reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny powiedzcie mi coś.mam ogólnie skąpe okresy.przez dwa dni miałam mało krwi przed chwilą zaczęło ze mnie lecieć dużo krwi i takie jakby glutki nie wiem jak to opisać.cieklo ze mnie do ubikacji.myślicie że mogło coś być a doszło do jakiegoś mikroporonienia?nie mialam tak nigdy.przy tym remoncie nadzwigalam się nawet dziś rano płyty z mężem bo skoro okres miałam to nie myślałem o tym.Ale się wystraszylam.co o tym sądzicie?
Ja też miałam tak czasami jakby dużo glutow w krwi, ale to nigdyy nie była biochemiczna... czasem ta jest
 
reklama
Hej dziewczyny !
Cieżko was nadrobić.. czytałam wyrywkowo bo z moim mam ciężki czas.. chociaż wczoraj w nocy mnie dorwał i było mega.. także nie wiem o co chodzi [emoji849]
Marc, Windy eh.. nie wiem co mam wam napisać [emoji27] sama mam już 9cs i wiem, że z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej.. może poproście waszych facetów o badanie nasienia? Moj się zgodził, że jak do roku nie wyjdzie to pójdzie..
Lanvin, super ! Masz szanse na grudniowego malucha !! [emoji6]

Kotek, piękny wykres ! Trzymam kciuki!

U mnie 13dc.. działania na razie tylko 8 i 12 dc.. miało byc często, z żelem, z tabletkami dla M ale wyszło jak wyszło.. przez nasza sytuacje nie wiem czy w tym cyklu jeszcze jakieś bobosexy beda [emoji27]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A co się dzieje?


Ejj, bo przestanę polecać donga!!! [emoji14] zaczyna się robić groźnie haha :D ja wiem, że po pedagogice, alle tylu "dzieciów" nie ogarnę :p
Byłam pierwsza z propozycją matki chrzestnej, miej to na uwadze [emoji3]


Witam Kochane :) piękny dzień a za 5 godzin jadę zobaczyć swojego niunia na usg!

@Lanvin super, ze taki normalny cykl. :) dzialajcie :)

@Windy91 a niech to. Jednak @ nie ma, nadzieja pozostaje.

@kotek87 piękny wykres! Kciuki mocno mam zaciśnięte :)

Buźka :*
Czekamy na wieści, usg i zdjęcie brzucha - obiecane :)



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
wszystkim dziekuje[emoji5][emoji5][emoji5]
Emsi, wlasnie mamy Emme w naszych typach, troche mnie odrzuca popularność tego imienia na 2 miejscu w stanach[emoji51]
Mamy takie: Emma, Leah, Nicole, Nadia, Sophia, Sonja, Mikka. Ale żadne wlasnie nie jest takie wow dla mnie[emoji848]

Windy ja spac nie idę dopóki twojego sikanca nie zobacze[emoji1364][emoji1364][emoji1364][emoji1364][emoji1364][emoji1364][emoji1364][emoji1364][emoji1364][emoji1364][emoji1364][emoji1364][emoji1364][emoji1364][emoji1364][emoji1364][emoji1364][emoji1364]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Wszystkie ładne, ale jak dla mnie Nadia lub Mikka [emoji4]

@marc [emoji20] plamienie to jeszcze nie @... Badałas progesteron?

@cheebay naczekalas się na darmo niestety, biel aż w oczy razi... [emoji20] nawet poranne siuśki nie dały rady, czekam spokojnie na mende...

Do dupy wszytko. [emoji21]

Głupia biel! [emoji52]

@marc, Windy ma rację co do tego progesteronu

Witam Kochane :) piękny dzień a za 5 godzin jadę zobaczyć swojego niunia na usg!

@Lanvin super, ze taki normalny cykl. :) dzialajcie :)

@Windy91 a niech to. Jednak @ nie ma, nadzieja pozostaje.

@kotek87 piękny wykres! Kciuki mocno mam zaciśnięte :)

Buźka :*

Czekamy na info [emoji110]
 
reklama
Do góry