reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Dorcia nawet mi nie mow..bo niewiadomo jak ja skoncze:(..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Millo, nawet tak nie mów! Podglądam was na drugim wątku [emoji6] słuchaj dziewczyn i znajdź dużo cierpliwości kochana... Wszystko będzie ok, limit dramatów uważam za wyczerpany! Głowa do góry i myśl pozytywnie i dopinguj fasolinke, dacie radę, nie może być inaczej! Stawiam cię do pionu, o! [emoji1] [emoji8]
 
Hej Kochane moje. Mam nadzieję że wybaczycie mi moją długą nieobecność. Postanowiłam odpuścić w tym cyklu. Śmierć naszego przyjaciela tak nami wstrząsnęła że po 2 tygodniach dopiero zaczynamy się podnosić. Właściwie to nie wiem czy Wam pisałam... 17.03. w wypadku samochodowym zginął najlepszy kumpel mojego męża [emoji21]
Tym samym odpuscilismy bo nawet nie było nastroju na przytulanki. Troszkę Was podgladalam w międzyczasie ale nie miałam weny na pisanie. Teraz czekam na @ ma być za tydzień.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi [emoji22]

1usavcqgt1dml95x.png
 
I jak dziewczyny po wczoraj? Jakieś winko, imprezka, jak żyjecie?

@Millo, wszystko będzie dobrze i tego się trzymamy [emoji8] wysyłam dobrą energię [emoji8] czemu uważasz, że coś może być nie tak?

@Windy91, @marc, jak sytuacja? Marc, pokaz wykres!

U mnie dzisiaj temperatura spadła, czyli owu nie było :( mój organizm znowu robi mnie w konia, zaczynam brać dalej donga, a już się cieszyłam...

1491114169-aaaaaa.png


qdkkj44j6bi2vbec.png
 
L
I jak dziewczyny po wczoraj? Jakieś winko, imprezka, jak żyjecie?

@Millo, wszystko będzie dobrze i tego się trzymamy [emoji8] wysyłam dobrą energię [emoji8] czemu uważasz, że coś może być nie tak?

@Windy91, @marc, jak sytuacja? Marc, pokaz wykres!

U mnie dzisiaj temperatura spadła, czyli owu nie było :( mój organizm znowu robi mnie w konia, zaczynam brać dalej donga, a już się cieszyłam...

1491114169-aaaaaa.png


qdkkj44j6bi2vbec.png
Powiedziałabym masz niski progesteron bo 5dni się trzyma
 
reklama
Do góry