reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Siemanko dzioluszki jak tamu Was w piekny wiosenny poranek :-p:laugh2: bo u mnie zaje...dwabiście bialo zimno i -3 :o:D
No ale sa tez plusy bo mozna szybciej pod kolderke z mezusiem wskoczyc hehehe :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
@kotek87 staranka juz ida pelna parą? Bo chyba idziemy rowno I tak jak u ciebie to u mnie dzis 11dc trzymam za Nas &&& kochana ..:happy:
Ktoras w ogole testuje niedlugo ??jakos ostatnio na tym naszym forum malo tych ladnych dwukreskowych testôw wiec wypadalo by troche to zmienic ...;-) ;);-) ;)
@StorAnia postaraj sie myslec pozytywnie bo tylko pozytywne myslenie daje pozytywne skutki wiem ze trudne to jest gdy ktos mowi ci wprost takie rzeczy jak ostatnio pani doktor ,ale zobaczysz ze bedzie dobrze jednak decyzje musisz podjac z swoim lubym mimo wszystko wiem ze dokonalas wyboru juz dawno temu I chyba gdybys teraz sie poddala to zalowalabys tej decyzji dlugo bo instynkt macierzynski niestety jest silniejszy od nas nawet jesli dopada nas chwila smutku I zwatpienia :-( :(
 
@Lanvin w aptece ale dopiero jakby zaczynam i się bardziej ucze ale atmosfera i tu co widziałam to masakra
I grzebały w Twoim prywatnym telefonie?? Masakra... Skąd jesteś??

@MartaBarbaraWeronika u nas też zimno :( chcę już sloncee, dzisiaj wyciągnęłam znowu zimową kurtkę, bo się nie dało.


qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Mnie sutki już od około 4 dni nie bolą, boli delikatnie prawa pierś u dołu, tak samo jak w poprzednim cyklu, więc pewnie nic z tego, objawy takie same, czekam do soboty na spadek :(

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Siemanko dzioluszki jak tamu Was w piekny wiosenny poranek :-p:laugh2: bo u mnie zaje...dwabiście bialo zimno i -3 :o:D
No ale sa tez plusy bo mozna szybciej pod kolderke z mezusiem wskoczyc hehehe :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
@kotek87 staranka juz ida pelna parą? Bo chyba idziemy rowno I tak jak u ciebie to u mnie dzis 11dc trzymam za Nas &&& kochana ..:happy:
Ktoras w ogole testuje niedlugo ??jakos ostatnio na tym naszym forum malo tych ladnych dwukreskowych testôw wiec wypadalo by troche to zmienic ...;-) ;);-) ;)
@StorAnia postaraj sie myslec pozytywnie bo tylko pozytywne myslenie daje pozytywne skutki wiem ze trudne to jest gdy ktos mowi ci wprost takie rzeczy jak ostatnio pani doktor ,ale zobaczysz ze bedzie dobrze jednak decyzje musisz podjac z swoim lubym mimo wszystko wiem ze dokonalas wyboru juz dawno temu I chyba gdybys teraz sie poddala to zalowalabys tej decyzji dlugo bo instynkt macierzynski niestety jest silniejszy od nas nawet jesli dopada nas chwila smutku I zwatpienia :-( :(
hej Kochana :)
no ja jestem troche dalej dziś 17 dc
staranka były w 9,14,16 dc jak na razie chciałabym jeszcze dziś podziałać i jutro :)
dziś zmierzyłam temp i mam 36,43 to możliwe ze owu była wczoraj bo miewam przy owu 36,2, wczoraj tez bolał mnie prawy jajnik i lało się ze mnie strasznie, nigdy tyle wodnistego śluzu nie miałam, że tak powiem wchodziło jak w masło :)
a jak u Ciebie staranka?
 
reklama
Do góry