reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Kochane pytanko mam :) czy po dongu mogę mieć śluz podbarwiony krwią? Nie jest tego dużo na ta chwilę...zauważyłam na papierze :/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana, ja odkąd używam donga to po @ plamie na brązowo/czerwono do ok. 10 dc, nie wiem czy to masz na myśli.



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Pewnie dam znać. Faktycznie słabo spada. Musisz się postarać o większą dawkę;) nie można brać 2 tabletek?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Już skonsultowałam się z moją endokrynolog i zwiększyła mi dawkę :) za 5-6 tyg. Mam powtórzyć badanie.

@marc trzymam kciuki, żeby to myślenie zostało z Tobą :) trzymam kciuki za powodzenie w tym cyklu✊
 
Ogólnie po owu bolą mnie całe piersi - chociaż ostatnio nic, a nic nie bolało... a teraz bolą mnie tylko sutki - w sumie samo słowo ,, bolą" jest dość mało powiedziane ...

Ej! A ja pamiętam, że może 2-3 cykle temu też pisałaś, że bolą Cię same sutki! Bardzo proszę tutaj cierpliwie czekać i nie doszukiwać się objawów :) Jeszcze zdecydowanie za wczesnie na objawy :):)

To tak jak u mnie , zawsze piersi tylko bolały tydzien po owulce , a dzis masakra jakas . Bola , pieką i jakby gorące takie mam uczucie ... ale nie nakręcam sie juz .. co bedzie to bedzie

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No! Nawołuje do porządku :):)

Myslę, że my zafasolkowane musimy tutaj trzymać troszkę w rozsądku nasze koleżanki :):)
 
reklama
Do góry