reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej Emsi,
Drugi trymestr zdecydowanie lepszy, dziekuje[emoji8] a ty jak sie czujesz Słońce?

Dziewczyny ostatni tydzień żyje jak w zwolnionym filmie, dlatego jest mnie tu malo...zginął mój dobry kolega w zeszła sobote wspinając sie na jeden ze szczytów w colorado [emoji26] nawet nie mam siły napisać wiecej szczegółów... mijają dni i powoli sie z tym oswajam ale cholernie mi ciezko


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Przykro mi z powodu twojego kolegi [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Emsi,
Drugi trymestr zdecydowanie lepszy, dziekuje[emoji8] a ty jak sie czujesz Słońce?

Dziewczyny ostatni tydzień żyje jak w zwolnionym filmie, dlatego jest mnie tu malo...zginął mój dobry kolega w zeszła sobote wspinając sie na jeden ze szczytów w colorado [emoji26] nawet nie mam siły napisać wiecej szczegółów... mijają dni i powoli sie z tym oswajam ale cholernie mi ciezko


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom



Przykro mi Kochana .... :-( nie wiadomo kiedy co sie stanie ... ech



A dzisiaj moj wykres tez Wam wstawię, ale normalnie to mi sie nie chce mierzyć tej temperatury... nie śpię dobrze, mam głupie sny i padam juz po 18.... i jest masakra...
Wczoraj po pierogach tak mnie przegoniło :-D bo uwielbiam cebule i dlatego :p hehrhrhege
 

Załączniki

  • IMG_3565.PNG
    IMG_3565.PNG
    53 KB · Wyświetleń: 79
Przykro mi Kochana .... :-( nie wiadomo kiedy co sie stanie ... ech



A dzisiaj moj wykres tez Wam wstawię, ale normalnie to mi sie nie chce mierzyć tej temperatury... nie śpię dobrze, mam głupie sny i padam juz po 18.... i jest masakra...
Wczoraj po pierogach tak mnie przegoniło :-D bo uwielbiam cebule i dlatego :p hehrhrhege




To ten wykres - wczesniejszy jest wczorajszy...
Nie chce tez Wam smęcić, ani siebie w jakikolwiek sposób nakręcać.
 

Załączniki

  • IMG_3566.PNG
    IMG_3566.PNG
    53,4 KB · Wyświetleń: 78
Wiecie jakie sny miałam :-D np. Wczoraj śniło mi sie, ze ma byc koniec świata i przyjeżdżali po nas ludzie czarnymi samochodami, żeby Nas wysłać w kosmos :-D

A dzisiaj śniło mi sie, ze moje przedszkolaki jeździły w wieku 3,5 lat jeepami i sami kupili kupę zabawek :p
A i ze przedszkolna sale zmieniliśmy na sale w domu kultury u mnie, gdzie dawniej mieszkałam :-D

Ale schizy :-)
 
Ojj tak przygotowany, bardzo pojemny
emoji23.png
to u ciebie juz po @?
emoji6.png
ja dziś mam 5dc wiec jeszcze z dzień/dwa i kolejny cykl czas zacząć
emoji3.png
Powiedz mi co z tym twoim tsh 2,14 ( dobrze pamietam?) zbijasz? Bo widzę tu rożne opinie a moja gin mówi ze jest ok do 2,3 a ja sama nie wiem co robić
emoji849.png



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Byłam u mojej pani endokrynolog i mówiła, że obniżamy jeszcze. Ma być 1-1,5. U mnie dzisiaj 8 dc. @ trwała w sumie 4 dni, później jakieś lekkie plamienie. Pierwszy raz taka lekka. Wczoraj temp 36,69, dzisiaj 36,85. W niedzielę zrobię test owu, zobaczymy bo narazie biel. W tamtym cyklu owu była w 12dc.
Dziewczyny nie nie to nie tak że lubię biegać! JA NIE CIERPIĘ WRĘCZ hahaha ale wiem, że to pozwala mi na najszybsze zrzucenie tego i owego. Teraz tylko jeżdżę na rolkach ;)
Ale ja jestem durna.. czuję w kościach, że test wyjdzie negatywny, ale i tak go zrobię haha tak dla świętego spokoju chyba i żeby @ szybko przyszła bo po teście to raz raz i jest :-D dobrej nocy dziewczyny
Ja za to uwielbiam każdy rodzaj ruchu. Nie umiem usiedziec na d.....
Witam nowe staraczki! ja tez jestem tu od niedawna także miło, że ktoś jeszcze dołączył :) nie pisałam kilka dni bo staram się trochę to nieustanne myślenie o ciąży trochę odsunąć od siebie i zająć się czymś innym więc wymyśliłam sobie malowanie ścian :p trochę się wyżyłam i już mi lepiej :)

Dzisiaj przyszły do mnie testy owulacyjne i termometr więc jutro zaczynam mierzyć temperaturę :) póki co 7 dc i nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jakie będą efekty tych starań :)

Mam do Was pytanie - biorę euthyrox 25, tsh mam ok 2,7-2,9 i jak myślicie po jakim czasie może mi spać do odpowiedniego poziomu?
U mnie po 4tyg z 3,06 spadło do 2,5 później zmieniła mi w sobotę i niedzielę na dawkę 50 i spadło po kolejnych chyba 3tyg do 2,14 i za miesiąc mam znowu sprawdzić czy idzie w dół.
Witajcie kochane ... nie pytajcie ile czasu nadrabiałam
emoji849.png
ale ... tak się za Wami stęskniłam i nie wyobrażam sobie, zeby coś mnie ominęło
emoji6.png


Trzymam za Was mocno kciuki i czekam na kreseczki na testach
emoji7.png


@Bulbasek słodki brzusio
emoji4.png


@Antonia2016 ciekawe co tam u nas będzie ... staranka w te same dni i tez się zastanawiałam z którego dnia zaskoczyło. A i beta podobna tylko ja robiłam chyba za późno, bo dopiero 19 i 21 dpo.

@cheebay jak tam się czujesz ? Lepiej w 2 trymestrze ?

@Emzilka cudne fotki ... ciekawe czy Wojtus będzie czy Marysia
emoji39.png


@NeSSi wiesz już kogo pod serduchem nosisz ?

@KOTEK te testy są dość czule wiec pewnie jutro będzie jeszcze mocniejsza kreseczka

@StorAnia będzie dobrze zobaczysz ... zdążysz przed menopauza na pewno
emoji6.png


Ja byłam wczoraj na pierwszej wizycie, 6t6d według OM a 6t4d według USG. Fasolinka ma 7,4 mm i pięknie widać serduszko ... cudowne uczucie wiedząc, ze bije we mnie jeszcze jedno serce
emoji173.png

Wysyłam fluidki ... i ściskam Was mocno!
Ps. Witam nowe staraczki
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A gdzie zdjęcie mamuśka??
Hej Emsi,
Drugi trymestr zdecydowanie lepszy, dziekuje
emoji8.png
a ty jak sie czujesz Słońce?

Dziewczyny ostatni tydzień żyje jak w zwolnionym filmie, dlatego jest mnie tu malo...zginął mój dobry kolega w zeszła sobote wspinając sie na jeden ze szczytów w colorado
emoji26.png
nawet nie mam siły napisać wiecej szczegółów... mijają dni i powoli sie z tym oswajam ale cholernie mi ciezko
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro z powodu kolegi. A najgorsze, że zginął podczas robienia czegoś co pewnie kochał?

Ania chciała bym cie zobaczyć, jak w inaczej to wszystko i te papierki po słodyczami dookoła Ciebie Hehehe

Marc wszystko wyglada
 
reklama
Do góry