reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

oczekiwanie, ale ty masz dopiero 5dpo (owu w 21dc), to jaka @? najwczesniej @ za 9 dni.
Od owu @ przychodzi wzorcowo po 2 tygodniach (w zaleznosci jaka masz dlugosc fazy lutealnej, idealna to wlasnie taka, że 14-tego dnia przychodzi @).
Chyba ze zle ci owu wyznaczyl ovufriend - mialas testy owu albo monitoring? Ale wg mnie mialas pozniejsza owu, wiec do daty owu dodajesz liczbe dni fazy lutealnej - czyli 21dc+14 = 35dc masz datę @.

Normanie czytam i podziwiam bp ni w zab nie rozumiem i czuje sie jak na fizyce w liceum :)

Ale się zdenerwowałam... Mały przyszedł do mnie niedawno i ni z tego, ni z owego mówi do mnie, że że go oklamaliśmy, bo zajączek nie istnieje i rodzice kupują słodycze i je chowają i już nam nie uwierzy. Jak go zapytałam kto mu to powiedział, to mówi, że pani w przedszkolu... Nosz kurde, sama mu miałam w tym roku powiedzieć, to one bezczelnie dzieciom coś takiego mówią...przegięcie :/

ostro no to babki w przedszkolu przegiely :/ po pierwsze to nie ich sprawa kto w co wierzy a po drugie skoro wierzy to jest to fajna zabawa dla takiego dziecka

moj mlody w sobote dostal paczke roznosci (bo akurat bylam na zakupach) powiedzialam mu ze po drodze spotkalam zajaczka wielkanocnego jak kical i mi to dla niego dal i normalnie tak sie ucieszyl a potem koledze opowiedzial ze zajac mu dal zabawki :)

Co do lekarzy no wlasnie ciezko znalezc i trafic porzadnego, najgorsze dla mnie jest to ze jak idzie sie na wizyte prywatna to o 180 stopni zmienia sie podejscie do pacjenta! Przeciez za uslugi panstwowe placi mu panstwo wiec nie rozumiem :crazy:
 
reklama
Normanie czytam i podziwiam bp ni w zab nie rozumiem i czuje sie jak na fizyce w liceum :)



ostro no to babki w przedszkolu przegiely :/ po pierwsze to nie ich sprawa kto w co wierzy a po drugie skoro wierzy to jest to fajna zabawa dla takiego dziecka

moj mlody w sobote dostal paczke roznosci (bo akurat bylam na zakupach) powiedzialam mu ze po drodze spotkalam zajaczka wielkanocnego jak kical i mi to dla niego dal i normalnie tak sie ucieszyl a potem koledze opowiedzial ze zajac mu dal zabawki :)

Co do lekarzy no wlasnie ciezko znalezc i trafic porzadnego, najgorsze dla mnie jest to ze jak idzie sie na wizyte prywatna to o 180 stopni zmienia sie podejscie do pacjenta! Przeciez za uslugi panstwowe placi mu panstwo wiec nie rozumiem :crazy:
czasem prywatnie płacisz i też olewka. A już prywatnie z pakietu to się robi drugi nfz. Vo innego prywatnie-prywatnie

Gwiazdor, Mikołaj, Zajączek to piękna sprawa. Chyba jedne z fajniejszych wspomnień z dzieciństwa i nikt nie ma prawa tego dziecku odebrać poza rodzicem. Zrobiłabym awanturę.
Wiecie, że my się w Gwiazdora i resztę bawić nigdy nie przestaliśmy? Jeszcze na studiach, jak mieszkaliśmy z rodzicami to Mikołaj i Zając chowali prezenty. Poszukiwania od Gwiazdora także. Już dawno nikt nie wierzył a rodzice nadal chowali a my szukaliśmy. I nadal tak jest tylko już z maluchami. Nie było ani jednego roku bez :)
trochę mi to u teściów psują, ale staram się by córka też to miała- pierwszy Gwiazdor na 6mcy i i tak szukałyśmy razem mimo że nie kumała
 
Witam was już pod kołderką.przyszłam z aerobiku,kąpiel i już leżę.piwko sobie strzeliłam żeby zakwasow nie mieć ;)!!:-D
Powiem wam ze ja w tamtym roku powiedziałam młodszemu ze nie ma wróżki zebuszki i Mikołaja bo dzieci go uświadomiły w szkole ale on przeżył to dość mocno.nie mógł uwierzyć ale po chwili powiedział ze teraz jest lepiej bo może mi powiedzieć co chce i mu kupię:)gdyby nie dzieci to bym nie mówiła bo po co ale jak się dowiedział to już trudno.Ale Pani nie powinna tego robić.nie ona!!
Moi synowie oglądają mecz A ja mam czas popisać z wami.mąż dalej remontuje:)
 
Ale swinie[emoji35][emoji36]

Moja do dzis w gwiazdora wierzy, a ja jej nie uświadamiam choć ma 10 lat, po co? Sama ogarnie prędzej czy pozniej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Moja w tym toku przestała wierzyc a ma prawie 9 lat , nie powinna nauczycielka dzieci uświadamiać


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Paraplu masz priv ode mnie...
Skoro masz tyle do powiedzenia na mój temat na otwartym wątku to chętnie posłucham o co Ci na prawdę chodzi w rozmowie prywatnej.
Juz drugi raz Cię proszę żebyś nie oczerniala mnie na Staraczkach.
Poprosiłam Cię bardzo kulturalnie jakieś dwa miesiące temu w prywatnej wiadomości.
Życzyłam Ci dalej powodzenia mimo że napisałaś przykre rzeczy na mój temat...
Wczoraj dostałam info ze znowu byla o mnie gadka w kontekście jakieś innej nowej dziewczyny.
Nie rozumiem o co Ci chodzi.
 
@Paraplu masz priv ode mnie...
Skoro masz tyle do powiedzenia na mój temat na otwartym wątku to chętnie posłucham o co Ci na prawdę chodzi w rozmowie prywatnej.
Juz drugi raz Cię proszę żebyś nie oczerniala mnie na Staraczkach.
Poprosiłam Cię bardzo kulturalnie jakieś dwa miesiące temu w prywatnej wiadomości.
Życzyłam Ci dalej powodzenia mimo że napisałaś przykre rzeczy na mój temat...
Wczoraj dostałam info ze znowu byla o mnie gadka w kontekście jakieś innej nowej dziewczyny.
Nie rozumiem o co Ci chodzi.
Na tym wątku możemy pisać o czym chcemy od tego jest.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny to jest wątek staraczki także nie zaxzynajcie tu żadnych kłótni, czy niepotrzebnych rozmów.
Ja nie chce tutaj prowokować żadnych kłótni.
Ta sprawa jest tylko pomiędzy mną a Paraplu bo ze Storania nie mamy sobie nic do powiedzenia.
Proszę Paraplu o rozmowę i zaprzestanie oczerniania mojej osoby.
Reszcie życzę dwóch kresek i spokojnych 9 miesięcy.
 
reklama
Ale swinie[emoji35][emoji36]

Moja do dzis w gwiazdora wierzy, a ja jej nie uświadamiam choć ma 10 lat, po co? Sama ogarnie prędzej czy pozniej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moja tez wierzy w te wszystkie magiczne stworzenia:-) oczywiście dzieci w szkole mówią jej ze to nie prawda , na co ja jej odpowiadam ze jeśli ktoś będzie wierzył to będzie dostawał prezenty a jak ktoś nie wierzy to ich nie dostanie. Wiec nie oklamuje jej w oczy ale też nie zabieram tej radości. Pamiętam ze ja jako dziecko jak dowiedziałam się prawdy to nagle zniknęła mi cała magia świąt. Juz nic nie było takie samo. Nie było tej ekscytacji. Niestety do dzisiaj jej nie odnalazłam. I tylko ta naiwna wiara i radość mojego dziecka pozwala mi przeżyć ten czas.

1usavcqgt1dml95x.png
 
Do góry