reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@Lanvin chyba też tak będę robić, dzisiaj ledwo trafiłam tym termometrem [emoji28] wpisuje w Ovia i ovufriend, może co z tego rozczytam [emoji1]

@basia89 to dobrze że chociaż to ograniczył, wydaje mi się ze to gorsze jednak niż te maratony... Ale dobrze ze chce iść, pilnuj go tam i przekabacaj [emoji8]
 
Myślisz ze to iż owulka była troszkę później może mieć wpływ na ewentualny wynik testu ? Dodam ze cykle mam 30 dniowe. Pytam Was bo Wy na wszystkim się znacie i jesteście obcykane w tych sprawach ja nowicjuszka kompletnie nie znam się na tym choć mam już jedno dziecko [emoji5] tamtą ciąża była na luzie bardziej i nawet do końca nie byłam na nią gotowa i udało sięw 4 cs a teraz 5 cs o drugiego dzidziusia
Oczywiście, że tak. Hormon bhcg wytwarza się dopiero ok. 48 h po zagnieżdżeniu, wszystko zależy od tego jak długa jest Twoja faza lutealna. A zarodek może się zagniezdzic od 6-12 dpo, także równie dobrze możesz mieć 14 dpo (zarodek zagniezdzi się dopiero w 12 dpo), to dopiero zacznie się wytwarzać hormon, co oznacza że test nie ma prawa wyjść pozytywny. Dlatego nie bez powodu mówi się, że najlepiej poczekać do terminu @. Jak dzisiaj jesteś 10 dpo, to ewentualny zarodek mógł się dopiero co zagniezdzic, więc test najprawdopodobniej nie wyjdzie. Niektórym dziewczynom w tym czasie już pokazuje lekką kreskę, ale prawda jest taka, że najczęściej w tym czasie nic nie widać :) poczekaj do terminu @, na spokojnie :)


A poza tym, niektórzy mówią, że można robić testy np. w 28dc i powinien wyjść, a to tak naprawdę indywidualna sprawa i zależy od tego jak długie masz cykle, no i ile trwa Twoja faza lutealna. Bo np. w cyklu 28-dniowym jedna osoba może mieć owu w 13dc i faza lutealna trwa 14 dni, więc test w dniu miesiączki może już coś pokazać, a z kolei inna osoba może mieć owu w 17dc, więc jej faza lutealna trwa jedynie 10 dni - analogicznie, w 10 dpo często są małe szanse, że test pokaże wiarygodny wynik. Dlatego licz sobie ile jesteś dpo i wtedy rób ewentualne testy :)


qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Ja teraz na diecie jestem, więc nie mogę, ale 2-3 podgryze, bo bym umarła [emoji12]



Imię, wiek, cykl starań, termin kolejnej @, o które bobo się starasz



Jak przygotowania do komunii? Jak to wygląda w Stanach??



Tak to jest, najpierw stresujesz się, żeby wejść w drugi trymestr, a później z kolei bo poród się zbliża. Najważniejsze, że wszystko ok :) na kiedy Ty masz dokładnie termin?? Rodzisz naturalnie, tak??



A czemu miałoby być źle? Znowu panikujesz!! Zobacz jak u mnie wygląda, 11 dpo, jutro może trochę skoczy, a w sobotę pewnie już spadnie...

1492669130-aaaaaa.png




A gdzie pracujesz??

qdkkj44j6bi2vbec.png

Pierwsza spowiedź corka miała w lutym , termin komuni sobie wybierasz , sa rożne godziny i dni... komunie ksiądz podaje do reki ... nie wiem jak z egzaminem bo corka chodzi do katolickiej szkoły i religie ma codziennie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lanvin , @Windy91 jestem tu z Wami :* :* :* podczytuję "z krzaków"!

Tak na prawdę to ja chwilowo nie mam siły odpisywać... nie mam tego entuzjazmu do analizowania wykresów, pisania o tempkach, śluzach itd... chyba jeszcze nie czas. Oczywiście to nie zmienia faktu, że mocno trzymam za Was wszystkie kciuki :* :* :*

Z wieści ode mnie to wczoraj byłam na ostatniej kontroli w szpitalu: wszystko "idealnie wyczyszczone", koniec z lekami, plamień też już nie mam. Ten rozdział zamknięty...(piszę tą z wielką gulą w gardle :( ).

Tak więc czekam na @.

Wróciłam we wtorek do pracy. Pierwszy dzień był mega ciężki :( ale z każdym dniem jest coraz łatwiej.

Miewam dni kiedy wydaje mi się, że wszystko sobie w głowie poukładałam, a potem zaraz mam wrażenie, że nic jednak nie rozumiem :/ tak więc ciągle na emocjonalnym rollercoasterze siedzę. Ogólnie tak "pusto mi", niewiele mnie cieszy i niewiele mi się chce :/ zdecydowanie nie jest to co było kiedyś i chyba już jak kiedyś nie będzie.

No ale trzeba iść dalej i tego trzymam się!
 
Bedzi
@Lanvin , @Windy91 jestem tu z Wami :* :* :* podczytuję "z krzaków"!

Tak na prawdę to ja chwilowo nie mam siły odpisywać... nie mam tego entuzjazmu do analizowania wykresów, pisania o tempkach, śluzach itd... chyba jeszcze nie czas. Oczywiście to nie zmienia faktu, że mocno trzymam za Was wszystkie kciuki :* :* :*

Z wieści ode mnie to wczoraj byłam na ostatniej kontroli w szpitalu: wszystko "idealnie wyczyszczone", koniec z lekami, plamień też już nie mam. Ten rozdział zamknięty...(piszę tą z wielką gulą w gardle :( ).

Tak więc czekam na @.

Wróciłam we wtorek do pracy. Pierwszy dzień był mega ciężki :( ale z każdym dniem jest coraz łatwiej.

Miewam dni kiedy wydaje mi się, że wszystko sobie w głowie poukładałam, a potem zaraz mam wrażenie, że nic jednak nie rozumiem :/ tak więc ciągle na emocjonalnym rollercoasterze siedzę. Ogólnie tak "pusto mi", niewiele mnie cieszy i niewiele mi się chce :/ zdecydowanie nie jest to co było kiedyś i chyba już jak kiedyś nie będzie.

No ale trzeba iść dalej i tego trzymam się!
jeszcze Bedzie lepiej zobaczysz nic nie trwa wiecznie najważniejsze to się nie poddawać wprawdzie nie znam Twojej historii jestem tu nowa ale wiem ze nigdy nie wolno się poddawać tylko tak jak mówisz iść dalej u zobaczyć Co przyniesie los ... jeszcze Bedzie pięknie zobaczysz ✊ uwierz w to a tak się stanie
 
@StorAnia nie dołuj się misiu! Nie można tak, naprawdę... Bo jeszcze w depresję nam tu popadniesz [emoji20] zrób to hsg, wtedy podejmij decyzję. A na chwilę obecną nie wszytko stracone! Bez smutow mi tu!

@nataala co za babsztyle wredne!!! Jakbym coś takiego zobaczyła, to nie ręczę za siebie! Współczuję takiej atmosfery w pracy [emoji20]

@cheebay super że z księżniczką wszytko w porządku [emoji7] [emoji214] zdecydowaliście już jakie imię? [emoji16]

@queen_b jakie wy macie deale w tym uk! Ja pitole, mi to oko bieleje jak pomyślę o wydatkach a tu takie cuda [emoji54] chowasz w szafie żeby samiec nie widział czy wszystko na legalu? [emoji23]

@Paraplu ja właśnie też mam przeboje z zębami, 2 kły z kamieniem [emoji20] ponoć miała zapalenie dziąseł... Ja nie zauważyłam, bo wszytko było normalnie... Też sobie w brodę pluje[emoji20]
Jak tam remont, zdzialałas coś jeszcze? [emoji16]

@marc ty słuchaj się @Lanvin i nie panikuj! Temp skacze - martwisz się, temp na jednym poziomie - też, za tobą kobieto nadążyć to ja pitole [emoji1]

U mnie też pizgawica że hoho! A miałam już zimowej kurtki nie wyjmować po tych gorącach... Na święta pojechałam w ramonesce, dobrze ze bluzę chociaż zabrałam [emoji23] a gdybym wracała dzień później, musiałabym się przez śnieżyce przebijać w tej kurtczynie [emoji23] mądra Kasia, bardzo mądra [emoji28]

Ps. Kupiłam termometr, jaram się jakbym conajmjiej w kiecke zainwestowała [emoji23]

Buzi [emoji8]

Chowałam ! [emoji23][emoji23][emoji85][emoji85] ale wyczaił [emoji23][emoji23][emoji87][emoji87] dzięki Bogu nir śmiał nic powiedzieć [emoji23][emoji23][emoji85][emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@gabrika odezwij się misiu, co się dzieje? [emoji20]

@Spark z chłopem już dobrze? Poprawiły się wyniki? Kiedy wizyta? [emoji11]

@basia89 kurde, wykop samca na badania! Sport robi dobrze, ale nie takie hektary niestety [emoji20] ja mojemu musiałam wyperswadowac gorące kąPiele, bo się ciućmok potrafił godzinę moczyć.... Teraz jak mamusia sprawdzam wodę łokciem [emoji23]
Ja pitole wodę łokciem hahaha [emoji14] może Ty termometr do wanny kupiłaś a nie do kuciamby co? Przyznaj się. [emoji14]
Z moim ok póki co :) aaa wyniki ok raczej, także niepotrzebny stres :o

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry