reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny nie nie to nie tak że lubię biegać! JA NIE CIERPIĘ WRĘCZ hahaha ale wiem, że to pozwala mi na najszybsze zrzucenie tego i owego. Teraz tylko jeżdżę na rolkach ;)
Ale ja jestem durna.. czuję w kościach, że test wyjdzie negatywny, ale i tak go zrobię haha tak dla świętego spokoju chyba i żeby @ szybko przyszła bo po teście to raz raz i jest :-D dobrej nocy dziewczyny
 
reklama
Witam nowe staraczki! ja tez jestem tu od niedawna także miło, że ktoś jeszcze dołączył :) nie pisałam kilka dni bo staram się trochę to nieustanne myślenie o ciąży trochę odsunąć od siebie i zająć się czymś innym więc wymyśliłam sobie malowanie ścian :p trochę się wyżyłam i już mi lepiej :)

Dzisiaj przyszły do mnie testy owulacyjne i termometr więc jutro zaczynam mierzyć temperaturę :) póki co 7 dc i nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jakie będą efekty tych starań :)

Mam do Was pytanie - biorę euthyrox 25, tsh mam ok 2,7-2,9 i jak myślicie po jakim czasie może mi spać do odpowiedniego poziomu?
 
Kochane potrzebuje rady.
Mój mąż pracuje za gramanica wiec nie możemy w pełni się starać ale działamy. Mam cykle różnie 28-32 dni. Dziś jest 27 dc. Od 15 dc miałam męża w domu ;) co mieisiac jednak wiem kiedy jest owu po sluzie ale w tym m-cu nie było typowego ... 25 dc pojawiło się plamienie bardzo delikatne i skończyło się po 2 dniach. Mam obrzmiale piersi i wrazliwe sutki ale nie wiem czy to objawy czy podświadomość.
Myślicie że mogło się udać ? Ile poczekać jeszcze z testem ?
ja bym jeszcze ze 2 dni poczekała z testem biorąc pod uwagę moje doświadczenia, chyba że zrobisz betę to moim zdaniem już możesz :) mi w pierwszej ciąży w 33dc wyszedł na teście cień cienia a cykle mam 28-29 dni. Także może Ci test wyjść jeszcze negatywny i niepotrzebnie się rozczarujesz
 
ja bym jeszcze ze 2 dni poczekała z testem biorąc pod uwagę moje doświadczenia, chyba że zrobisz betę to moim zdaniem już możesz :) mi w pierwszej ciąży w 33dc wyszedł na teście cień cienia a cykle mam 28-29 dni. Także może Ci test wyjść jeszcze negatywny i niepotrzebnie się rozczarujesz
Rozczarowanie jest najgorsze :(
 
Kochane potrzebuje rady.
Mój mąż pracuje za gramanica wiec nie możemy w pełni się starać ale działamy. Mam cykle różnie 28-32 dni. Dziś jest 27 dc. Od 15 dc miałam męża w domu ;) co mieisiac jednak wiem kiedy jest owu po sluzie ale w tym m-cu nie było typowego ... 25 dc pojawiło się plamienie bardzo delikatne i skończyło się po 2 dniach. Mam obrzmiale piersi i wrazliwe sutki ale nie wiem czy to objawy czy podświadomość.
Myślicie że mogło się udać ? Ile poczekać jeszcze z testem ?
objawy mogą wskazywać na ciążę [emoji5]

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
objawy mogą wskazywać na ciążę [emoji5]

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Od 3 dni mierzylam temp i jest ponad 37 ale nie robiłam tego systematycznie więc to żaden objaw. Ale martwi mnie jeszcze ciągle uczucie wilgotności. Ciągle biegam do łazienki żeby spra czy to nie @. A dziś doslownie prEz chwilę miałam sluz jak przy dniach plosnycj tyle że biały a nie przezroczysty ...
I jeszcze trzeba czekać
 
1490292857-aaaaaa.jpeg

Jak myślicie pozytywny ten test owu?

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie tak wyglądał dzień przed pozytywem :)


Basia - ja teoretycznie @ powinnam mieć dwa dni temu, niestety jeszcze nie mam. Testu nie robię, bo wszystkie znaki wskazują na @@@.

Ale fakt nikt jakoś nie testuje ...
Testuj!!


Dziewczyny ja tez nie cierpię biegać ! Za to moj M jest zapalonym biegaczem i biega praktycznie codziennie a co drugi weekend jak nie półmaraton to bieg wiosenny, bieg o choinkę itd [emoji849][emoji53] ja nie potrafię zrozumieć jak można to tak lubić..
u mnie 3 tydzień bez słodyczy.. ale jest cieżko [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zamiast słodyczy teraz jem daktyle :D ale odkąd przestałam jeść ciastka, czekolady itp, to jakoś mnie już tak nie ciągnie :)


@KOTEK pozytyw działaj[emoji2]

@mfifi04 super, że tarczyca zdrowa

@StorAnia [emoji23][emoji23][emoji23] rozwaliłaś mnie tym tekstem o cukierkach

Co do biegania to polubiłam jak wyznaczyłam sobie cel. Najgorsze było bieganie bezcelowe. Ale jak zrobiło się ciemno po pracy to przestałam biegać i jeszcze nie zaczęłam spowrotem[emoji20]

@caltha jak się czujesz? Przeszła Ci ta głowa? Może wybierz się do lekarza na jakąś kontrol?

