reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja się modlę o czerwiec... powinnam dostać @ do końca maja, to może moje szczęście do mnie przyjdzie i uda nam się już w czerwcu? Wiem, że to bardzo nierealny plan, ale byłby wspaniały prezent na 4tą rocznicę ślubu :)
Czerwiec to fajny miesiąc.
A o co ja zapytalam ze tak naruszam wasza prywatnosc? Forum jest w danym temacie i pytajac robie komus krzywde? nie chcesz nie odpowiadaj, ale uszczypliwe komentarze tez sobie darujcie :)
Chyba ogólnie chodzi o to, że tu są osoby, które pragną dziecka i całym sercem się o nie starają. A ty zadajesz pytanie czy dziecko zniszczy związek. To nie takie forum. Byłaś u nas i wiesz o czym piszemy. Ekipa jest stała, dziewczyny dochodza, mało odchodzi, więc po co znowu te same pytania? Nikt tutaj nikogo nie chce obrazić. Działamy tylko w dobrym celu.
Dziękuję. Szyjka już nisko, okres idzie...
U mnie wysoko i zamknięta, ale już brxuchol boli na @ i mam wypieki. Zawsze tak mam dzień przed. Także chyba ta szyjka to różnie.
MartaBarbaraWeronika i Docia zmieniam Wam terminy :)
Natalak chyba mieszkała ze swoim przez rok jak dobrze czytałam, a na resztę nie będę się wypowiadać, nie mam sił dzisiaj :D

Byliśmy dzisiaj cały dzień w zoo ww Ostrawie a zaraz po przyjezdzie naa 19 do kościoła, padam. Mimo wszystko dzień cudowny :D ciągle kaszle i srednio się czuję ale jutro do pracy wracam już.
Marc nowa bielizna no no no :)
Gabrika mi przypomija Jabłczyńską, zresztą już Jej to pisałam hehe :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Piekna idź na zwolnienie na dłużej. Wykuruj się do końca.
A u mnie dziś tempka skoczyła o prawie 0,2 w stosunku do wczoraj, ale nie ogarniam o co chodzi, bo już 3 dzień bolą mnie sutki jak po owu w zeszłym miesiącu, a temperatura ładnie wtedy rosła...ponawiam pytanie z wczoraj, czy w cyklu bezowulacyjnym mogą boleć piersi itp?

1491805583-aaaaaa.png


qdkkj44j6bi2vbec.png
Lanvin pisałam, czy badałaś prolaktyne??
My mieszkamy w Berlinie. I naprwde nie jest nam tu źle. Znam osoby, którym nie wyszło, ale znalazły swoje miejsce gdzie indziej ☺ Do szkoły? A co takiego się stało, jeśli mogę wiedzieć? Wiem jedno, że wstaje tu rano i nie myślę czy starczy mi do pierwszego... Wiem, że podjęłam słuszna decyzję.
A u mnie nie wiem o co chodzi, bo okres za dwa dni, a objawów żadnych... Oprócz bolacych sutkow, okropnego głodu, moczopedu i uczucia kamienia w brzuchu... Ale nie nastawiam się na nic ☺
To może jest tam taki piękny wymarzony Kamyk :-)
He he he fajny rytuał :) Ja uwielbiam zapach kawy zwłaszcza mielonej ale kawy nie pijam :-)

Sent from my D2203 using Forum BabyBoom mobile app
To masz tak jak ja. Tylko ja nie pije bo się źle czuje po niej.
Wiadomo, oby była ładna pogoda na święta, choć jak wczoraj wieczorem oglądałam prognozę, to się raczej nie zapowiada...:/ a tak dzieci by skorzystały...

W ogóle zapomniałam Wam pisać, mój Filip ma czasem przemyślenia. Wczoraj po obiedzie siedzimy, mały coś rysował i nagle jego tok myślowy się zatrzymał i mówi do mnie:

F: Mama, a wiesz co, ja zrobiłem błąd że nie napisałem do gwiazdora, że chcę tornister do szkoły.

Ja: tornister? A czemu? Przecież i tak musimy go kupić.

F: No właśnie, a tak gwiazdor by mi przyniósł i zaoszczędziłabyś dużo pieniędzy, bo przecież gwiazdor nie płaci, no nie?

