reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witam się po południu. Już po pracy ufff w końcu ! Widziałam ze pisaliście o pogodzie ... No to u mnie +17 i słońce [emoji7][emoji23] także tego ...

Dziewczyny która z Was pisała o tej modlitwie jakiś pas tak był czy coś ?? Nie mogę znaleść tego w gąszczu tych wszystkich postów ... podała nawet link do tego a chciałam sobie poczytać o jak na złość nie widzę :-(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Gabrika [emoji182][emoji182][emoji182][emoji182][emoji182][emoji182] tulam mega mocno Robaczku


Queen jak dobrze pamietam to Parasoleczka nasza pisala o tym pasie.

Ja mam dzis ciezki dzien jakis wszystko mnie wkurza...delikatnie mowiac
 
Ah dziewczyny u mnie 16 dc i dalej testy owulacyjne blade , kurczę juz mam mysli ze z racji mojego wieku juz nie mam owulacji [emoji20]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Az sprawdzilam bo bylam pewna ale faktycznie to Flower pisala nie Parasoleczka [emoji1]

Queen specjalnie dla Ciebie ten link z postu Flower

http://www.dominikanki.republika.pl/pasek_sw_dominika.html

Dziękuje kochana [emoji173]️[emoji173]️ ja nie mogłam tego znaleść !!

Słuchajcie logiki angoli - aplikowałam sobie o prace jedna gdzie wszystko co chcieli to szkoła średnia. A oni mi napisali ze się nie nadaje [emoji23] wiec wysłałam maila z zapytanie dlaczego ? Skoro oprócz szkoły średniej mam magistra z psychologi. A oni mi na to ze jestem za dobrze wykształcona ! No kurka logika angoli jest powalająca [emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Queen haha dobrzy sa [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Ej jak co jakis czas jakoby ze nie mam polskiej tv wchodze na interie a tam informacja o znalezieniu martwego noworodka w sortowni smieci [emoji22] czytajac takie historie nie moge uwierzyc ze baba chodzi w ciazy a potem zabija wlasne dziecko...nie do pojecia jest to dla mnie
 
reklama
Do góry