reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Dziewczyny potrzebuje świeżego spojrzenia osób z zewnątrz... niby swiezak nie jestem bo już mam Dziecko, ale czuje ze błądzę we mgle...
Do rzeczy
We wrześniu 2015 ur Córkę. Kp Ją do sierpnia ale odstawianie było od czerwca. @ miałam zwykle regularnie, aż ostatnio po 64dniach przyszło krwawienie, słabsze ale myślałam ze to normalna @ a miałam cykl bezowulacyjny. Ale dochodzi do tego mega senność i kilka innych rzeczy, wczoraj natomiast zauważyłam ze mam siare w piersiach chociaż mleka nie mam od miesięcy. Zrobiłam dziś wieczorem test, od razu wyszła jasna kreseczka, nie wiem czy ją widzicie ale na żywo jest ciemniejsza lekko.
Jestem skołowana, nie dość ze przez ostatnie wydarzenia mamy mało czasu na sex to zabezpieczamy się przerywanym, który nas przez lata "chronił". Myślicie ze coś jest na rzeczy? Możliwe ze jest ciąża mimo tego ze było krwawienie?
1493058897-aaaaaa.jpeg
1493058905-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny potrzebuje świeżego spojrzenia osób z zewnątrz... niby swiezak nie jestem bo już mam Dziecko, ale czuje ze błądzę we mgle...
Do rzeczy
We wrześniu 2015 ur Córkę. Kp Ją do sierpnia ale odstawianie było od czerwca. @ miałam zwykle regularnie, aż ostatnio po 64dniach przyszło krwawienie, słabsze ale myślałam ze to normalna @ a miałam cykl bezowulacyjny. Ale dochodzi do tego mega senność i kilka innych rzeczy, wczoraj natomiast zauważyłam ze mam siare w piersiach chociaż mleka nie mam od miesięcy. Zrobiłam dziś wieczorem test, od razu wyszła jasna kreseczka, nie wiem czy ją widzicie ale na żywo jest ciemniejsza lekko.
Jestem skołowana, nie dość ze przez ostatnie wydarzenia mamy mało czasu na sex to zabezpieczamy się przerywanym, który nas przez lata "chronił". Myślicie ze coś jest na rzeczy? Możliwe ze jest ciąża mimo tego ze było krwawienie?
1493058897-aaaaaa.jpeg
1493058905-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moim zdaniem albo ciąża albo masz za wysoką prolaktynę.
 
Witajcie dziewczyny
Z wielką chęcią i przyjemnością chciałabym do Was dołączyć ☺
Jestem 35 letnią mamą naszej 7 letniej Zuzanki
Od tego miesiąca zaczęliśmy starania o drugie cudo Jestem z tych niecierpliwych i oczywiście zrobiłam już dwa testy ciążowe które niestety wyszły negatywne Okres powinien być jutro więc po nim kolejne przyjemne starania
Pozdrawiam gorąco

Witam i zycze szybkich dwoch kreseczek

U nas procedury poszły bardzo szybko zgłosiłam się w lipcu, od października szkolenie a w marcu poznałam synka. Z druga podobnie w sierpniu złożyłam podanie i następnego roku poznałam Mała, ale my chcieliśmy dzieci chore bez szans na adopcje. Na zdrowe dziecko, niemowlę można czekać nawet ponad trzy lata. Cały system jest trochę lipny, trochę nie ma spójności w, brzydko brzmi, rozdzielaniu dzieci. Ale pierwsza adopcje wspominam super, synek jest najwspanialszym dzieckiem jakie można sobie wyobrazić, tylko strasznie zaniedbanym. Trzy lata próbujemy nadgonić i jeszcze mnóstwo przed nami
emoji17.png
ale z drugiej strony rozwinął się tak, że wszyscy oczy wytrzeszczyli jak Go zobaczyli.

Jestes naprawde Wielka! :tak:


Tak więc coś dla poprawy humoru... moje starsze cudo Ares kończy dziś dwa latka więc upiekłam mu tort wątróbkowo - warzywny oczywiście z dwoma "świeczkami" :)

hahahaha dobre :)

Witam dziewczyny z tatą dużo lepiej,po 3koronografiach dziś stan świetny ,czekamy dalej na zabieg:)u mnie 15dc owu była potwierdzona u gina,bez zastrzyku czekamy

Super ze z tata juz lepiej, teraz trzymam kciuki za owocna owu :)

@ flower jak u ciebie? Rozkręcilo się czy dalej niepewność?

A u mnie nadal cisza :errr: nic juz nie rozumiem, tylko mnie to denerwuje bo jak az tyle sie spozni to mi majowke zawali a chcialam do aquaparku z mlodym jechac! :growl:
 
Hej Kochane ja po pracy. u mnie już po owu, wczoraj była. Podziałane jest. Jak myslicie brać luteine? Jak pije ziółka i inofem?
Moka - ale extra pprezent :)
Limonka - działaj, później sobie poodpoczywa
Ketsuri - nagle PCo, sprawdzcie jeszcze raz, dobrze, że gin chce działać, trzymam kciuki :)

Wiesz, że też zgłupiałam, nigdy nie miałam takiej diagnozy. Ale faktycznie prawy jajnik jest otoczony wianuszkiem pęcherzyków. A na lewym torbiel [emoji853] Może to tłumaczy moje problemy z wagą i trądzikiem [emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz, że też zgłupiałam, nigdy nie miałam takiej diagnozy. Ale faktycznie prawy jajnik jest otoczony wianuszkiem pęcherzyków. A na lewym torbiel [emoji853] Może to tłumaczy moje problemy z wagą i trądzikiem [emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zrób powtórne wyniki, niech gin jeszcze raz sprawdzi, powiedz, że nigdy Ci tego nikt nie zdiagnozował.
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje świeżego spojrzenia osób z zewnątrz... niby swiezak nie jestem bo już mam Dziecko, ale czuje ze błądzę we mgle...
Do rzeczy
We wrześniu 2015 ur Córkę. Kp Ją do sierpnia ale odstawianie było od czerwca. @ miałam zwykle regularnie, aż ostatnio po 64dniach przyszło krwawienie, słabsze ale myślałam ze to normalna @ a miałam cykl bezowulacyjny. Ale dochodzi do tego mega senność i kilka innych rzeczy, wczoraj natomiast zauważyłam ze mam siare w piersiach chociaż mleka nie mam od miesięcy. Zrobiłam dziś wieczorem test, od razu wyszła jasna kreseczka, nie wiem czy ją widzicie ale na żywo jest ciemniejsza lekko.
Jestem skołowana, nie dość ze przez ostatnie wydarzenia mamy mało czasu na sex to zabezpieczamy się przerywanym, który nas przez lata "chronił". Myślicie ze coś jest na rzeczy? Możliwe ze jest ciąża mimo tego ze było krwawienie?
1493058897-aaaaaa.jpeg
1493058905-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam okres a po 2 tyg. się okazało, że jednak ciąża. Niestety była pozamaciczna i wylądowałam na stole operacyjnym.... a mleko z tego co wiem to objaw zbyt dużej prolaktyny. Powinnaś odwiedzić lekarza.
Ale u mnie był to cykl z owu potwierdzoną usg... więc nie wiem. Idź do lekarza najlepiej. Powodzenia
Niestety nie... Najpierw trzeba będzie spłacić te 50 tysięcy... :(
Oj, to za 2 lata albo 3. I tak będziecie już coś mieli, żeby w razie czego się schować przed burzą[emoji106] [emoji2] [emoji12]
 
Do góry