reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@marc :hmm::hmm:a tak w ciebie wierzylam...I wierze nadal jak nie teraz to za miesiac kochana nie smuc sie najgorszy moment to dzien @@@@ ale pozniej jak sama wiem jest juz lepiej kiedy wyczekuje sie owu I znow jest nadzieja ktora podobno umiera ostatnia ...
@Windy91 poki nie ma @@@ jest nadzieja .... chociaz wiem jak to jest trudno ja miec kiedy widzi sie na tescie jedna kreseczke
Tule was mocno kochane ... :-*
Ja sie wczoraj nie odzywalam bo jak wczesniej wspomnialam od 3 dni boli mnie podbrzusze I kluja jajniki czuje tak jakby ktos mi szpilki wbijal w podbrzusze i ledzwiowy kregoslup nawet wieczorem odczuwam ten bol a nawet jakby mocniej ...:eek::oo2::-( :(boje sie by po moich szczesliwych regularnych cyklach nie bylo jakis exscesów jak u was @Lanvin ,@giveyourselftome I innych ktore maja problemy z cyklem ... nie wiem pierwszy raz tak mam ... moze to jakies torbiele tfuuu tfuuuu oby nie zachwaj mnie Panie :szok::-( :(:baffled:
Dzis piekna pogoda u nas juz 13° pozdrawiam.was goraco
 
Dziewczyny powiedzcie mi coś.mam ogólnie skąpe okresy.przez dwa dni miałam mało krwi przed chwilą zaczęło ze mnie lecieć dużo krwi i takie jakby glutki nie wiem jak to opisać.cieklo ze mnie do ubikacji.myślicie że mogło coś być a doszło do jakiegoś mikroporonienia?nie mialam tak nigdy.przy tym remoncie nadzwigalam się nawet dziś rano płyty z mężem bo skoro okres miałam to nie myślałem o tym.Ale się wystraszylam.co o tym sądzicie?
 
Hej dziewczyny !
Cieżko was nadrobić.. czytałam wyrywkowo bo z moim mam ciężki czas.. chociaż wczoraj w nocy mnie dorwał i było mega.. także nie wiem o co chodzi [emoji849]
Marc, Windy eh.. nie wiem co mam wam napisać [emoji27] sama mam już 9cs i wiem, że z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej.. może poproście waszych facetów o badanie nasienia? Moj się zgodził, że jak do roku nie wyjdzie to pójdzie..
Lanvin, super ! Masz szanse na grudniowego malucha !! [emoji6]

Kotek, piękny wykres ! Trzymam kciuki!

U mnie 13dc.. działania na razie tylko 8 i 12 dc.. miało byc często, z żelem, z tabletkami dla M ale wyszło jak wyszło.. przez nasza sytuacje nie wiem czy w tym cyklu jeszcze jakieś bobosexy beda [emoji27]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny powiedzcie mi coś.mam ogólnie skąpe okresy.przez dwa dni miałam mało krwi przed chwilą zaczęło ze mnie lecieć dużo krwi i takie jakby glutki nie wiem jak to opisać.cieklo ze mnie do ubikacji.myślicie że mogło coś być a doszło do jakiegoś mikroporonienia?nie mialam tak nigdy.przy tym remoncie nadzwigalam się nawet dziś rano płyty z mężem bo skoro okres miałam to nie myślałem o tym.Ale się wystraszylam.co o tym sądzicie?
Mogło tak być i się nie zagniezzdzilo,wiele kobiet tak ma i nawet nie wie że może być ciąża
 
Hej dziewczyny !
Cieżko was nadrobić.. czytałam wyrywkowo bo z moim mam ciężki czas.. chociaż wczoraj w nocy mnie dorwał i było mega.. także nie wiem o co chodzi [emoji849]
Marc, Windy eh.. nie wiem co mam wam napisać [emoji27] sama mam już 9cs i wiem, że z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej.. może poproście waszych facetów o badanie nasienia? Moj się zgodził, że jak do roku nie wyjdzie to pójdzie..
Lanvin, super ! Masz szanse na grudniowego malucha !! [emoji6]

Kotek, piękny wykres ! Trzymam kciuki!

U mnie 13dc.. działania na razie tylko 8 i 12 dc.. miało byc często, z żelem, z tabletkami dla M ale wyszło jak wyszło.. przez nasza sytuacje nie wiem czy w tym cyklu jeszcze jakieś bobosexy beda [emoji27]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki :) moh ostatnio ma takie checi ze muszę sie opedzac... Wczoraj tez mnie dorwał :)

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patrz, to jest siurak z 13+0 tygZobacz załącznik 800852 a jak tydzien temu ogladal, to stwierdził ze bardziej dziewczynka niz chłopiec, ale nie mówi na 100% bo nie jest pewien. Identycznego siurka widziałam u koleżanki, a zrobila sie piczka ;-) teraz wizyte mam 18 kwietnia i to bedzie 20+5 :) nie mowie tak, zeby zrobić Ci przykrość, tylko zeby w razie CO nie bylo rozczarowania :D bo do mojej koleżanki mąż przez tydz sie później nie odzywal jak jednak dziewczynka wyszla :) jakby to jej wina byla ;)
Haha u mnie jakby dokładniej widać było:p lekarz szukał pecherza moczowego i dał zblizennie tyllko na nogi i krocze, dzidzia kopala i centralnie rozchyliła nóżki :D no ale zobaaczymy :D
 
reklama
Do góry