reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Owulacyjny z dzisiaj... Mętlik. :o
IMAG0092_1.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0092_1.jpg
    IMAG0092_1.jpg
    136,6 KB · Wyświetleń: 220
reklama
Iza u mnie już 18cykl i nic, ale paradoksalnie im dalej tym mniej się spinam. Co ma być to będzie. Staram się cieszyć staraniami [emoji4]

Karola super decyzja! Też rozmawialiśmy o adopcji. Zobaczymy! Ale nadal trzymam kciuki za ciążę i wierze, że wkrótce ci się uda!

Fabimama bardzo wielkie i pojemne masz serducho [emoji4][emoji4]

Sto lat dla czerwcówek! [emoji512]

Swój wiek przemilczę.. W każdym razie nadal mam pstro w głowie [emoji2]

Trzymam kciuki za teściory!!!

Spark działaj!
 
Mam test:) teraz musze czekac do rana. Trzymajcie kciuki mocno:)

No to trzymam &&&&
To pewnie troche przeze mnie [emoji12] to ja tak cie nakręcałam ;) przyznaje sie bez bicia! :)

No coś w tym jest ;)

Owulacyjny z dzisiaj... Mętlik. :oZobacz załącznik 759676

Może miałaś dwie owu? ;) albo się że stresowałaś i się przesunęła :)
Najważniejsze żeby teraz działać.

My z Alą na plac idziemy bo podczas zakupów pokazała mi chyba wszystkie bujaczki na osiedlu...:p
 
No już sama nie wiem, w nd niby pozytyw, wczoraj nie a dziś znowu... Dzisiaj wydaje mi się najmocniejszy... Wczoraj się przytulalismy , więc myślę że dzisiaj dzień przerwy żeby żołnierzyki się odbudowaly i jutro dalej...
 
A ja chyba mam jakieś schizy. Jak usiade czy się położę to czuje ze mnie brzuch nisko na dole boli. Delikatnie ale boli. Wczoraj wieczorem to lewej strony i przez parę minut z prawej strony. A dzisiaj czuje jakieś dziwne ciagniecia w piersiach. Pewnie owu się zbliża dzisiaj 12dc.
 
A ja chyba mam jakieś schizy. Jak usiade czy się położę to czuje ze mnie brzuch nisko na dole boli. Delikatnie ale boli. Wczoraj wieczorem to lewej strony i przez parę minut z prawej strony. A dzisiaj czuje jakieś dziwne ciagniecia w piersiach. Pewnie owu się zbliża dzisiaj 12dc.
Może zrób test owulacyjny?

34bwcsqvxs7xh9od.png
 
Ja chyba tym razem kupie sobie zestaw testów owolucyjnych bo nigdy nie wiem kiedy jest ten dzień ...i albo mąż będzie albo nie trudno będzie mi smutno ale oszaleje w tej niewiedzy :/ najgorsze jest to ze urlop który zaplanowaliśmy na sierpień wypada w czasie @ i kilka dni po kiedy w zasadzie mam nie płodne dni :( no juz nie wiwm co robić . ...musze coś wymyślić żeby zmienić tę terminy :)
 
reklama
No już sama nie wiem, w nd niby pozytyw, wczoraj nie a dziś znowu... Dzisiaj wydaje mi się najmocniejszy... Wczoraj się przytulalismy , więc myślę że dzisiaj dzień przerwy żeby żołnierzyki się odbudowaly i jutro dalej...
Przeczytalam w książce gdzies ostatnio, że nasienie nie staje sie gorsze czy slabszej jakości po tym jak para uprawia sex codziennie i nie jest potrzebna przerwa w regeneracji :p podobno wskazane żeby w dni płodne szalec codziennie :) dużo osob mysli ze jak sex bedzie co drugi dzien to nasienie bedzie lepszej jakosci , bądz bedzie go wiecej :p no ale to tylko wyczytalam takze wiadomo :D nam jak sie teraz nie uda to bedziemy sie starac codziennie przez 6 dni :D bo teraz w tym pierwszym cyklu bylo przytulanko tylko 2 razy :)
 
Do góry