reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej, dziękuję że pytasz. Wczoraj i dzisiaj całkiem spoko się czuję. Senność jakby ustąpiła. Jutro mam wizytę, mam nadzieję, że serduszko się pojawi i założą mi kartę ciąży. Jeżeli tak będzie, to powiem w pracy na przełomie marca i kwietnia. Miałam czekać do końca 1wzego trymestru, ale przeanalizowałam różne scenariusze i stwierdziłam, że jednak najlepiej będzie teraz. Chcę być fair.



A badasz zawsze w tej samej pozycji i o tej samej porze? Badasz delikatnie?

Który dc u Ciebie teraz?

Tak, zawsze o tej samej porze, w tej samej pozycji, zaraz po prysznicu i delikatnie. Badam trzeci cykl i pierwszy raz takie coś wyłapałam ale nie wiem czy to badanie ma w sumie jakiś sens bo podobno każda ma inaczej :)

Dc teraz 24
 
reklama
@MartaBarbaraWeronika właśnie zawsze było wszystko tak jak być powinno . Zdarzały sie przesunięcia do tygodnia ale to też dlatego, że chorowałam albo jakieś stresy czy zbyt aktywny tryb życia. A tak to raptem różnica wynosiła 2-3 dni. Pierwszy raz mi sie zdarza, że nie ma tak długo. 2 dni temu też dopadło mnie przeziębienie to na wszelki wypadek mimo testów ujemnych leczyłam się herbatkami z miodem i cytryna i niezawodnym czosnkiem. Przy przeziębieniu miałam straszne zawroty głowy najprawdopodobniej od kataru - już ustały. Do tego te uczucie mokrości, które utrzymuje sie od dnia przewidywanej miesiączki. Do obrzmiałych piersi dziś doszedł ból sutków .

Mysle ze byc moze cos sie u Ciebie w takim razie kroi :-) nie chcialabym ci zrobic jakis zludnych nadzieji tym przykladem z siostra ale życzę ci by spotkalo cie to co ją oby ten twoj trwajacy tak dlugo cykl przyniósł ci dobre wieści ....
 
@StorAnia ja jednak czuję, że to będzie chłopak :) ale moje preferencje się już teraz dla mnie nie liczą :p
@MartaBarbaraWeronika jak usłyszał o moich wynikach to już lekka poprawa, ale jeszcze... jak mówiłam o "omdleniach" to brał to na dwa razy :p jak zobaczył co się ze mną dzieje w takiej sytuacji, jak wyglądam itd... przerazil się! :D teraz dużo więcej się interesuje :)
 
Popieram, nie ma co się nakręcać, ale obiecujące te objawy :p Życzę żeby się udało :D
U mnie @ też nie ma, w sobotę był termin ale że ostatnie dwa cykle takie ładne co 28-30 dni, to ten pewnie znowu 50 dni, albo coś koło tego... Objawów na @ nie ma, może bardziej na owulkę, więc pewnie znów się przesunęła :o

Mam nadzieje, że to był ZŁOTY STRZAŁ :-) :):-) :) Kochana trzymam kciuki jak i za was wszystkie, jak nie wyjdzie teraz to jest następny miesiąc i następny :p
 
Popieram, nie ma co się nakręcać, ale obiecujące te objawy :p Życzę żeby się udało :D
U mnie @ też nie ma, w sobotę był termin ale że ostatnie dwa cykle takie ładne co 28-30 dni, to ten pewnie znowu 50 dni, albo coś koło tego... Objawów na @ nie ma, może bardziej na owulkę, więc pewnie znów się przesunęła :o


A robilas test czy z gory zakladasz ze cykl sie przesunal i bedzie trwal nieco dluzej :-) matko dziewczyny ja bym chyba zwariowalam jakbym mialam miec cykle okolo 45dniowe :huh:
@giveyourselftome każda z Nas tak naprawdę liczy na taki ZŁOTY STRZAŁ
 
reklama
Do góry