reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@marc, jak Twój wykres dziś?

@Agatusia1, żyjesz dziewczyno? Co u Ciebie słychać??

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
reklama
Ale się zdenerwowałam... Mały przyszedł do mnie niedawno i ni z tego, ni z owego mówi do mnie, że że go oklamaliśmy, bo zajączek nie istnieje i rodzice kupują słodycze i je chowają i już nam nie uwierzy. Jak go zapytałam kto mu to powiedział, to mówi, że pani w przedszkolu... Nosz kurde, sama mu miałam w tym roku powiedzieć, to one bezczelnie dzieciom coś takiego mówią...przegięcie :/

qdkkj44j6bi2vbec.png
Co to za baby?! W przedszkolu w którym pracowałam nigdy nie było czegos takiego... Same chowalysmy czekoladowe jajeczka żeby dzieci szukały i mówiłysmy ze zająć był w nocy i pochowal. Albo w kurtki i dzieci wychodząc miały niespodziankę. Tak samo z Mikołajem, zawsze był chętny tato żeby się przebrać. Nie rozumiem tych pań...
 
Bardzo mnie to cieszy bo jak wiadomo w Polsce są trochę inne realia :(
Nie zawsze i nie wszędzie. W moich rejonach mamy szpital o bardzo starym wyposażeniu, ale o bardzo fajnym personelu. I lekarze i pielęgniarki i położne są zarabiste. I nie słyszałam od żadnej rodzącej i sama też nie powiemam złego słowa. Po operacji bardzo pielęgniarki pomagają i wstać i umyć się i zrobią jeść i w nocy biegaly co chwile sprawdzać czy wszystko dobrze. Tak samo po porodzie dziewczyny mają fajna opiekę. Dzidzia jest zabierana na noc, w dzień jeśli chcesz odpocząć również. Naprawdę złego słowa nie powiem i złej opini nie słyszałam.
 
Dobrze, dziekuje[emoji8] zaczyna mi macica chyba płuca unosić bo zadyszki dostaje jak 70ciolatka[emoji51]
Wlasnie od dwóch godzin próbuje wykonać pedicure, ja kuzwa nie wiem jak niektóre dziewczyny nawet na koncu sobie malują paznokcie[emoji33]

A u Ciebie jaki etap? Zaczęliście juz prawda?[emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak kochana zaczęłam. Dziś mam monitoring. Więc starania pełna para. A kiedy masz wizytę u gin?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co to za baby?! W przedszkolu w którym pracowałam nigdy nie było czegos takiego... Same chowalysmy czekoladowe jajeczka żeby dzieci szukały i mówiłysmy ze zająć był w nocy i pochowal. Albo w kurtki i dzieci wychodząc miały niespodziankę. Tak samo z Mikołajem, zawsze był chętny tato żeby się przebrać. Nie rozumiem tych pań...
No daj spokój... Muszę porozmawiać na ten temat. Dzisiaj nie zdążyłam, bo rozmawiałam z jedną z mam, bo chłopaki męczą nas od jakiegoś czasu, żeby mogli się odwiedzić wzajemnie po przedszkolu, ale jak złapię panią jak będę go odbierać, to z nią porozmawiam.


Tak kochana zaczęłam. Dziś mam monitoring. Więc starania pełna para. A kiedy masz wizytę u gin?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
O której wizyta?? Trzymam kciuki, żeby się udało [emoji8]

Ovufriend wyznaczył mi owu na niedzielę, czyli dzisiaj 3dpo...termin @ 24.04. Jeśli by się udało, to termin porodu przypadł by na 3.01, ale ze będę miała cesarke, to zaraz po świętach, czyli sam koniec grudnia...

1491978490-aaaaaa.png



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
reklama
Do góry