reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ja również witam nowe staraczki sama nią jestem od wczoraj u mnie pogoda nieco lepsza ale nie zachwyca 7 stopni i wieje ja dzisaj coś pesymistycznie nastawiona jestem w niedzielę będę wiedzieć czy się udało czy znowu nie choć podejrzewam ze dalej nic wczoraj robiłam test bo miałam mieć przeswietlanego zęba i negatyw jak nic więc nie liczę już ze w tym cyklu coś z tego będzie może za szybko żeby coś pokazało jak myślicie jest jeszcze szansa test 4 dni przed miesiączka ??? Czy już lepiej się nie łudzić ? Nawet cienia drugiej nic ... No trudno pożyjemy zobaczymy miłego dnia ☺
 
Ja również witam nowe staraczki sama nią jestem od wczoraj u mnie pogoda nieco lepsza ale nie zachwyca 7 stopni i wieje ja dzisaj coś pesymistycznie nastawiona jestem w niedzielę będę wiedzieć czy się udało czy znowu nie choć podejrzewam ze dalej nic wczoraj robiłam test bo miałam mieć przeswietlanego zęba i negatyw jak nic więc nie liczę już ze w tym cyklu coś z tego będzie może za szybko żeby coś pokazało jak myślicie jest jeszcze szansa test 4 dni przed miesiączka ??? Czy już lepiej się nie łudzić ? Nawet cienia drugiej nic ... No trudno pożyjemy zobaczymy miłego dnia ☺
4 dni to za wcześnie
Póki nie ma @ to jest nadzieja :-D
 
Kobietki a jak pójdę w pn robić fsh i lh to robić cos jeszcze? Bo nie chce już więcej chodzić na te wyniki. Czytam na necie ale wszędzie różnie piszą. Która robiła hormony pierwszej fazy?
 
Wiesz co może to że względu na tą moją endometrioze. Bo po antykach największa płodność. W ogóle on uważa że za długo czekaliśmy z drugim dzieckiem. Powinniśmy mieć jedno po drugim. A z tymi zaleceniami co do czasu to ile lekarzy tyle opinii. A ty masz już regularny cykl ?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Niestety nie, teraz drugi cykl biorę donga i trochę mi się skrócił, obecnie do 40 dni, mam nadzieję, że kolejny będzie jeszcze krószy.
 
Ja również witam nowe staraczki sama nią jestem od wczoraj u mnie pogoda nieco lepsza ale nie zachwyca 7 stopni i wieje ja dzisaj coś pesymistycznie nastawiona jestem w niedzielę będę wiedzieć czy się udało czy znowu nie choć podejrzewam ze dalej nic wczoraj robiłam test bo miałam mieć przeswietlanego zęba i negatyw jak nic więc nie liczę już ze w tym cyklu coś z tego będzie może za szybko żeby coś pokazało jak myślicie jest jeszcze szansa test 4 dni przed miesiączka ??? Czy już lepiej się nie łudzić ? Nawet cienia drugiej nic ... No trudno pożyjemy zobaczymy miłego dnia ☺

Moim zdaniem może być za szybko na test :) Czasem wychodzi dopiero po terminie @ lekka kreska :) Wszystko jeszcze jest możliwe :)
 
reklama
@StorAnia nie dołuj się misiu! Nie można tak, naprawdę... Bo jeszcze w depresję nam tu popadniesz [emoji20] zrób to hsg, wtedy podejmij decyzję. A na chwilę obecną nie wszytko stracone! Bez smutow mi tu!

@nataala co za babsztyle wredne!!! Jakbym coś takiego zobaczyła, to nie ręczę za siebie! Współczuję takiej atmosfery w pracy [emoji20]

@cheebay super że z księżniczką wszytko w porządku [emoji7] [emoji214] zdecydowaliście już jakie imię? [emoji16]

@queen_b jakie wy macie deale w tym uk! Ja pitole, mi to oko bieleje jak pomyślę o wydatkach a tu takie cuda [emoji54] chowasz w szafie żeby samiec nie widział czy wszystko na legalu? [emoji23]

@Paraplu ja właśnie też mam przeboje z zębami, 2 kły z kamieniem [emoji20] ponoć miała zapalenie dziąseł... Ja nie zauważyłam, bo wszytko było normalnie... Też sobie w brodę pluje[emoji20]
Jak tam remont, zdzialałas coś jeszcze? [emoji16]

@marc ty słuchaj się @Lanvin i nie panikuj! Temp skacze - martwisz się, temp na jednym poziomie - też, za tobą kobieto nadążyć to ja pitole [emoji1]

U mnie też pizgawica że hoho! A miałam już zimowej kurtki nie wyjmować po tych gorącach... Na święta pojechałam w ramonesce, dobrze ze bluzę chociaż zabrałam [emoji23] a gdybym wracała dzień później, musiałabym się przez śnieżyce przebijać w tej kurtczynie [emoji23] mądra Kasia, bardzo mądra [emoji28]

Ps. Kupiłam termometr, jaram się jakbym conajmjiej w kiecke zainwestowała [emoji23]

Buzi [emoji8]
 
Do góry