reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@Millo nie kochana nie brałam Luteiny, wytrwale czekam na wizyte którą mam w poniedziałek
@Lanvin kurcze masz rację, możę faktycznie źle sie zabieram do tego. Logicznie patrząc (biorąc dobre strony nie złe) mogło sie wszytsko przesunąć również z owu i wtenczas nomrlane jest ze cykl juz jest 54 dniowy. Więc może faktycznie jak mam taki bóle piersi, sutków do tego sa mega opuchnięte i te zawroty głowy to może coś jest o czym ja nie wiem hmm moze jakas fasolka , kurcze ale mnie zmotywowałaś !!!! Juz się nie moge doczekać poniedziałku !!! Dziękuje Ci :*
@MartaBarbaraWeronika te bóle są okropne przechodziłam przez nie nie raz, ale wszystko później było dobrze.

Co do tych torbieli to sie jeszcze zastanawiam czy ich nie ma .. Glupia ja sie naczytałam na internecie o nich i wyczytałam ze mogą występować bóle podczas stosunku i ostatnio tak mnie bolał jajnior awrrr. Jak hipochondryczka czytam i utożsamiam z sobą :growl:
:growl:

Buziaki !! Przesyłam dobrą energie na lepsze dzis i jutro :):):)
 
@Spark @xBUMx gratuluję synków :)
@leeleeth wierzę, że wszystko będzie dobrze. Dużo odpoczywaj i dbaj o Was :)
@marc współczuję plamień :( trzymam kciuki za kolejny cykl✊
@mfifi04 cieszę się, że zaczynasz po @ starania :) trzymam kciuki za powodzenie. Tak samo @M2b za Ciebie! Wierzę, że kolejny raz zakończy się dla Was szczęśliwie po 9 miesiącach ✊
@Windy91 współczuję bieli, wiem co czujesz :( rano też robiłam test i bielszy już być nie mógł... oby kolejny cykl był dla nas owocny :)
@Bulbasek trzymam kciuki za wizytę :) pochwal się zdjęciem po wizycie :)
@Lanvin bardzo się cieszę że cykl Ci się skróci dzięki dongowi :D tez tak miałam :)
 
@Spark @xBUMx gratuluję synków :)
@leeleeth wierzę, że wszystko będzie dobrze. Dużo odpoczywaj i dbaj o Was :)
@marc współczuję plamień :( trzymam kciuki za kolejny cykl[emoji110]
@mfifi04 cieszę się, że zaczynasz po @ starania :) trzymam kciuki za powodzenie. Tak samo @M2b za Ciebie! Wierzę, że kolejny raz zakończy się dla Was szczęśliwie po 9 miesiącach [emoji110][emoji5]
@Windy91 współczuję bieli, wiem co czujesz :( rano też robiłam test i bielszy już być nie mógł... oby kolejny cykl był dla nas owocny :)
@Bulbasek trzymam kciuki za wizytę :) pochwal się zdjęciem po wizycie :)
@Lanvin bardzo się cieszę że cykl Ci się skróci dzięki dongowi :D tez tak miałam :)
Dziękuję kochana [emoji8]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Millo nie kochana nie brałam Luteiny, wytrwale czekam na wizyte którą mam w poniedziałek
@Lanvin kurcze masz rację, możę faktycznie źle sie zabieram do tego. Logicznie patrząc (biorąc dobre strony nie złe) mogło sie wszytsko przesunąć również z owu i wtenczas nomrlane jest ze cykl juz jest 54 dniowy. Więc może faktycznie jak mam taki bóle piersi, sutków do tego sa mega opuchnięte i te zawroty głowy to może coś jest o czym ja nie wiem hmm moze jakas fasolka , kurcze ale mnie zmotywowałaś !!!! Juz się nie moge doczekać poniedziałku !!! Dziękuje Ci :*
@MartaBarbaraWeronika te bóle są okropne przechodziłam przez nie nie raz, ale wszystko później było dobrze.

Co do tych torbieli to sie jeszcze zastanawiam czy ich nie ma .. Glupia ja sie naczytałam na internecie o nich i wyczytałam ze mogą występować bóle podczas stosunku i ostatnio tak mnie bolał jajnior awrrr. Jak hipochondryczka czytam i utożsamiam z sobą :growl:
:growl:

Buziaki !! Przesyłam dobrą energie na lepsze dzis i jutro :):):)
Za dużo w necie nie czytaj, bo będziesz chora na wszystko, co możliwe :) widzisz, wszystko jest możliwe :) jeśli się nie udało (a trzymam kciuki za pozytyw), to zacznij w kolejnym cyklu mierzyć temperature i brać donga :) mi to bardzo pomogło :) jak zaczęłam tu pisać, to nie rozumiałam wieku kwestii, które dziewczyny tu poruszały, dużo się od nich nauczyłam, ale co najważniejsze - najwięcej dała mi temperatura. Gdyby nie wykres, to w życiu nie wiedzialabym kiedy i czy w ogóle mam owulacje, a tak wiem jakie objawy do jakiej części cyklu przypisać, no i nie muszę robić testów bez sensu, bo jak temperatura spada przed @, to wiem, że nic z tego. Przemyśl to, a teraz trzymam kciuki przed wizytą :)


Przyszła@:/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Łeee....kiedy kolejny termin?


Czyli można zacząć cykl kochana [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Są i pozytywy! :)


@Spark @xBUMx gratuluję synków :)
@leeleeth wierzę, że wszystko będzie dobrze. Dużo odpoczywaj i dbaj o Was :)
@marc współczuję plamień :( trzymam kciuki za kolejny cykl[emoji110]
@mfifi04 cieszę się, że zaczynasz po @ starania :) trzymam kciuki za powodzenie. Tak samo @M2b za Ciebie! Wierzę, że kolejny raz zakończy się dla Was szczęśliwie po 9 miesiącach [emoji110][emoji5]
@Windy91 współczuję bieli, wiem co czujesz :( rano też robiłam test i bielszy już być nie mógł... oby kolejny cykl był dla nas owocny :)
@Bulbasek trzymam kciuki za wizytę :) pochwal się zdjęciem po wizycie :)
@Lanvin bardzo się cieszę że cykl Ci się skróci dzięki dongowi :D tez tak miałam :)
Nie lubię tych Waszych testów, wadliwe są...



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Do góry