reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Zaczęłam brać tego dong quai..zobaczymy czy pomoże:) mam nadzieję, że uda się do maja zajść w ciąże. Potem mój mąż bidulek będzie miał podany radio jod...i potem trzeba odczekać. Fajnie by było, ale boje się , że przez moje torbiele endometrialne nici z tego:(
Trzymam mocno za ciebie trzeba wierzyć,że się uda tego wam życzę:)wszystkim tu dziewczynkom
 
reklama
Ja dziś mam wizytę u gin zobaczymy czy są pęcherzyki,stresa mam
Bedzie dobrze, będziesz ciągle na monitoringu???
Emsi super, tak się cieszę

Cheebay bardzo mi przykro, najgorzej gdy ktoś odchodzi niespodziewanie

witam wszystkie nowe staraczki, obyscie nie zagrzały tu długo miejsca ;)

kocham piątki- nie muszę do pracy, jeszcze grzeję z młodą łóżko :)

ale sen miałam, aż poduszka mokra. Byłam u gina (chyba sen o następnej wizycie), miał sprawdzić czy się oczyściłam a on odwraca ekran do mnie i pokazuje dziecko jak sobie bryka w środku. Ryczałam na całą przychodnię krzycząc to niemożliwe. I obudziłam się też z twarzą mokrą... ale schizy
Ale musiał być realistyczny, w końcu się doczekać z tego brykajacego maleństwa
Strasznie mi przykro [emoji17]

Czuje się dobrze, na szczęście żadnych atrakcji. Bardzo podobnie do pierwszej ciąży z małymi wyjątkami. Oby tak dalej ...



Ja miałam 19dpo niecały 1000 a 21 dpo około 2500. Pamietam, ze przyrost 149,3% czy jakoś tak. A jak liczbowo było u Ciebie ?



Powodzenia kochana ! [emoji6]

Poniżej przedstawiam Wam moja Fasolinkę [emoji173]️
680893a7e475c207276d4586c70ea5b3.jpg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pieknaaaa kruszynka u Ciebie mieszka
 
Witam się w słoneczny piątek rybeńki [emoji16]

U mnie też jakaś jazda ze snami... Śniło mi się ze żegnałam się z moim byłym bo wylatywal do
Japonii. A na lotnisko odwozili go rodzice i policjant z rodziny zastępczej [emoji23]

@marc piękna tempka, niech nie spada [emoji110]

@Emsi* dobrze że wróciłas zza krzaków! Piękny kropek! [emoji7] [emoji9]

@Docia1975 ja się bardzo chętnie zapisze na porodówke [emoji16] kiedy chcesz wziąć zastrzyk, będziesz miała jeszcze monitoring?

@cheebay kochana [emoji20] przytulam mocno... Wiem jak to jest, 2 lata temu też straciłam nagle przyjaciółkę... Jak będziesz chciała pogadać to wiesz [emoji8]

powiem wam że z tymi cyckami to racja. Mnie w liutealnej zawsze bolały a jak zaczęłam brać femibion to nie było dnia w cyklu żeby nie bolały [emoji12] a od kilku cykli
jakbym ich nie miała...
poza tym mam nadzieję że wykrakalam sobie ten grudzień (choć tak naprawdę na wiele nie liczę...). Chciałam kupić swojemu chrzesniakowi bodziaka z rudolfem na święta. I byłam pewna ze wzięłam dobry rozmiar! Się okazało ze na rok a nie 3 miesiące [emoji23] więc jakby się udało to
byłoby wdzianko na kolejne święta [emoji7] [emoji173]
 
reklama
Do góry