reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Mogę się do Was podczepić :) mam nadzieję, że ten rok jak zaczął się super tak i się skończy :) Pozdrawiam Was :)
Witaj :)

Doturlałam się do
StorAnia... odpoczywamy od małża do zabiegu :) Trzymam kciuki ..bo trzeba działać :) Wierzę, że się uda :) Nawet jak nie wszystko wyszło ok.

Sparky ja miałam tak przy spadku cukru we krwi :) Masz tam jaki glukometr ?:)
 
reklama
No tak to możliwe. Ja owu miałam dopiero w 20 dc. Miałam pod koniec całkowicie rozlegulowane cykle :/ No ale udało się :)

Masz przepiękny brzusio <3

Dziewczyny macie jakiś sposób na naturalne farbowanie włosów? Chodzi głównie o to by zakryć jakoś siwe odrosty - przynajmniej do czasu kiedy nie mogę włosów farbowac :(
Widzisz Gabrika, pisałam Ci wtedy, że pewnie owu w 20dc jakk u mnie :D super!
 
Buuu, serio lepiej się zabezpieczać przed hsg ???? :( a ja ćpam donga, piję srokę... Chyba muszę przestać...
Nie musisz, bo może się okazać, że owu np.14 dc i wtedy możesz sobie starać :) możesz np. Donga zacząć brać trochę później. Ja w tym cyklu udanym też, od 3-7 dnia brałam, potem bakteria to przestałam, od 16dc znów brałam i 20dc owuu i się udało! :D
 
Witaj :)

Doturlałam się do
StorAnia... odpoczywamy od małża do zabiegu :) Trzymam kciuki ..bo trzeba działać :) Wierzę, że się uda :) Nawet jak nie wszystko wyszło ok.

Sparky ja miałam tak przy spadku cukru we krwi :) Masz tam jaki glukometr ?:)
Nie mam glukometra, mam IO więc czort wie, ale... dzisiaj mnie ominęło, uhhh :D znacznie więcej piłam, jutro też spróbuję tak dużo i zobaczymy, może to faktycznie to :D
@auslanderka tu odp. Na Twoje pytanie kochana :)
@Bulbasek fajny brzusio! :) :D
@Dariana warsztaty fajne, ja większość rzeczy wiedziałam bo kurs robiłam i jestem opiekunką, ale mój przerażony mężczyzna myślę, że się wiele nauczył! :) a śmiechu tam masa :D

@basia89 my na szkołę rodzenia też chodzić będziemy :)
 
Ej! A ja pamiętam, że może 2-3 cykle temu też pisałaś, że bolą Cię same sutki! Bardzo proszę tutaj cierpliwie czekać i nie doszukiwać się objawów :) Jeszcze zdecydowanie za wczesnie na objawy :):)



No! Nawołuje do porządku :):)

Myslę, że my zafasolkowane musimy tutaj trzymać troszkę w rozsądku nasze koleżanki :):)



Taa i pisałam tutaj, ze raz bolały fakt :-)
No faktycznie tak było .... ;-) przypomniałaś mi o tym
 
Wykres dzisiejszy .....
 

Załączniki

  • IMG_3565.PNG
    IMG_3565.PNG
    53 KB · Wyświetleń: 85
reklama
Do góry