reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Przeczytalam w książce gdzies ostatnio, że nasienie nie staje sie gorsze czy slabszej jakości po tym jak para uprawia sex codziennie i nie jest potrzebna przerwa w regeneracji :p podobno wskazane żeby w dni płodne szalec codziennie :) dużo osob mysli ze jak sex bedzie co drugi dzien to nasienie bedzie lepszej jakosci , bądz bedzie go wiecej :p no ale to tylko wyczytalam takze wiadomo :D nam jak sie teraz nie uda to bedziemy sie starac codziennie przez 6 dni :D bo teraz w tym pierwszym cyklu bylo przytulanko tylko 2 razy :)

Też słyszałam że nasienie produkuje się na bieżąco :)
 
reklama
No już sama nie wiem, w nd niby pozytyw, wczoraj nie a dziś znowu... Dzisiaj wydaje mi się najmocniejszy... Wczoraj się przytulalismy , więc myślę że dzisiaj dzień przerwy żeby żołnierzyki się odbudowaly i jutro dalej...
Z mężem przy pierwszych staraniach o syna przytulaliśmy się po dwa razy dziennie. [emoji4] Im więcej przyjemności przy staraniach tym lepiej. [emoji3]
 
cześć dziewczyny
za mną masakryczny dzień dopiero siadłam na tyłek:(

lux wszystkiego najlepszego! Sto lat!
Ja już mam 34 lata, na 30 urodziny urodziłam synka. Prezent najwspanialszy, niesamowity bo syn miał jeszcze 1,5 tyg do terminu a wybrał dzień moich urodzin. Mam nadzieję, że z drugim dzieckiem wyrobię szybko, bo zegar biologiczny tyka. Chciałabym urodzić mając te 35 lat.
megan młoda z Ciebie kobietka, akurat najlepszy wiek na rozmnażanie pod względem biologicznym. Stronka jest świetna. Patrzyłam na nią kilka razy ale na razie nie udaję się zaskoczyć.
W tym cyklu czułam owulkę i wszystko mi się na razie potwierdza z tabelką. Sexik był w najbardziej płodne dni i owulkę więc zobaczymy. Chociaż dużo razy miałam już takie cykle, że czułam owulkę, dni płodne nasze a ciąży brak. Więc teraz też pewnie tak będzie bo za bardzo o tym myślę.

kacha ja w tym roku kończę 35lat i na pewno nie urodzę przed tym czasem.
Olcię urodziłam tuż przed 30 rokiem życia...tez mia łam schizę żeby nie przekroczyć tego wieku...

Mam test:) teraz musze czekac do rana. Trzymajcie kciuki mocno:)

TRZYMAM MEGA VERY BARDZO MOCNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Owulacyjny z dzisiaj... Mętlik. :oZobacz załącznik 759676

także trzymam kciuki!!!!:)
 
Mamuniol???

34bwcsqvxs7xh9od.png
 
reklama
Do góry