reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Tak Spark

34bwcsqvxs7xh9od.png

Chyba chodzi o moje...tylko, że to niestety tylko owulacyjne... :/ :)
 
reklama
lux wszystkiego najlepszego! Sto lat!
Ja już mam 34 lata, na 30 urodziny urodziłam synka. Prezent najwspanialszy, niesamowity bo syn miał jeszcze 1,5 tyg do terminu a wybrał dzień moich urodzin. Mam nadzieję, że z drugim dzieckiem wyrobię szybko, bo zegar biologiczny tyka. Chciałabym urodzić mając te 35 lat.
megan młoda z Ciebie kobietka, akurat najlepszy wiek na rozmnażanie pod względem biologicznym. Stronka jest świetna. Patrzyłam na nią kilka razy ale na razie nie udaję się zaskoczyć.
W tym cyklu czułam owulkę i wszystko mi się na razie potwierdza z tabelką. Sexik był w najbardziej płodne dni i owulkę więc zobaczymy. Chociaż dużo razy miałam już takie cykle, że czułam owulkę, dni płodne nasze a ciąży brak. Więc teraz też pewnie tak będzie bo za bardzo o tym myślę.
 
Dziękuje wszystkim za kciuki :) jeszcze nadzieja jest, pewnie ;)

Lux! Sto lat!! Spokojnej ciąży i zdrowego bobaska! :)

Megan, rzeczywiście fajna stronka :) dzięki!

Mamuniol, nie chcesz ponownie siknąć? Ale masz nerwy :)
Ide dzis po test wlasnie do rosmana. Nerwow nie mam
Ale boje sie uczucia rozczarowania. Nie zakladam ze cos moze byc, bo wszystko co wskazywaloby na ciaze odpuscilo. Piersi nie bola, brzuch nie ciagnie. Test wyszedl negatywny, starankami sie nie wstrzelilismy. Tylko tej@ brak. I tak zyje sobie cicha nadzieją:)
Jakos i tak wydaje mi sie ze w tym cyklu jestem bardzo cierpliwa. Normalnie bym chyba jiz kilka testow zeobila. A teraz tak biore na wstrzymanie. Pewnie gdyby nie wyjazd to wytrzymalabym do 33 dc.
Dzis sprawdzilam i z chlopcami testowalam dopiero w 32 i 33 dc. Moj najdluzszy cykl ever trwal 33 dni woec zalladajac wlasnie taki scenariusz to @ jeszcze mi sie nie spoznia. Chociaz zazwyczaj cykle trwaly do 28 dni..
 
lux wszystkiego najlepszego! Sto lat!
Ja już mam 34 lata, na 30 urodziny urodziłam synka. Prezent najwspanialszy, niesamowity bo syn miał jeszcze 1,5 tyg do terminu a wybrał dzień moich urodzin. Mam nadzieję, że z drugim dzieckiem wyrobię szybko, bo zegar biologiczny tyka. Chciałabym urodzić mając te 35 lat.
megan młoda z Ciebie kobietka, akurat najlepszy wiek na rozmnażanie pod względem biologicznym. Stronka jest świetna. Patrzyłam na nią kilka razy ale na razie nie udaję się zaskoczyć.
W tym cyklu czułam owulkę i wszystko mi się na razie potwierdza z tabelką. Sexik był w najbardziej płodne dni i owulkę więc zobaczymy. Chociaż dużo razy miałam już takie cykle, że czułam owulkę, dni płodne nasze a ciąży brak. Więc teraz też pewnie tak będzie bo za bardzo o tym myślę.
Szkoda ze nie mamy gdzies takiego przyciaku " wylacz myslenie o ciazy" ile to by nam oszczedzilo zdrowia psychicznego:)
 
Chyba chodzi o moje...tylko, że to niestety tylko owulacyjne... :/ :)
O wlasnie;) trzymam kciuki żeby się udało!!
Jak mnie @ nie zaskoczy to robie czwratek/piątek ;P
Trzymam kciuki!!! Tescior w domu Masz??
Ide dzis po test wlasnie do rosmana. Nerwow nie mam
Ale boje sie uczucia rozczarowania. Nie zakladam ze cos moze byc, bo wszystko co wskazywaloby na ciaze odpuscilo. Piersi nie bola, brzuch nie ciagnie. Test wyszedl negatywny, starankami sie nie wstrzelilismy. Tylko tej@ brak. I tak zyje sobie cicha nadzieją:)
Jakos i tak wydaje mi sie ze w tym cyklu jestem bardzo cierpliwa. Normalnie bym chyba jiz kilka testow zeobila. A teraz tak biore na wstrzymanie. Pewnie gdyby nie wyjazd to wytrzymalabym do 33 dc.
Dzis sprawdzilam i z chlopcami testowalam dopiero w 32 i 33 dc. Moj najdluzszy cykl ever trwal 33 dni woec zalladajac wlasnie taki scenariusz to @ jeszcze mi sie nie spoznia. Chociaz zazwyczaj cykle trwaly do 28 dni..
Trzymam kciuki..... &&&&&& ;)

34bwcsqvxs7xh9od.png
 
lux wszystkiego najlepszego! Sto lat!
Ja już mam 34 lata, na 30 urodziny urodziłam synka. Prezent najwspanialszy, niesamowity bo syn miał jeszcze 1,5 tyg do terminu a wybrał dzień moich urodzin. Mam nadzieję, że z drugim dzieckiem wyrobię szybko, bo zegar biologiczny tyka. Chciałabym urodzić mając te 35 lat.
megan młoda z Ciebie kobietka, akurat najlepszy wiek na rozmnażanie pod względem biologicznym. Stronka jest świetna. Patrzyłam na nią kilka razy ale na razie nie udaję się zaskoczyć.
W tym cyklu czułam owulkę i wszystko mi się na razie potwierdza z tabelką. Sexik był w najbardziej płodne dni i owulkę więc zobaczymy. Chociaż dużo razy miałam już takie cykle, że czułam owulkę, dni płodne nasze a ciąży brak. Więc teraz też pewnie tak będzie bo za bardzo o tym myślę.
Tego Ci życzę!!!!

34bwcsqvxs7xh9od.png
 
Witam wszytkich. ..miałam mała przerwę od forum...ale jak tutaj wchodzę to odrazu się nakręcam. ...mało tego obiecałam sobie ze do terminu @ nie zrobię testu a tu już piszecie o testach i co???? No i chyba kupie ....albo nie... lepiej dłużej pożyć w niewiedzy i złudzenia a może to już ;)
 
reklama
Kacha , no ja z narzeczonym baraszkowalam 12 dc i 16 dc i wlasnie 16 dc niby byla owulacja ale od 13 dc czułam lekkie kłucie jajnika i troszeeeeńke krwi przez te pare dni bylo razem ze śluzem,doslownie takie niteczki:p juz moj ukochany powiedzial ze jak teraz nie wyjdzie to w nastepne plodne bedziemy działać codziennie ( w koncu to bedzie dopiero nasze drugie podejscie) bo akurat miesieczny urlop mi sie zacznie :D moja ciocia w wieku 34 lat zaszla w ciaze i od razu blizniaczki :D pare miesiecy sie starali o rodzenstwo dla synka a wynik pozytywny zobaczyla dopiero tydzien po spodziewanej @ ;) takze trzymam kciuki ;)
Fabimama , jeszcze nie kupiłam bo tylko by korcił:D a tak, jak nie pojawi sie @ to od razu pobiegne do apteki :p
 
Do góry