reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Gabrika my tez w owulacje sama;)zobaczymy hah co z tego wyniknie:p

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki oby dwie kreseczki były:)
słyszałam ze dobrze jest gotować orzechy włoskie (skorupki ) i tą brązową wodą płukać włosy po dłuższym stosowaniu widać efekty, ale czy siwe zakryje nie jestem pewna
Ale to chyba też jest ryzyko, że skórę zafarbuje i nie odkryjesz, chyba,
Szkoda, że w moim nikt nie mieszka
emoji23.png



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale już przygotowany hehe.
No zostawiona sama sobie... mówią że nie ma co monitorować, że to takie małe 'resztki' zostały że nie będzie nawet widać na usg. Trzeba czekać. Byli już lepiej krwawienie małe a dziś rano zalana znowu się obudziłam... coś tam musiało zostać. Do polskiego lekarza chce po krwawieniu isc bo mi powiedzieli ze jak krwawisz tkmaxx się jeszcze zluszcza a chce po wszystkim zobaczyć czy czysto i co on mi powie. Chciałabym do Polski przyjechać na badania ale tak logistycznie z tym ciężko.
Dziś koszmar miałam że przyjechałam na porodowke na poród już a oni zrobili usg i powiedzieli ze bardzo im przykro ale serduszko nie bije od 2 miesięcy.... I to tak będzie wracać wszystko.
Dziękuję że o mnie myślisz kochana jesteś ❤
Przykro mi bardzo malenka, że tak się z tym męczysz :((, ale potrzeba czasu żeby chociaż trochę zapomnieć. Zawsze będziesz pamiętała o swoim anioleczku, ale moze ból z czasem będzie trochę mniejszy. Sen okropny.
1490292857-aaaaaa.jpeg

Jak myślicie pozytywny ten test owu?

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak dla mnie to tak.

Witam nowe staraczki

U mnie dzisiaj rano pierwsze mierzenie temperatury. Zobaczymy czy mi się uda do końca cyklu mierzyć
 
Trzymam kciuki oby dwie kreseczki były:)

Ale to chyba też jest ryzyko, że skórę zafarbuje i nie odkryjesz, chyba,

Ale już przygotowany hehe.

Przykro mi bardzo malenka, że tak się z tym męczysz :((, ale potrzeba czasu żeby chociaż trochę zapomnieć. Zawsze będziesz pamiętała o swoim anioleczku, ale moze ból z czasem będzie trochę mniejszy. Sen okropny.

Jak dla mnie to tak.

Witam nowe staraczki

U mnie dzisiaj rano pierwsze mierzenie temperatury. Zobaczymy czy mi się uda do końca cyklu mierzyć
Dziękuję kochana trzymam kciuki za mierzenie temperatury :)
 
Kochane potrzebuje rady.
Mój mąż pracuje za gramanica wiec nie możemy w pełni się starać ale działamy. Mam cykle różnie 28-32 dni. Dziś jest 27 dc. Od 15 dc miałam męża w domu ;) co mieisiac jednak wiem kiedy jest owu po sluzie ale w tym m-cu nie było typowego ... 25 dc pojawiło się plamienie bardzo delikatne i skończyło się po 2 dniach. Mam obrzmiale piersi i wrazliwe sutki ale nie wiem czy to objawy czy podświadomość.
Myślicie że mogło się udać ? Ile poczekać jeszcze z testem ?
 
Trzymam kciuki oby dwie kreseczki były:)

Ale to chyba też jest ryzyko, że skórę zafarbuje i nie odkryjesz, chyba,

Ale już przygotowany hehe.

Przykro mi bardzo malenka, że tak się z tym męczysz :((, ale potrzeba czasu żeby chociaż trochę zapomnieć. Zawsze będziesz pamiętała o swoim anioleczku, ale moze ból z czasem będzie trochę mniejszy. Sen okropny.

Jak dla mnie to tak.

Witam nowe staraczki

U mnie dzisiaj rano pierwsze mierzenie temperatury. Zobaczymy czy mi się uda do końca cyklu mierzyć

Ojj tak przygotowany, bardzo pojemny [emoji23] to u ciebie juz po @? [emoji6] ja dziś mam 5dc wiec jeszcze z dzień/dwa i kolejny cykl czas zacząć [emoji3] Powiedz mi co z tym twoim tsh 2,14 ( dobrze pamietam?) zbijasz? Bo widzę tu rożne opinie a moja gin mówi ze jest ok do 2,3 a ja sama nie wiem co robić [emoji849]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochane potrzebuje rady.
Mój mąż pracuje za gramanica wiec nie możemy w pełni się starać ale działamy. Mam cykle różnie 28-32 dni. Dziś jest 27 dc. Od 15 dc miałam męża w domu ;) co mieisiac jednak wiem kiedy jest owu po sluzie ale w tym m-cu nie było typowego ... 25 dc pojawiło się plamienie bardzo delikatne i skończyło się po 2 dniach. Mam obrzmiale piersi i wrazliwe sutki ale nie wiem czy to objawy czy podświadomość.
Myślicie że mogło się udać ? Ile poczekać jeszcze z testem ?

Poczekałbym jeszcze z testowanie tak z 2-3dni [emoji6] objawy obiecujące ale jak czytałaś nas wcześniej to niestety wiele z nas miało objawy a ciszy brak.. ale trzymam kciuki [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry