reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Spark gwiazdeczko czy jeśli mój drugi pomiar był o 6 a zwykle mierzę o 4 to coś powinnam odjąć? Kombinuję z tym moim wykresem...;)
To może ja napiszę. Każda godzina opóźnienia odejmujesz 0,1 od wyniku temperatury. każda godzina wcześniej dodajesz 0,1[emoji4]

@1985natalia2 ciekawa jestem czy byłaś już u gina i czy pytałaś go może o ten wynik tsh czy za duży czy jednak ok?
 
reklama
To może ja napiszę. Każda godzina opóźnienia odejmujesz 0,1 od wyniku temperatury. każda godzina wcześniej dodajesz 0,1[emoji4]

@1985natalia2 ciekawa jestem czy byłaś już u gina i czy pytałaś go może o ten wynik tsh czy za duży czy jednak ok?

Byłam kochana i jeszcze głupszą wyszlam niz poszłam. Do Tsh zarzutów zero ale co do fsh to jeden lekarz twierdzi że jestem młódka i wszystko jest ok a jeżeli nadal źle się czuje to mam zaliczyć neurologa a drugi lekarz twierdzi że wynik 13 w siódmym dniu cyklu nie świadczy o owulacji ale o jakiejś patologii bojest zbyt wysoki jak na ten etap..tak więc ile ludzi tyle opinii ehh
 
Hahahha, Twój młody też niezły [emoji3]

Prolaktyne badalam, miałam 17 ng/ml w 3 dc, norma jest do 25, więc wszystko ok. W poprzednim cyklu owu była późno, ale normalnie i temperatura ładnie rosła.

@Paraplu, Twój nieźle zasadził....też by mi było mega przykro jakby M tak powiedział, kazałabym mu od razu zawrócić.

qdkkj44j6bi2vbec.png
Lanvin to może coś się zasialo
 
Witajcie Kobitki :) U mnie dziś 21dc, 4 cs. Jest to mój pierwszy cykl ze wspomagaczami (CLO i Duphaston). Rano robiłam badania - progresteron i prolaktyna. Właśnie odebrałam wyniki. Pomożecie, bo nie wiem co mam myśleć o progresteronie poza normą?

Progesteron Progesteron 18,5 ng/ml
- faza folikularna poniżej 0,1 - 0,3 ng/ml
- faza lutealna 1,2 - 15,9 ng/ml
- po menopauzie poniżej 0,1 - 0,2 ng/ml

Ciąża:
I trymestr 2,8-147,3 ng/ml
II trymestr 22,5 - 95,3 ng/ml
III trymestr 27,9 - 242,5 ng/ml
Badanie wykonano testem firmy Abbott, metodą immunochemiczną CMIA, na aparacie Architect
Prolaktyna 535,54 mIU/l 108,78 - 557,13 N
Progesteron jak po owulacji
 
Witajcie Kobitki :) U mnie dziś 21dc, 4 cs. Jest to mój pierwszy cykl ze wspomagaczami (CLO i Duphaston). Rano robiłam badania - progresteron i prolaktyna. Właśnie odebrałam wyniki. Pomożecie, bo nie wiem co mam myśleć o progresteronie poza normą?

Progesteron Progesteron 18,5 ng/ml
- faza folikularna poniżej 0,1 - 0,3 ng/ml
- faza lutealna 1,2 - 15,9 ng/ml
- po menopauzie poniżej 0,1 - 0,2 ng/ml

Ciąża:
I trymestr 2,8-147,3 ng/ml
II trymestr 22,5 - 95,3 ng/ml
III trymestr 27,9 - 242,5 ng/ml
Badanie wykonano testem firmy Abbott, metodą immunochemiczną CMIA, na aparacie Architect
Prolaktyna 535,54 mIU/l 108,78 - 557,13 N
Jak nie ciąża to ci bromergon da na zbicie prolaktyny wysoka ale w normie,ja bym wzięła
 
