reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Cześć!

Lux wszystkiego najlepszego :)

Ja jestem rocznik '89. Tak wiem, zaskoczenie :p w ogóle nie można sie domyślić po moim nicku :p w lipcu skończę 27 lat.

Megan fajna ta stronka :)

U mnie rozkręca się @. Cykl 23 dni. Świetnie po prostu :wściekła/y::realmad::oo2:

Mamy podobnie, ja 26 lat, 25 cykl...
 
Dziękuje wszystkim za kciuki :) jeszcze nadzieja jest, pewnie ;)

Lux! Sto lat!! Spokojnej ciąży i zdrowego bobaska! :)

Megan, rzeczywiście fajna stronka :) dzięki!

Mamuniol, nie chcesz ponownie siknąć? Ale masz nerwy :)
 
Bertha, Megan i pozostale dziewczyny i my trzymamy ogromnie kciuki - oby mdlosci, ktore nam aktualnie towarzysza, szybko do Was przyszly :-D

2nn3yx8dg37nn3lj.png
 
Bertha , prosze bardzo :p mam nadzieje jednak że sie nam juz nie przyda :p
Anna , dziękuje za wsparcie i pozostalym dziewczynom również :) jestescie kochane również trzymam mocno kciuki za każdą starająca sie i spokojnej ciązy tym ktorym juz sie udalo :*
 
reklama
Do góry