Padłam
emoji12.png


qdkkj44j6bi2vbec.png
Heheh, a mój dzisiaj poszedł siku rano a ja wcześniej czesalam włosy i wrzucilam te co wyszły do wc a on mówi: mamo tacie wypadają włosy z tyłka jak robi siku. Myślałam że się poplacze ze śmiechu :p

Nadrobilam. Kurde dziewczyny to która w kwietniu pokaże 2 kreski??
 
reklama
Witajcie Kobitki :) U mnie dziś 21dc, 4 cs. Jest to mój pierwszy cykl ze wspomagaczami (CLO i Duphaston). Rano robiłam badania - progresteron i prolaktyna. Właśnie odebrałam wyniki. Pomożecie, bo nie wiem co mam myśleć o progresteronie poza normą?

Progesteron Progesteron 18,5 ng/ml
- faza folikularna poniżej 0,1 - 0,3 ng/ml
- faza lutealna 1,2 - 15,9 ng/ml
- po menopauzie poniżej 0,1 - 0,2 ng/ml

Ciąża:
I trymestr 2,8-147,3 ng/ml
II trymestr 22,5 - 95,3 ng/ml
III trymestr 27,9 - 242,5 ng/ml
Badanie wykonano testem firmy Abbott, metodą immunochemiczną CMIA, na aparacie Architect
Prolaktyna 535,54 mIU/l 108,78 - 557,13 N
 
Hej dziewczynki.

Bede w domku to Was nadrobie bo piszecie jak szalone :p

Wczoraj K sprawil mi duza przykrosc i pol dnia sie do niego nie odzywalam. Zepsul niedziele a byla piekna pogoda, pojechalismy do Haarlemu na lody ale nie dotarlismy przez jego glupie gadanie. Powiedzial, ze czemu sie ladnie nie ubralam i ze wygladam jak wygladam (w sensie, ze zle). Okropnie sie poczulam. Doskonale wie, ze nie mam wiosennych ciuchow. Czekam az pojedziemy do Polski bo mi zwyczajnie szkoda w Holandii kupowac ciuchy bo za ta sama cene w Polsce mam duzo lepsze jakosciowo. I jeszcze sie obrazil, ze ja sie obrazilam! Kuzwa inne laski szastaja kasa, kupuja ciuchy na lewo i prawo a ja staram sie zaoszczedzic to takie tekst dostalam :(

I dzisiaj ciezkie temat na terapii, kompletnie mnie wyzbyl sil. I taki flak jestem.

A co do atrakcji to jakie polecacie oprocz ZOO i parkow rozrywki gdzie sa zwierzeta bo do takich miejsc po prostu nie chadzam?
Mam ochote cos pozwiedzac w Polsce jak bedziemy po Swietach :)

U mnie 26dc, nadal mokro w gaciach [emoji848] a tak to zadnych objawow. So Im waiting for my monkey ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki.

Bede w domku to Was nadrobie bo piszecie jak szalone :p

Wczoraj K sprawil mi duza przykrosc i pol dnia sie do niego nie odzywalam. Zepsul niedziele a byla piekna pogoda, pojechalismy do Haarlemu na lody ale nie dotarlismy przez jego glupie gadanie. Powiedzial, ze czemu sie ladnie nie ubralam i ze wygladam jak wygladam (w sensie, ze zle). Okropnie sie poczulam. Doskonale wie, ze nie mam wiosennych ciuchow. Czekam az pojedziemy do Polski bo mi zwyczajnie szkoda w Holandii kupowac ciuchy bo za ta sama cene w Polsce mam duzo lepsze jakosciowo. I jeszcze sie obrazil, ze ja sie obrazilam! Kuzwa inne laski szastaja kasa, kupuja ciuchy na lewo i prawo a ja staram sie zaoszczedzic to takie tekst dostalam :(

I dzisiaj ciezkie temat na terapii, kompletnie mnie wyzbyl sil. I taki flak jestem.

A co do atrakcji to jakie polecacie oprocz ZOO i parkow rozrywki gdzie sa zwierzeta bo do takich miejsc po prostu nie chadzam?
Mam ochote cos pozwiedzac w Polsce jak bedziemy po Swietach :)

U mnie 26dc, nadal mokro w gaciach [emoji848] a tak to zadnych objawow. So Im waiting for my monkey ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Faktycznie ten Twój przegiął, żeby takie rzeczy wygadywac. Ja bym się dlużej nie odzywała. Masz racje, po co wydawać kase tam jakchcesz sobie w Polsce kupić ciuchów. Masakra, nie przejmuj się , oni czasem nie pomyślą co mówią.
 
