reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Matko ale bym się cieszyła z Twojej ciąży kochana [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Jutro, ale z pierwszych siurów!!



Ja też! :)



qdkkj44j6bi2vbec.png
[emoji8] [emoji8] [emoji7] ja na wasze tez czekam jak na szpilkach! Lanvin, ostatnio nawet pierwsze siuśki rady nie dały [emoji1]
Ćmi mnie czasem brzuch, jak szłam to zabolal i myślałam nawet że przyszła... A tu zonk, wkładka czysta [emoji1] a ty @marc ? Jakieś lewe jesteśmy w tym miesiącu [emoji12]
 
reklama
Witam sobotnio

widze ze nie tylko ja mialam dzis wiosenne porzadki w domu :) Ale najwazniejsze okna pomyte firanki poprane i mieszkanie posprzatane :)

skoro przyszla wiosna to zaczelam znow biegac wiec wlasnie wrocilam po zrobionych 8 km , wykapalam sie i leglam z laptoperm :) teraz pedze Was nadrobic :)
 
[emoji8] [emoji8] [emoji7] ja na wasze tez czekam jak na szpilkach! Lanvin, ostatnio nawet pierwsze siuśki rady nie dały [emoji1]
Ćmi mnie czasem brzuch, jak szłam to zabolal i myślałam nawet że przyszła... A tu zonk, wkładka czysta [emoji1] a ty @marc ? Jakieś lewe jesteśmy w tym miesiącu [emoji12]
To ja z niecierpliwością czekam na wynik testu. Kciuki mocno zacisniete
 
[emoji8] [emoji8] [emoji7] ja na wasze tez czekam jak na szpilkach! Lanvin, ostatnio nawet pierwsze siuśki rady nie dały [emoji1]
Ćmi mnie czasem brzuch, jak szłam to zabolal i myślałam nawet że przyszła... A tu zonk, wkładka czysta [emoji1] a ty @marc ? Jakieś lewe jesteśmy w tym miesiącu [emoji12]


Hehe :-) u mnie na wkładce nie wiele, przy podcieraniu juz jakby więcej - także lepiej niech szybko sie kończy i znowu do dzieła..

A Ty :-) kurde bądź ciążo .-D i chociaż Ty nie dostawaj juz @ :-)​
 
Na moja musisz jeszcze poczekac do czerwca [emoji14]
Ale mieszkanko juz ostro szykujemy dla dzidziusia [emoji7]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super! Tak trzymać! Ja chyba też tak myślę poczekać do czerwca... No ale zobaczymy wyjdzie w praniu jak to będzie [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry wieczór dziewczyny.ja dziś też grilowalam.taka pyszna karkówka mniam:-pdziś umylam dwa auta i taką zmęczona jestem.okres się praktycznie skoczył więc zaczynamy od nowa:)dziewczyny ja za was wszystkie mocno trzymam kciuki!!!
Dzis taka piekna pogoda u nas.goraco bylo.taka pogoda cieszy bardzo i napawa optymizmem!!!jutro ma być jeszcze cieplej.Super!!!dobranoc dziewczyny
 
reklama
Do góry