reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@StorAnia kochana a To ma jakieś większe znaczenie jak zrobię ten cały zestaw jednego dnia aby sie uspokoić choć trochę ? Bo niestety wizyta dopiero 3 kwietnia :(


Dzień dobry Piękne Panie !!! :D
Wstaje rano a tu sutki jak to moj powiedział jak wentyle od stara haha :p:p
Tak mnie bolą przy dotykaniu i do tego piersi takie nabrzmiałe :o
20 dni spóźnienia ! :):):)
 
reklama
A czy ten niby spadek implantacyjny, gdyby był, to jak to wyglada i czy każda go ma? Ktoś coś ?
Nie musi być spadku i nie każda go ma :)
Nie nakręcaj się kochana :*


qdkkj44j6bi2vbec.png
 
umówiłam się do bardzo dobrego gina na 13.04, zajmuje się poronieniami i jest naprawdę skuteczny, wielu dziewczynom pomógł z innego forum.
przed wizyta zrobię prolaktynę i może progesteron tzn w tym cyklu po 20 dc jakoś tak (muszę sprawdzić w wytycznych jak robiłam rok temu)
@ ma przyjść 06.04 więc ta wizyta jest w dobrym terminie.
 
reklama
Do góry