@gosiek [emoji110][emoji110] za test

@zapmarta czemu nie chcesz testować?[emoji32][emoji32]

@Windy miło Cię tu widzieć[emoji2] wbijaj częściej.

A mi dzisiaj rano ovufriend wyznaczył owu jednak na poniedziałek. Zobaczymy czy za 2 dni nie zmieni zdania....

@Lanvin a Ty coś działasz? Temp. miałaś dość nisko już to może dong działa i owu się zlituje i odwiedzi Cię szybciej[emoji110][emoji110][emoji110]
Czekam na mojego w łóżku [emoji14] u mnie skacze temperatura tak do 36,69, więc to na pewno nie to. Jak dotąd owu miałam koło 34 dc, to wątpię by dong zadziałał takie cuda, że nagle pojawiła się w 8 dc [emoji14]


Witajcie dziewczyny, dołączam jako staraczka 2017. Poroniłam w listopadzie 2016, w marcu dostaliśmy zielone światło na nowe działania :) Pierwsze starania nie wyszły, właśnie dotarła @, ale 2017 jeszcze się nie kończy :)
Powodzenia :)


Hej dziewczyny ... ja też jestem staraczka 2017. Przyjmiecie mnie so siebie ? :)
Witaj :)



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Witajcie kochane ... nie pytajcie ile czasu nadrabiałam [emoji849] ale ... tak się za Wami stęskniłam i nie wyobrażam sobie, zeby coś mnie ominęło [emoji6]

Trzymam za Was mocno kciuki i czekam na kreseczki na testach [emoji7]

@Bulbasek słodki brzusio [emoji4]

@Antonia2016 ciekawe co tam u nas będzie ... staranka w te same dni i tez się zastanawiałam z którego dnia zaskoczyło. A i beta podobna tylko ja robiłam chyba za późno, bo dopiero 19 i 21 dpo.

@cheebay jak tam się czujesz ? Lepiej w 2 trymestrze ?

@Emzilka cudne fotki ... ciekawe czy Wojtus będzie czy Marysia [emoji39]

@NeSSi wiesz już kogo pod serduchem nosisz ?

@KOTEK te testy są dość czule wiec pewnie jutro będzie jeszcze mocniejsza kreseczka

@StorAnia będzie dobrze zobaczysz ... zdążysz przed menopauza na pewno [emoji6]

Ja byłam wczoraj na pierwszej wizycie, 6t6d według OM a 6t4d według USG. Fasolinka ma 7,4 mm i pięknie widać serduszko ... cudowne uczucie wiedząc, ze bije we mnie jeszcze jedno serce [emoji173]️

Wysyłam fluidki ... i ściskam Was mocno!

Ps. Witam nowe staraczki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie kochane ... nie pytajcie ile czasu nadrabiałam [emoji849] ale ... tak się za Wami stęskniłam i nie wyobrażam sobie, zeby coś mnie ominęło [emoji6]

Trzymam za Was mocno kciuki i czekam na kreseczki na testach [emoji7]

@Bulbasek słodki brzusio [emoji4]

@Antonia2016 ciekawe co tam u nas będzie ... staranka w te same dni i tez się zastanawiałam z którego dnia zaskoczyło. A i beta podobna tylko ja robiłam chyba za późno, bo dopiero 19 i 21 dpo.

@cheebay jak tam się czujesz ? Lepiej w 2 trymestrze ?

@Emzilka cudne fotki ... ciekawe czy Wojtus będzie czy Marysia [emoji39]

@NeSSi wiesz już kogo pod serduchem nosisz ?

@KOTEK te testy są dość czule wiec pewnie jutro będzie jeszcze mocniejsza kreseczka

@StorAnia będzie dobrze zobaczysz ... zdążysz przed menopauza na pewno [emoji6]

Ja byłam wczoraj na pierwszej wizycie, 6t6d według OM a 6t4d według USG. Fasolinka ma 7,4 mm i pięknie widać serduszko ... cudowne uczucie wiedząc, ze bije we mnie jeszcze jedno serce [emoji173]️

Wysyłam fluidki ... i ściskam Was mocno!

Ps. Witam nowe staraczki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hej Emsi,
Drugi trymestr zdecydowanie lepszy, dziekuje[emoji8] a ty jak sie czujesz Słońce?

Dziewczyny ostatni tydzień żyje jak w zwolnionym filmie, dlatego jest mnie tu malo...zginął mój dobry kolega w zeszła sobote wspinając sie na jeden ze szczytów w colorado [emoji26] nawet nie mam siły napisać wiecej szczegółów... mijają dni i powoli sie z tym oswajam ale cholernie mi ciezko


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry