolegi mógł uslyszec. A na podwórku ile rzeczy się słyszy. Nie każde dziecko jest grzeczne i miłe :p
Samo życie.
 
reklama
1493293146-aaaaaa.jpeg
1493293159-aaaaaa.jpeg

Rozumiem, że pogoda idealna do spania, ale czy ja naprawdę wyglądam na łóżko? [emoji15] [emoji23] [emoji85]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widać że jesteś bardzo wygodna;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Haha niech korzystają póki brzuch tak bardzoo niee urośnie [emoji14]
Swoją drogą młoda śpi od prawie 2h, oszczędza mnie ! :D a jutro szefowa powiedziała, że mam sobie wolne zrobić, idealniee! :D pojadę z mamusia na tomografie, będzie się czuła raźniej na pewno :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha niech korzystają póki brzuch tak bardzoo niee urośnie [emoji14]
Swoją drogą młoda śpi od prawie 2h, oszczędza mnie ! :D a jutro szefowa powiedziała, że mam sobie wolne zrobić, idealniee! :D pojadę z mamusia na tomografie, będzie się czuła raźniej na pewno :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Spark będziesz miała duże doświadczenie przy swoim :)
 
No wlasnie mnie zawsze zastanawialo jak to w koncu jest z tym bólem piersi bo sa teorie ze bol pojawiajacy sie po owu moze byc spowodowany PMS a takze moze byc wynikiem problemu z prolaktyna tylko ze podwyzszony progesteron ktory ma za zadanie potrzymac ewentualna ciaze tez powoduje obrzmienie i ból piersi nie rozumiem tego w ogóle .... :eek: jakam stara taka glupia :confused:;-) ;)



Ja tez tego nie rozumiem :-)
heehhe
 
Ejjjjj dziewczyny jak to jest że teraz jak nie mogę (wstrzemięźliwość przed iui) to mam taką wielką chcicę? Złośliwa ta matka natura! :p
 
reklama
Do góry