reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Windy91, który dziś dc?? Mierzyłas już tempke?

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
reklama
@gabrika odezwij się misiu, co się dzieje? [emoji20]

@Spark z chłopem już dobrze? Poprawiły się wyniki? Kiedy wizyta? [emoji11]

@basia89 kurde, wykop samca na badania! Sport robi dobrze, ale nie takie hektary niestety [emoji20] ja mojemu musiałam wyperswadowac gorące kąPiele, bo się ciućmok potrafił godzinę moczyć.... Teraz jak mamusia sprawdzam wodę łokciem [emoji23]
 
Wiem owulacja była 16-17 dc potwierdzona testem owulacyjnym i potwornym bólem jajnika [emoji5]
A przypomnij który masz dziś dc?


U mnie 11dc, dzisiaj pierwszy pomiar [emoji16] 36,65 no ale co to znaczY nie wie nikt [emoji1] aaa i już rozumiem @StorAnia i zasypianie z termometrem... Przysnelo mi się, obudziło mnie pikanie w kuciapie [emoji23]
Ja mierze w tojlet [emoji12] i gdzie wpisujesz tempke?



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
@gabrika odezwij się misiu, co się dzieje? [emoji20]

@Spark z chłopem już dobrze? Poprawiły się wyniki? Kiedy wizyta? [emoji11]

@basia89 kurde, wykop samca na badania! Sport robi dobrze, ale nie takie hektary niestety [emoji20] ja mojemu musiałam wyperswadowac gorące kąPiele, bo się ciućmok potrafił godzinę moczyć.... Teraz jak mamusia sprawdzam wodę łokciem [emoji23]

Cześć kochana [emoji8]
Powiedział, że zrobi w lipcu.. moze go przekonam na czerwiec.. w tym miesiącu ja zrobię progesteron, ponownie tsh i prolaktyne i jak bedzie ok to go na pewno pogonie na badania !! Na razie faszeruje go cynkiem, selenem i kwasem foliowym [emoji23] kąpiele i sauny też odpuścił tylko te wstrętne bieganie [emoji30] w sobotę juz jedzie do Warszawy a to dopiero bedzie moj 10 dc [emoji27]

Witam nowe staraczki !!! [emoji16]

@marc, tak u nas wczoraj była zima [emoji12] mój mały ławki na podwórku odśnieżał [emoji23] dziś juz lepiej ale strasznie zimnooo



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozumiem, że nie wiesz kiedy była owu?

qdkkj44j6bi2vbec.png
Myślisz ze to iż owulka była troszkę później może mieć wpływ na ewentualny wynik testu ? Dodam ze cykle mam 30 dniowe. Pytam Was bo Wy na wszystkim się znacie i jesteście obcykane w tych sprawach ja nowicjuszka kompletnie nie znam się na tym choć mam już jedno dziecko ☺ tamtą ciąża była na luzie bardziej i nawet do końca nie byłam na nią gotowa i udało sięw 4 cs a teraz 5 cs o drugiego dzidziusia
 
reklama
Do góry