reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Wiem, że niektóre z Was walczą o pierwsze, drugie i trzecie dziecko, i bardzo mocno trzymam za Was kciuki. Ale wiem, że jest też jedna Mama która stara się o czwarte dziecko :)

Tutaj nie ma znaczenia o które dziecko się starasz - ważne, żeby się udało :)

Lanvin u nas zleceniem lekarza było żeby się starać tuż po odstawieniu. Ciężko trochę bo nawet nie wiem jakie cykle będę miała. W każdym razie działamy. Czuję się jakbym miała mieć owulke ale zobaczymy.
Pszczółka 29 powodzenia życzę :) fajna taka duża rodzinka :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

O widzisz, a mi lekarz kazał odczekać przynajmniej miesiąc - zaleca się 3-6 :)
 
reklama
Wiesz co może to że względu na tą moją endometrioze. Bo po antykach największa płodność. W ogóle on uważa że za długo czekaliśmy z drugim dzieckiem. Powinniśmy mieć jedno po drugim. A z tymi zaleceniami co do czasu to ile lekarzy tyle opinii. A ty masz już regularny cykl ?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
mój też :-) matura max punktów :-) miło wspominam
Ja maturę po staremu zdawałam i też 6 dostałam :).
Tak nieśmiało podczytuję Was od kilku dni :)

Witamy na forum ;)
Cześć:) ja też się chętnie dopisze do listy. Mam na imię Paulina wiek 28 (jeszcze), to jest mój drugi cykl starań, przewidywana data @ która mam nadzieje nie nastapi to 11 maj. Mam już jednego Aniołka.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Witamy :)
 
reklama
Hihi tez zdawalam biologie i chemie rozszezona :) plus niemiecki tez rozszezony mimo ze uczylam sie go tylko 3 lata a angielskiego 9 lat [emoji23]

Dorsy super kreseczka :)

Paraplu ja kiedys rozdawalam ulotki swojej szkoly to tez brali popatrzyli o nie medycyna i oddawali [emoji44][emoji19]
 
Do góry