reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Bulbasek cudny brzuszek
gratulacje dla pozytywnie zatestowane i kciuki za kolejne

odebrałam homocysteinę- w normie uff
krwawienie się kończy, poczekam jeszcze jutro i zaczniemy działać- co ma być to będzie. Może na fali hormonów z tamtej ciąży coś z tego wyjdzie. Kontrola u gina we wtorek.

I na poprawę humoru- wakacje zamówione :) prawie jakbym już tam była ;)
 
Witam Gorąco :)
Dołączam do was moje drogie Panie :)
Wraz z narzeczonym zaczęliśmy starać się o maluszka ale coś nam nie wychodzi ...
W tym miesiącu powinnam dostać miesiączkę 4-tego ale do dnia dzisiejszego nic nie ma :errr:
Piersi obrzmiałe , brzuch wygląda jakbym połknęła wieloryba :crazy:
Myślałam że może już sie udało , a tu dupaaaa :oops: robiłam test w dniu spodziewanej miesiączki wynik negatywny, robiłam 8 marca nadal negatywny, robiłam 12 i dalej nic. Kolejny test robiłam 19,20,21 i pudło.. Dziś też wywaliłam kase na kolejny test i dalej nic .. Nie wiem czy to wina hormonów, że tej miesiączki nie ma czy może te testy są jakies złe... Nigdy wcześniej nie miałam takiej długiej przerwy w okresie. Wizytę u ginekologa mam dopiero na 3 kwietnia. Miałyście może już taka sytuację ? A może testy wam pokazywały jedną kreseczkę a jednak byłyście w upragnionej ciąży ?
Witaj ja osobiście miałam sytuację że spóźnił mi się 11 dni też była nadzieja. Ale okazało się że to po laparoskopi cykl się wydłużyl. Czekaj cierpliwie do wizyty. Dostaniesz napewno coś na wywołanie @

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj ja osobiście miałam sytuację że spóźnił mi się 11 dni też była nadzieja. Ale okazało się że to po laparoskopi cykl się wydłużyl. Czekaj cierpliwie do wizyty. Dostaniesz napewno coś na wywołanie @

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja to jednak sie modle aby mi powiedział " jest Pani w ciąży " a znajac zycie powie ze pusto i prosze recepte :-( :(:-( :(
 
To tak jak u mnie , zawsze piersi tylko bolały tydzien po owulce , a dzis masakra jakas . Bola , pieką i jakby gorące takie mam uczucie ... ale nie nakręcam sie juz .. co bedzie to bedzie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Kochane :*
@Lanvin zdolny ten Twój synek. Fajnie ho motywujesz :)

@StorAnia Twojego wyniki nie sprawdzałam co oznacza. Czekamy na hsg i jedziemy z koksem. Ja bym nie ryzykowala w tym cyklu. Skup się na hsg. Potem mogą być tylko niepotrzebne nerwy.

@gabrika gratuluję serduszka :) Ale duża rozbieżność u Ciebie wg OM a usg. U mnie to dosłownie 1 dzień różnicy. Trzymam kciuki :)

@Spark nie bagatelizuj swoich objawów. Dbaj o siebie i dziecko. Niskie ciśnienie, anemia trzeba to kontrolować :*

@mfifi04 dla Ciebie fotka :)

Jeszcze 3 dni i wkraczamy w II trymestr!!!! Nie wierzę! :)
Piękny;) rośnijcie zdrowo[emoji182] [emoji173]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry