reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dzień dobry słoneczka ! Witam was w ten piękny piątkowy oraz słoneczny dzien :* cieplutkie pozdrowienia z Olsztyna !!!
Dziś wielki dzień ! wybieram sie na betke !:D:D:D
47 dzień cyklu i dalej nic nie ma o_O
czuje się jak chodzący wielorybek 8-) wzdęty brzuch się utrzymuje od dnia w którym miała pojawić się @ , sutki bolą już 2 dzien i mam wrazenie ze stały spuchnięte (sutki), piersi nabrzmiałe.
 
reklama
@oczekiwanie rozmawiałam właśnie ze znajomą bo ona robi właśnie tą metodą. Ma totalnego bzika na punkcie jedzenia , zdrowego trybu zycia do tego weganka i Pani weterynarz :) Mowiłą ze gotuje je zostawia do momentu zabarwienia wody (moze sie zabarwic w trakcie gotowania), i tą wodą robi płukankę na włosach i zostawia na pół godzinki. Myślę ze jak przetrzesz miejsca jakaś ściereczka w miejscach gdzie mogłoby zafarbować to nie bedzie sladu.
 
Hejka z rana :)

Witam nowe staraczki i życzę powodzenia :)

@marc wykres wygląda super :)

@kotek87 Jak dla mnie to chyba jeszcze nie pozytyw. Pewnie dziś będzie:p

@cheebay Współczuje:(

@StorAnia O ja też uwielbiam słodycze. Miam.. Właśnie w tej chwili wcinam wafelka w czekoladzie :p

@M2b Potrzeba czasu, aby ta strata może trochę mniej bolała. Trzymaj się i na pewno niedługo zaświeci słoneczko :)

@Lanvin Znam ten ból długich cykli :( mój ostatni trwał też 46 dni :( I weź tu się wstrzel z owu :p gdyby nie testy to bym w pierwszą ciąże chyba nie zaszła ( w 7cs się udało ) :p


U mnie 15 dc i od wczoraj zauważyłam płodny śluz ale w niewielkich ilościach. Test owulacyjny negatywny ale kreska wyraźna - Normalnie Dong działa cuda, bo nigdy przy tak długich cyklach nie zdarzyło się mi mieć dni płodnych w 14 dc :szok: I znów mój mąż ma nocki :( dopadnę go jutro rano :p

Naprawdę żadna nie testuje ? Aż tak dziwnie po ostatnim mega wysypie dwóch kreseczek :)
 
Kochane potrzebuje rady.
Mój mąż pracuje za gramanica wiec nie możemy w pełni się starać ale działamy. Mam cykle różnie 28-32 dni. Dziś jest 27 dc. Od 15 dc miałam męża w domu ;) co mieisiac jednak wiem kiedy jest owu po sluzie ale w tym m-cu nie było typowego ... 25 dc pojawiło się plamienie bardzo delikatne i skończyło się po 2 dniach. Mam obrzmiale piersi i wrazliwe sutki ale nie wiem czy to objawy czy podświadomość.
Myślicie że mogło się udać ? Ile poczekać jeszcze z testem ?
Ja bym juz robiła test :)

Witajcie kochane ... nie pytajcie ile czasu nadrabiałam [emoji849] ale ... tak się za Wami stęskniłam i nie wyobrażam sobie, zeby coś mnie ominęło [emoji6]

Ja byłam wczoraj na pierwszej wizycie, 6t6d według OM a 6t4d według USG. Fasolinka ma 7,4 mm i pięknie widać serduszko ... cudowne uczucie wiedząc, ze bije we mnie jeszcze jedno serce [emoji173]️

Wysyłam fluidki ... i ściskam Was mocno!

Ps. Witam nowe staraczki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Gratki!! :) poprosimy zdjęcie :)


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Hejka z rana :)

Witam nowe staraczki i życzę powodzenia :)

@marc wykres wygląda super :)

@kotek87 Jak dla mnie to chyba jeszcze nie pozytyw. Pewnie dziś będzie:p

@cheebay Współczuje:(

@StorAnia O ja też uwielbiam słodycze. Miam.. Właśnie w tej chwili wcinam wafelka w czekoladzie :p

@M2b Potrzeba czasu, aby ta strata może trochę mniej bolała. Trzymaj się i na pewno niedługo zaświeci słoneczko :)

@Lanvin Znam ten ból długich cykli :( mój ostatni trwał też 46 dni :( I weź tu się wstrzel z owu :p gdyby nie testy to bym w pierwszą ciąże chyba nie zaszła ( w 7cs się udało ) :p


U mnie 15 dc i od wczoraj zauważyłam płodny śluz ale w niewielkich ilościach. Test owulacyjny negatywny ale kreska wyraźna - Normalnie Dong działa cuda, bo nigdy przy tak długich cyklach nie zdarzyło się mi mieć dni płodnych w 14 dc :szok: I znów mój mąż ma nocki :( dopadnę go jutro rano :p

Naprawdę żadna nie testuje ? Aż tak dziwnie po ostatnim mega wysypie dwóch kreseczek :)
Dziękuję kochana! Wy to macie okropnie długie cykle. I weź tu wyczekaj jak ja pamiętam jak nie mogłam się doczekać przy moich 28dniowych cyklach. A szczególnie druga faza cyklu.
A tak poza tym chciałam powiedzieć. Dziewczyny weźcie wrzuccie na luz z tymi piersiami i sutkami. W drugiej fazie cyklu ogólnie często piersi są bardziej nabrzmiale a z własnego doświadczenia wam powiem że w cyklu w którym zaszłam naprawdę do 6-7 tyg nie mialam objawów w ogóle prawie. Nie nakrecajcie się dziewczyny. Wiem że łatwo się mówi ale odkąd jestem na forum to @marc swirujesz z tymi cyckami :)
 
Hej Emsi,
Drugi trymestr zdecydowanie lepszy, dziekuje[emoji8] a ty jak sie czujesz Słońce?

Dziewczyny ostatni tydzień żyje jak w zwolnionym filmie, dlatego jest mnie tu malo...zginął mój dobry kolega w zeszła sobote wspinając sie na jeden ze szczytów w colorado [emoji26] nawet nie mam siły napisać wiecej szczegółów... mijają dni i powoli sie z tym oswajam ale cholernie mi ciezko


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi kochana... nawet nie wiem co powiedzieć...
 
Witajcie kochane ... nie pytajcie ile czasu nadrabiałam [emoji849] ale ... tak się za Wami stęskniłam i nie wyobrażam sobie, zeby coś mnie ominęło [emoji6]

Trzymam za Was mocno kciuki i czekam na kreseczki na testach [emoji7]

@Bulbasek słodki brzusio [emoji4]

@Antonia2016 ciekawe co tam u nas będzie ... staranka w te same dni i tez się zastanawiałam z którego dnia zaskoczyło. A i beta podobna tylko ja robiłam chyba za późno, bo dopiero 19 i 21 dpo.

@cheebay jak tam się czujesz ? Lepiej w 2 trymestrze ?

@Emzilka cudne fotki ... ciekawe czy Wojtus będzie czy Marysia [emoji39]

@NeSSi wiesz już kogo pod serduchem nosisz ?

@KOTEK te testy są dość czule wiec pewnie jutro będzie jeszcze mocniejsza kreseczka

@StorAnia będzie dobrze zobaczysz ... zdążysz przed menopauza na pewno [emoji6]

Ja byłam wczoraj na pierwszej wizycie, 6t6d według OM a 6t4d według USG. Fasolinka ma 7,4 mm i pięknie widać serduszko ... cudowne uczucie wiedząc, ze bije we mnie jeszcze jedno serce [emoji173]️

Wysyłam fluidki ... i ściskam Was mocno!

Ps. Witam nowe staraczki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Emsi a przypomnij swoją betę :-) ja robilam jakos 17 i 19 dc

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
M2b U mnie np od kiedy biorę luteine cycochy nie są żadnym objawem.. bo bolą zawsze. A jak w maju zobaczyłam dwie krechy też byłam w szoku bo żadnych objawów nie było. I już nie wierzę w żadne objawy bo w każdym cyklu mogę stwierdzić że się udało. ;) a to tylko nasze głowy plataja figle
giveyourselftome trzymam kciuki mocno :)
 
Do góry