reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ann bardzo mi przykro i współczuje. Wiem bo sama przez to przeszłam w listopadzie. Jakbyś potrzebowała wsparcia psychicznego daj znać. Ja 5 cykl się staram i po tym co mnie spotkało to chce być w ciąży ale bardzo się boję w nią zajść.
Mamuniol szkoda, że test negatywny. Póki nie ma @ jest jakaś mała nadzieja. Ja termin swojej mam na 17.06.-ostatni dzień wczasów, więc mam nadzieję, że jak się nie uda zajść to chociaż oszczędzi mnie ta małpa na wczasach.
 
Ann - współczuję...wiem co czujesz...:( gdybyś chciała pogadać to jesteśmy.

Mamuniol - tak jak piszą dziewczyny - nadzieja jest. a może ten brak objawów to tym razem objaw ciąży? ;)

Kto jeszcze jest przed testowaniem?
 
Sama juz nie wiem mialam ostatnie 3 cykle 32, 26 i 27. Wczesniej raczej nie przekraczaly 28-29 dni. Nawet jakbym miala pozniejsza owu to dzisiejszy test powinien juz wyjsc... :(
Czyli do najdłuższego cyklu pozostał 1 dzień...
Hmm widziałaś co dziewczyny pisały... Niektórym test wyszedł dopiero po kilku dniach po spodziewanej @, także nigdy nic nie wiadomo, trzymam kciuki !!
A powiedz mi, zazwyczaj miałaś objawy przed @?
 
reklama
Ann bardzo mi przykro i współczuje. Wiem bo sama przez to przeszłam w listopadzie. Jakbyś potrzebowała wsparcia psychicznego daj znać. Ja 5 cykl się staram i po tym co mnie spotkało to chce być w ciąży ale bardzo się boję w nią zajść.
Mamuniol szkoda, że test negatywny. Póki nie ma @ jest jakaś mała nadzieja. Ja termin swojej mam na 17.06.-ostatni dzień wczasów, więc mam nadzieję, że jak się nie uda zajść to chociaż oszczędzi mnie ta małpa na wczasach.
Kacha &&& ! Oby oszczedzila Cię jeszcze przez kilka miesięcy !!! Co najmniej 9 :p
 
Do góry