Byłam kochana i jeszcze głupszą wyszlam niz poszłam. Do Tsh zarzutów zero ale co do fsh to jeden lekarz twierdzi że jestem młódka i wszystko jest ok a jeżeli nadal źle się czuje to mam zaliczyć neurologa a drugi lekarz twierdzi że wynik 13 w siódmym dniu cyklu nie świadczy o owulacji ale o jakiejś patologii bojest zbyt wysoki jak na ten etap..tak więc ile ludzi tyle opinii ehh
Aha dzięki czyli tak jak mówiłaś wcześniej z tym tsh. A co do fsh to nie mam pojęcia.... wiem tylko, że stosunek lh/fsh powinien być najlepiej 1....
Dziękuję Kochana :*
Nie wiem czy to coś zmienia...
Zobacz załącznik 802190
Nowy
Zobacz załącznik 802191
Stary
No widać różnicę od razu[emoji4] . Chyba Docia ma rację, owu raczej była. Masz niski progesteron a dupek jej nie podnosi, ale skok widać i temperatura się utrzymuje wyżej więc trzymamy kciuki[emoji110] [emoji110] [emoji110] .
A odczucia jakieś owulacyjne miewasz? Pasują do wykresu? Może załóż konto na ovufriend i przepisz temperatury. Tm lepiej widać skoki na wykresie;)
 
Hej dziewczynki.

Bede w domku to Was nadrobie bo piszecie jak szalone [emoji14]

Wczoraj K sprawil mi duza przykrosc i pol dnia sie do niego nie odzywalam. Zepsul niedziele a byla piekna pogoda, pojechalismy do Haarlemu na lody ale nie dotarlismy przez jego glupie gadanie. Powiedzial, ze czemu sie ladnie nie ubralam i ze wygladam jak wygladam (w sensie, ze zle). Okropnie sie poczulam. Doskonale wie, ze nie mam wiosennych ciuchow. Czekam az pojedziemy do Polski bo mi zwyczajnie szkoda w Holandii kupowac ciuchy bo za ta sama cene w Polsce mam duzo lepsze jakosciowo. I jeszcze sie obrazil, ze ja sie obrazilam! Kuzwa inne laski szastaja kasa, kupuja ciuchy na lewo i prawo a ja staram sie zaoszczedzic to takie tekst dostalam :(

I dzisiaj ciezkie temat na terapii, kompletnie mnie wyzbyl sil. I taki flak jestem.

A co do atrakcji to jakie polecacie oprocz ZOO i parkow rozrywki gdzie sa zwierzeta bo do takich miejsc po prostu nie chadzam?
Mam ochote cos pozwiedzac w Polsce jak bedziemy po Swietach :)

U mnie 26dc, nadal mokro w gaciach [emoji848] a tak to zadnych objawow. So Im waiting for my monkey ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Głowa do góry! Weź go następnym razem na zakupy, wybierz coś ekstra i niech sam zapłaci! Może się następnym razem zastanowi jak mu wytłumaczysz jakie masz do tego podejście i doceni że jesteś oszczędna!

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie wracamy z poradni Andrologii i Endokrynologii Płodności. Nic nie pisałam bo nie chciałam zapeszać. Byliśmy u Pani Profesor Hilczer. Super kobieta. D dostał skierowanie na badania hormonalne i ma się odchudzać ;) już to widzę :(
Ze względu na mój posiew i e coli musi też wykonać posiew nasienia i test MAR. Nie musimy wykonywać tych najdroższych badań u niego, bo wg Pani Profesor to u mnie prawdopodobnie tkwi problem. Powinnam powtórzyć Amh na początku cyklu, ponieważ poprzednio było pod koniec , a tak nie powinno się badać. Czekamy na moje hsg, robimy badania i wracamy do Pani Profesor... oczywiście zaleca monitorowanie owulacji. Mam nadal prowadzić pomiar tempki. Głowa mnie rozbolała od nadmiaru informacji :(
Ciągle słyszę z tyłu głowy, że to już kjoniec, że za późno, że pora się poddać...
Ale Pani profesor tego nie powiedziała? [emoji4]

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie Kobitki :) U mnie dziś 21dc, 4 cs. Jest to mój pierwszy cykl ze wspomagaczami (CLO i Duphaston). Rano robiłam badania - progresteron i prolaktyna. Właśnie odebrałam wyniki. Pomożecie, bo nie wiem co mam myśleć o progresteronie poza normą?

Progesteron Progesteron 18,5 ng/ml
- faza folikularna poniżej 0,1 - 0,3 ng/ml
- faza lutealna 1,2 - 15,9 ng/ml
- po menopauzie poniżej 0,1 - 0,2 ng/ml

Ciąża:
I trymestr 2,8-147,3 ng/ml
II trymestr 22,5 - 95,3 ng/ml
III trymestr 27,9 - 242,5 ng/ml
Badanie wykonano testem firmy Abbott, metodą immunochemiczną CMIA, na aparacie Architect
Prolaktyna 535,54 mIU/l 108,78 - 557,13 N
Ja idę jutro na prolaktynę, wiesz w ogóle po co to badanie? [emoji16] pytam bo sama nie wiem...

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry