reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewoje moje wyluzujcie.Mamy tyle innych problemow ze klotnie tutaj nie sa nam potrzebne.

Paraplu wiem ze jest osoba ktora jest bardzo w porzadku.
Dlatego to napisalam.Bo w zasadzie nie powinnam sie wychylac bo jestem tu od niedawna.Ale mysle ze wczoraj niewiele bylo tu napisane...jezeli juz to byla rozmowa o Natalak ale ten temat juz zakonczony.

Mamy tyle stresow w zyciu codziennym wiec tutaj starajmy sie wspierac a nie klocic.
 
reklama
Dziewoje moje wyluzujcie.Mamy tyle innych problemow ze klotnie tutaj nie sa nam potrzebne.

Paraplu wiem ze jest osoba ktora jest bardzo w porzadku.
Dlatego to napisalam.Ale mysle ze wczoraj niewirle bylo tu napisane...jezeli juz to byla rozmowa o Natalak ale tez temat juz zakonczony.

Mamy tyle stresow w zyciu codziennym wiec tutaj starajmy sie wspierac a nie klocic.
Tez uważam ze jest bardzo w porządku dlatego jestem zszokowana jej zachowaniem...
Mi stresów na prawdę nie trzeba.
I kłótni również.
Dlatego starałam się załatwić to poza wątkiem. Ale niestety moje wiadomości prywatne nie docierają do adresata.
 
Moja tez wierzy w te wszystkie magiczne stworzenia:-) oczywiście dzieci w szkole mówią jej ze to nie prawda , na co ja jej odpowiadam ze jeśli ktoś będzie wierzył to będzie dostawał prezenty a jak ktoś nie wierzy to ich nie dostanie. Wiec nie oklamuje jej w oczy ale też nie zabieram tej radości. Pamiętam ze ja jako dziecko jak dowiedziałam się prawdy to nagle zniknęła mi cała magia świąt. Juz nic nie było takie samo. Nie było tej ekscytacji. Niestety do dzisiaj jej nie odnalazłam. I tylko ta naiwna wiara i radość mojego dziecka pozwala mi przeżyć ten czas.

1usavcqgt1dml95x.png
Wiesz co masz rację.ja jak moj syn się dowiedział że nie istnieje Mikołaj to ja mu powiedzialam ze to że inni nie wierzą to nie znaczy ze go nie ma.powiedziałam mu że ja wierzę że gdzieś tam jest:)
 
Lo jezu znowu ona
Fajnie ze ktos kabluje i przez to zjawia sie czarna mara z ktora kilka osob ma na pienku.
I znowu zaczynaja sie problemy.
Dzieki! :/



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Widocznie nie jestem tylko czarna mara dla tutejszych dziewczyn...
Prosze Cie nie rob cyrku na Staraczkach. Dziewczyny nie muszą tego czytać.
Tak jak pisały wcześniej, nasz konflikt nie jest tematem tego watku.
Masz do mnie jakieś prerensje?
Chętnie ich posłucham na osobnosci.
Zachowujmy się jak dorośli ludzie.
 
Pewnie, że tak :) gdybyśmy tylko o staraniach pisały to można by było korby dostać ;)
A co do mojej dzisiejszej akcji, mój potop się skończył, jakieś dziwne flaczki wyleciały...pisałam do ginekologa i odpisała, że jeśli krwawienie ustąpi to kontynuować leczenie. Tak więc kontynuacja duphastonu i globulek i zobaczymy co dalej... Zgłupieję przez ten mój organizm...

I powiedziala, ze takie krawienie moze sie zdarzyc przy dupku? Kurcze, nie dziwie Ci sie, ze glupiejesz bo sama bym zglupiala na Twoim miejscu. Licze, ze wiecej cyrkow Twoja kuciamba nie bedzie odstawiac :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzę Paraplu ze nie masz do mnie żadnych pretensji bo dalej na odpisujesz na priva.
Wiec Twoje zachowanie wywodzi się ze zwyklej zlosliwosci o którą większość dziewczyn ( w czym równie ja) nigdy by Cię nie posadzalo. Mam nadzieje ze niedlugo spotka Cię wielkie szczęście.
Być może wtedy przestaniesz się bawić w "drobne" uszczypliwosci.
Chciałam załatwić to z Tobą kulturalnie ale niestety się nie udało.
Wiec Cię ostrzegam.
Jeśli jeszcze raz dostane informacje ( a z pewnością dostane) ze mnie ośmieszasz bądź oczerniasz na wątku, sprawa pójdzie do administrator.

Żegnam się z wami Staraczki i życzę powodzenia :)
 
Jak Ty się czujesz?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Dobrze, dziekuje[emoji8] zaczyna mi macica chyba płuca unosić bo zadyszki dostaje jak 70ciolatka[emoji51]
Wlasnie od dwóch godzin próbuje wykonać pedicure, ja kuzwa nie wiem jak niektóre dziewczyny nawet na koncu sobie malują paznokcie[emoji33]

A u Ciebie jaki etap? Zaczęliście juz prawda?[emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry