reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

a mi się krwawienie wznowiło- pewnie ten brak chęci i daje mi czas na działania za chwilę
gorszy dzień mam, choć widzę, że to tutaj ostatnio norma- pewnie pogoda
listopadówki już imiona wybierają, szykują się na usg genetyczne. Kurde, też powinnam. Niesprawiedliwe to wszystko.
Czasem bym wolała usłyszeć: nie może Pani. Byłoby ciut plakania i człowiek ruszyłby dalej. A tak ciągle się jedzie na oparach nadziei bez gwarancji na sukces. A durne serce i głowa same poddać się nie chcą. Kiedy powiedzieć pass i zacząć żyć normalniej? Iść do przodu?
Moja Calineczka tak świetnie się bawi i opiekuje młodszymi dziećmi. Super gdyby miała rodzeństwo. Nawet pyta czasem czy mam królika w brzuszku. I tak jakoś przykro
 
reklama
Witamy na forum. Jakiego stopnia masz endo? Ja mam pierwszego.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
A jak określają jaki stopień?? Ja też mam, ale gin nigdy o stopniu nie mówił :/.
Oj dziewczyny dziękuje za dobre słowa ale u mnie w pracy jest specyficzna atmosfera w sumie tyle osób się przewinęło albo nie wytrzymały ale zostały zwolnione były sytuację o których wstyd pisać ja do tej pory nie miałam źle ale jakiś miesiac temu słabo mi było poszlam do łazienki ale wrocilam i uslyszalam rozmowę co ona w ciąży i potem jedna się nie odzwywala do mnie jak je uswiadomilam ze jednak nie jestem to juz normalnie się zachowywała teraz jak prawdopodobnie jestem w ciąży nie chce żeby wiedziały a reszta się nie przejmuje jakos dziwnie spokojna jestem nawet w domu sama siebie nie poznaje
A można wiedzieć gdzie pracujesz, że taka sytuacja?? U mnie wszyscy wiedzą, że się staramy.
I grzebały w Twoim prywatnym telefonie?? Masakra... Skąd jesteś??

@MartaBarbaraWeronika u nas też zimno :( chcę już sloncee, dzisiaj wyciągnęłam znowu zimową kurtkę, bo się nie dało.


qdkkj44j6bi2vbec.png
Ja młodego w zimowej kurtce i rękawiczki do przedszkola.
@Lanvin u mnie kolejna @ 20.05 wpisz 9CS. Dzisiaj przyszła z takim impetem, że chyba się wykrwawie. I jeszcze siedzę z angina i gorączką w pracy. Masakra aż mi oczy lzawia.
Dziewczyny czy w pn mogę jeszcze zrobić hormony fsh lh czy będzie za późno? Będzie to 5dc.
 
Dzień dobry :) ja w końcu wolne po świętach od razu pracowałam dwa dni. Święta stanowczo za szybko mineły. U mnie zbliżamy się do owu po mału, robie testy i będziem działać.
Ale naskrobałyście. Zimnoooo niech ten mróz ucieka już, bo zaraz majówka.
 
A jak określają jaki stopień?? Ja też mam, ale gin nigdy o stopniu nie mówił :/.

A można wiedzieć gdzie pracujesz, że taka sytuacja?? U mnie wszyscy wiedzą, że się staramy.

Ja młodego w zimowej kurtce i rękawiczki do przedszkola.
@Lanvin u mnie kolejna @ 20.05 wpisz 9CS. Dzisiaj przyszła z takim impetem, że chyba się wykrwawie. I jeszcze siedzę z angina i gorączką w pracy. Masakra aż mi oczy lzawia.
Dziewczyny czy w pn mogę jeszcze zrobić hormony fsh lh czy będzie za późno? Będzie to 5dc.

Już zmieniam, choć niechętnie :/ Badania powinnaś robić między 3 a 5dc, także myślę, że spoko :)
 
Już zmieniam, choć niechętnie :/ Badania powinnaś robić między 3 a 5dc, także myślę, że spoko :)
Dziękuję. Niestety dzisiaj wzorcowo temp. spadła. Tak jak pisalyscie. I @ przyszła że zdwojoną siłą. Ostatnio zrobiłam badania w 6dc i wyszły nijakie. Może teraz będą ok tak jak progesteron w tamtym cyklu :). Robię te badania i już nic więcej. Wystarczy. Trzeba się brać do roboty. A swoją drogą to ten dong strasznie śmierdzi. Chyba będę go jogurtem popijala.
 
reklama
Do góry