reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@KOTEK pozytyw działaj[emoji2]

@mfifi04 super, że tarczyca zdrowa

@StorAnia [emoji23][emoji23][emoji23] rozwaliłaś mnie tym tekstem o cukierkach

Co do biegania to polubiłam jak wyznaczyłam sobie cel. Najgorsze było bieganie bezcelowe. Ale jak zrobiło się ciemno po pracy to przestałam biegać i jeszcze nie zaczęłam spowrotem[emoji20]

@caltha jak się czujesz? Przeszła Ci ta głowa? Może wybierz się do lekarza na jakąś kontrol?

@gosiek [emoji110][emoji110] za test

@zapmarta czemu nie chcesz testować?[emoji32][emoji32]

@Windy miło Cię tu widzieć[emoji2] wbijaj częściej.

A mi dzisiaj rano ovufriend wyznaczył owu jednak na poniedziałek. Zobaczymy czy za 2 dni nie zmieni zdania....

@Lanvin a Ty coś działasz? Temp. miałaś dość nisko już to może dong działa i owu się zlituje i odwiedzi Cię szybciej[emoji110][emoji110][emoji110]
już boli mniej. To pewnie pogoda i napięcie. Zobaczymy. Gin we wtorek ale na głowę nie pomoże. Ponoć sex dobry- może jutro spróbuję
 
Witaj [emoji6] opowiedz cos o sobie [emoji6]

Cóż mogę o sobie powiedzieć....Mam 28 lat, we wrześniu 2016 r. wyszłam za mąż i praktycznie od razu udało się zajść w ciążę. Sami nie wierzyliśmy, że tak łatwo i szybko :) niestety nasze szczęście nie trwało długo, bo w 7 tyg dowiedziałam się, że ciąża się zatrzymała...Płacz, łzy..ale teraz nowa energia i nowe działania. Mam jednak wielką wadę - cierpliwość nie jest moją mocną stroną, stąd @ która teraz przyszła baaaaardzo mnie zdenerwowała...:) Zaczęłam szukać "historii", wsparcia i tak trafiłam na to forum. Wszystkim starającym się życzę dużo sił, cierpliwości której mi brakuje i zdrowia - bo to przecież najważniejsze :)
 
Cóż mogę o sobie powiedzieć....Mam 28 lat, we wrześniu 2016 r. wyszłam za mąż i praktycznie od razu udało się zajść w ciążę. Sami nie wierzyliśmy, że tak łatwo i szybko :) niestety nasze szczęście nie trwało długo, bo w 7 tyg dowiedziałam się, że ciąża się zatrzymała...Płacz, łzy..ale teraz nowa energia i nowe działania. Mam jednak wielką wadę - cierpliwość nie jest moją mocną stroną, stąd @ która teraz przyszła baaaaardzo mnie zdenerwowała...:) Zaczęłam szukać "historii", wsparcia i tak trafiłam na to forum. Wszystkim starającym się życzę dużo sił, cierpliwości której mi brakuje i zdrowia - bo to przecież najważniejsze :)
to u mnie historia podobna. Też ślub w wieku 28lat, od razu ciąża i 9/10tc łyżeczkowanie. Od razu udało się znowu- mamy córkę. Problem za to z rodzeństwem dla niej :/
powodzenia :)
 
reklama
Cóż mogę o sobie powiedzieć....Mam 28 lat, we wrześniu 2016 r. wyszłam za mąż i praktycznie od razu udało się zajść w ciążę. Sami nie wierzyliśmy, że tak łatwo i szybko :) niestety nasze szczęście nie trwało długo, bo w 7 tyg dowiedziałam się, że ciąża się zatrzymała...Płacz, łzy..ale teraz nowa energia i nowe działania. Mam jednak wielką wadę - cierpliwość nie jest moją mocną stroną, stąd @ która teraz przyszła baaaaardzo mnie zdenerwowała...:) Zaczęłam szukać "historii", wsparcia i tak trafiłam na to forum. Wszystkim starającym się życzę dużo sił, cierpliwości której mi brakuje i zdrowia - bo to przecież najważniejsze :)
Witaj uda się napewno trzymam
 
Do góry