reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja nie dziękuję, bo jeszcze w tym cyklu nie powinnam zachodzić, ale przetrzymam życzenia do maja :D Ale byłby szok, jakby już się udało, to by pewnie pod niepokalane poczęcie podpadało :szok:
Ale u Was to już "praca" na całego? Wstrzelacie się w owu, czy raczej tak na spontana?

Nie pilnuje owu , ale jezeli wyjdzie ze teraz nie jestem to chyba zacznę. :p Na spontanie a zarazem jak mi sie nie chce to moj mnie motywtuje, że dzidzia sama sie nie zrobi i tak próbujemy. :D:D
 
reklama
Dzień dobry kobietki jak tam mija poranek? Ja dziś koszmary miałam i do tego krwawienie się znowu nasililo... kiedy to wszystko minie...
 
Bardzo mi przykro? Czy ci lekarze w UK w ogóle Cię monitorują? Czy jesteś zostawiona sama sobie? Dużo o Tobie myślałam, czy masz tam odpowiednią opiekę. Pisałaś o jakimś polskim lekarzu? Czy mi się coś pomieszało?
No zostawiona sama sobie... mówią że nie ma co monitorować, że to takie małe 'resztki' zostały że nie będzie nawet widać na usg. Trzeba czekać. Byli już lepiej krwawienie małe a dziś rano zalana znowu się obudziłam... coś tam musiało zostać. Do polskiego lekarza chce po krwawieniu isc bo mi powiedzieli ze jak krwawisz tkmaxx się jeszcze zluszcza a chce po wszystkim zobaczyć czy czysto i co on mi powie. Chciałabym do Polski przyjechać na badania ale tak logistycznie z tym ciężko.
Dziś koszmar miałam że przyjechałam na porodowke na poród już a oni zrobili usg i powiedzieli ze bardzo im przykro ale serduszko nie bije od 2 miesięcy.... I to tak będzie wracać wszystko.
Dziękuję że o mnie myślisz kochana jesteś ❤
 
Ja nie dziękuję, bo jeszcze w tym cyklu nie powinnam zachodzić, ale przetrzymam życzenia do maja :D Ale byłby szok, jakby już się udało, to by pewnie pod niepokalane poczęcie podpadało :szok:
Ale u Was to już "praca" na całego? Wstrzelacie się w owu, czy raczej tak na spontana?

Ja to raczej na spontana bedzie co ma byc nie mierze temperatury nie uzywam testów mniej wiecej tylko sobie obliczam kiedy moze byc owu także u mnie to czarna magia albo sie uda albo sie nie uda :-D;-) ;)
 
reklama
Do góry