[emoji23] ciężkie poranki staraczek [emoji1]

Matko [emoji23] [emoji23]

@Bulbasek niestety ciotka dostała wizę i przybyła [emoji12]

@Lanvin @Spark jak będzie któraś miała sekundę to zmiencie mi dane... @ 12.05 , cykl starań 9 no i lat 26 [emoji6]
Kiedy to zlecialo [emoji32]

Idziemy z piesą korzystać z pogody, z arsenałem wody i ibuprofenu [emoji16]
Windy zmienione :) 9cs? W tabelce miałaś, że 6 [emoji14] (w sensie, że niby teraz 7) :D

@MartaBarbaraWeronika ja też na US w Cieszynie :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Troche mi zajelo nadrobienie was w po weekendzie... wyobrazcie sobie ze w zeszlym roku w nie cale 3 miesiace schudlam az 13 kg z Marta Henning. Wlasnoe wydala ksiazke, musze mamie powiedziec by mi w pl kupila :) zastanawiam sie nad tymi tabletkami "dong" co to jest? Mnie piersi bola od kilku dni, podbrzusze, ciagle jem no i zrobily mi sie pajaczki na prawej piersi w szczegolnosci. @ ma byc lada dzien wiec jestem pewna ze znowu przyjdzie. Mieszkalam wczesniej w domu z ogrodem bez trawy, teraz mam jej dosyx sporo w nowym domu ale Nie uwiezycie, nie mam kosiarki, jestem osoba ktora ma cale lato zniszczone przez pszczoly, osy, baki, szerszenie itd. Nigdy zadne mnie nie ugryzlo a ja sie tak boje ze az placze jak lata blisko mnie. Mam czasem az ataki paniki... tak ze ten wczoraj 18 stopni, siedzialam caly dzien w domu bo z przodu domu mam roze i pelno os, z tylu na trawie pelno mleczy wiec oczywiscie osy i pszczoly rowniez... ok godz 18 wyszlam "Obciac" trawe nozyczkami :biggrin2:zeby pozbyc sie mleczy bo chce choc troche w ogrodku posiedziec. Ale bez kosiarki zajelo mi obcinamie polowy trawnika ponad 2h. Niestety mam tyle wydatkow z otwieraniem sklepu ze wydatki ktore moga poczakac musza czekac.. pewnie lepiej byloby usunac same mlecze no ale polak mysli dopiero po czasie haha.
Jezuu oszalalabym chyba z tymi nożyczkami [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie Kobitki :) U mnie dziś 21dc, 4 cs. Jest to mój pierwszy cykl ze wspomagaczami (CLO i Duphaston). Rano robiłam badania - progresteron i prolaktyna. Właśnie odebrałam wyniki. Pomożecie, bo nie wiem co mam myśleć o progresteronie poza normą?

Progesteron Progesteron 18,5 ng/ml
- faza folikularna poniżej 0,1 - 0,3 ng/ml
- faza lutealna 1,2 - 15,9 ng/ml
- po menopauzie poniżej 0,1 - 0,2 ng/ml

Ciąża:
I trymestr 2,8-147,3 ng/ml
II trymestr 22,5 - 95,3 ng/ml
III trymestr 27,9 - 242,5 ng/ml
Badanie wykonano testem firmy Abbott, metodą immunochemiczną CMIA, na aparacie Architect
Prolaktyna 535,54 mIU/l 108,78 - 557,13 N
Dziwne mają normmy :) owu była, proogesteron jest jak najbardziej ok :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Paraplu o matko, też walnelabym fochem, obrazilabymm go jak wygląda i cały hajs wydała naa ciuchy [emoji14] (no dobra, to ostatnie pewnie niee aż tak [emoji14] )
W każdym razie jak nam kasa mega szła na monitoringi, tabletki itd. To też nie kupowałam nic, i mój też mi zwrócił uwagę, ale tak zwyczajnie, że nie może już patrzeć na te ubrania i musimy mi kupić coś nowego... i faktycznie, jak się udało to wspólnie jechaliśmy po zakupy dla siebie, uzupelniliśmy szafy :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No ja teraz to cala kase wydawalam na remont, teraz doszedl ten plot. I szkoda mi wydac 50 euro na dobrego jakosciowo t-shirta jak w PL z ta sume bede miec ich 3 albo i wiecej i to porownywalnej jakosci. On chyba zapomnial jakie mial zycie ze swoja ex co zrobila 80 tys. euro dlugu! :( jest mi do tej pory bardzo przykro :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry