reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Kuźwa, ja to nie potrafię [emoji1] Ale tiramisu za mną chodzi od 2mcy, ale ja lewa w deserach jestem, nawet sernik na zimno by mi nie wyszedł [emoji1]
Ja tak nie jadłam słodyczy w ogóle prawie przez jakiś czas ale teraz po tym co się stało mąż mi cały czas podsuwa coś. Cukierek ciasteczko. Chcę mi humor poprawić. Ale ileż można już mnie brzuch boli i tyłek od tego wszystkiego. Jeszcze dziś mąż kebaba chce zamówić :-D
 
reklama
Gdzie Wy macie to słońce ? Podeslijcie trochę misiaki ... u mnie szaro :/

Przepis zapisałam do ulubionych... wyglada obłędnie

@Windy91 ja tez tak mam ze słodyczami ... choć teraz jest inaczej i codziennie muszę coś słodkiego wciągnąć [emoji39]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kuźwa, ja to nie potrafię [emoji1] Ale tiramisu za mną chodzi od 2mcy, ale ja lewa w deserach jestem, nawet sernik na zimno by mi nie wyszedł [emoji1]
ja nie lubię ciast kawowych, ale teraz w ciąży mnie dopadło i zrobiłam całą blachę, a że małż wyjechał to musiałam zjeść sama. To jedno z najłatwiejszych ciast- dasz radę
 
Gdzie Wy macie to słońce ? Podeslijcie trochę misiaki ... u mnie szaro :/

Przepis zapisałam do ulubionych... wyglada obłędnie

@Windy91 ja tez tak mam ze słodyczami ... choć teraz jest inaczej i codziennie muszę coś słodkiego wciągnąć [emoji39]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Matko, ja też tak mam! Zapierałam się rękami i nogami, że skoro prawie w ogóle nie jem słodkiego to w ciąży też nie ma mowy... i co??? I szafka zapełnia się z dnia na dzień różnymi smakołykami typu: Kinder Country, Duplo, biała czekoloda z orzechami :p oczywiście zjadam po trochu codziennie, nie wszystko naraz ;)

I coś co mnie już w ogóle rozbraja na łopatki: ciągnie mnie do pszennego pieczywa i masła!!! Nic mi nie smakuje ostatnio tak jak pszenna bułka z samym masełkiem... Gdybym jeszcze do tego colę mogła wypić to już w ogóle :p Dziwne te moje smaki, w ogóle jak nie moje ;)
 
Matko, ja też tak mam! Zapierałam się rękami i nogami, że skoro prawie w ogóle nie jem słodkiego to w ciąży też nie ma mowy... i co??? I szafka zapełnia się z dnia na dzień różnymi smakołykami typu: Kinder Country, Duplo, biała czekoloda z orzechami :p oczywiście zjadam po trochu codziennie, nie wszystko naraz ;)

I coś co mnie już w ogóle rozbraja na łopatki: ciągnie mnie do pszennego pieczywa i masła!!! Nic mi nie smakuje ostatnio tak jak pszenna bułka z samym masełkiem... Gdybym jeszcze do tego colę mogła wypić to już w ogóle :p Dziwne te moje smaki, w ogóle jak nie moje ;)
Też tak miałam bułka z maslem i ewentualnie ser i tyle.
 
ja nie lubię ciast kawowych, ale teraz w ciąży mnie dopadło i zrobiłam całą blachę, a że małż wyjechał to musiałam zjeść sama. To jedno z najłatwiejszych ciast- dasz radę
Nie ma sensu, Bartek też słodkiego nie lubi to po cholerę robić. J zjem max 2 kawałki a reszta co? [emoji1] także ten, zostaje przy tiramisu z Lidla, 5zł za 85g [emoji15] [emoji33]
Też kocham tiramisu! Desery z kawą uwielbiam. Ja nie taka bardzo słodyczowa, u mnie tylko serniki i lody, prawie w ogóle nie kupuję słodyczy, jak już mam chcicę, to tylko własny wyrób, ew. lody. Tiramisu na pewno by Ci wyszło, tam nie ma w ogóle pieczenia, miksowanie, składanie i gotowe. Tylko bałagan się niezły robi :D
Ostatnio mi się tort kawowo orzechowy marzył [emoji23] nie powiem, wilgotny tort to bym cały wciągnęła [emoji1]

@gabrika no masz, ależ to twoje dziecię proste w obsłudze, chleb z masłem i samo szczęście [emoji16]
 
Mój luuubi ciasta ale kruche suche takie. Bez kremów, sera itp. Dziwny. Ja to nie mam problemów z tym :-D
Narobilyscie mi ochoty na ciasto... Teraz Piotr i Paweł wypuścił taką gazetkę z przepisami na własnych produktach, zdrowe jedzenie od Ani Dziedzic i były różne smoothie pyszne, ale też brownie z czerwonej fasoli i tak się zastanawiam, czy jutro nie zrobić [emoji14]

A jeśli o M chodzi, to on właśnie sernik jeszcze zje, albo sernik na zimno. Brownie też lubi, ale poza tym raczej nic. W sobotę byliśmy u mojej przyjaciółki we Wrocławiu i zrobiła tiramisu [emoji7] zjadł jeden kawałek, żeby jej przykro nie było, bo on mas nie tyka, a ja wstyd... Dwa zjadłam, takie wyrzuty sumienia miałam :(


Kwestia smaku [emoji7] [emoji7] [emoji7]

Właśnie, jak czytam o tych waszych słodyczach to stwierdzam ze mam fart ze nie lubię [emoji1] po 3 kostkach czekolady mnie mdli, cukru używam do peelengu skóry głowy [emoji1]

Ale cóż z tego jak lubię się nażreć innych rzeczy, oddalabym dzisiaj nerke za mega porcje zeberek z Jeffsa [emoji23]
Żeberka...[emoji7] dawno nie jadłam...


Ja nie slodzę bo mnie Mdli po słodkiej kawie, herbacie, napoju. Ale za to mogę do gorzkiej kawy lub herbaty zjeść kilogram słodyczy :-D
O niee...to ja bez cukru póki co nie wypije. Teraz sypie niecałą łyżeczkę, mam w planach zmniejszać, żeby się oduczyć całkiem :) za to herbaty z cukrem już nie lubię :) nie mogę patrzeć jak moja babcia do małej filiżanki kawy lub herbaty sypie dwie czubate łyżeczki cukru...białego! Fe!


Kuźwa, ja to nie potrafię [emoji1] Ale tiramisu za mną chodzi od 2mcy, ale ja lewa w deserach jestem, nawet sernik na zimno by mi nie wyszedł [emoji1]
Omnomnom [emoji7]


często w piekarniach mają super wypieki do kupienia tak jak i desery :) ja u siebie mam obok tak piekarnie co rodzina jakas prowadzi i mają tyle słodkosci wlasnej roboty mmmmm chyba na droge coś kupie :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Ja codziennie rano jak odwożę małego przedszkola, to jadę do mojej ulubionej piekarni, kupuje chleb razowy albo na zakwasie żytni, czasem jakieś ciastka, ale zazwyczaj te fit [emoji14] ale tak mnie kuszą eklerki, torty....


Matko, ja też tak mam! Zapierałam się rękami i nogami, że skoro prawie w ogóle nie jem słodkiego to w ciąży też nie ma mowy... i co??? I szafka zapełnia się z dnia na dzień różnymi smakołykami typu: Kinder Country, Duplo, biała czekoloda z orzechami [emoji14] oczywiście zjadam po trochu codziennie, nie wszystko naraz ;)

I coś co mnie już w ogóle rozbraja na łopatki: ciągnie mnie do pszennego pieczywa i masła!!! Nic mi nie smakuje ostatnio tak jak pszenna bułka z samym masełkiem... Gdybym jeszcze do tego colę mogła wypić to już w ogóle [emoji14] Dziwne te moje smaki, w ogóle jak nie moje ;)
Tak to jest w ciąży :D mnie ciągnęło przez jakiś czas do chleba z pasztetem i ketchupem... Chociaż podobno nie powinno się jeść pasztetow?



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Narobilyscie mi ochoty na ciasto... Teraz Piotr i Paweł wypuścił taką gazetkę z przepisami na własnych produktach, zdrowe jedzenie od Ani Dziedzic i były różne smoothie pyszne, ale też brownie z czerwonej fasoli i tak się zastanawiam, czy jutro nie zrobić [emoji14]

A jeśli o M chodzi, to on właśnie sernik jeszcze zje, albo sernik na zimno. Brownie też lubi, ale poza tym raczej nic. W sobotę byliśmy u mojej przyjaciółki we Wrocławiu i zrobiła tiramisu [emoji7] zjadł jeden kawałek, żeby jej przykro nie było, bo on mas nie tyka, a ja wstyd... Dwa zjadłam, takie wyrzuty sumienia miałam :(



Żeberka...[emoji7] dawno nie jadłam...



O niee...to ja bez cukru póki co nie wypije. Teraz sypie niecałą łyżeczkę, mam w planach zmniejszać, żeby się oduczyć całkiem :) za to herbaty z cukrem już nie lubię :) nie mogę patrzeć jak moja babcia do małej filiżanki kawy lub herbaty sypie dwie czubate łyżeczki cukru...białego! Fe!



Omnomnom [emoji7]



Ja codziennie rano jak odwożę małego przedszkola, to jadę do mojej ulubionej piekarni, kupuje chleb razowy albo na zakwasie żytni, czasem jakieś ciastka, ale zazwyczaj te fit [emoji14] ale tak mnie kuszą eklerki, torty....



Tak to jest w ciąży :D mnie ciągnęło przez jakiś czas do chleba z pasztetem i ketchupem... Chociaż podobno nie powinno się jeść pasztetow?



qdkkj44j6bi2vbec.png
Eklerki mniam :-D
 
reklama
Do góry