reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Witam dziewczynki ...
@StorAnia mam nadzieje ze to wcale nie koniec ...pozatym kochana mama mojej szwagierki zaszlam w ciążę podczas menopauzy więc różne różności sie zdarzają .....
U mnie dzis 13dc przytulanki z moim ukochanym zaliczone wczoraj wieczorem i. W nocy i moze jutro jutro teoretycznie powinna byc owu bo cykl trwa u mnie 28dni wiec mniej wiecej tego 14 -tego powinna byc no ale wiadomo ze z ta owulacja nigdy nic nie wiadomo bo gdyby bylo wszystko takie proste to kobiety nie zachodzily by w ciaze przed i po @@@@ :-) w dzisiejszych czasach ciąża to jak cud nad Wisłą :-) :-) heheh
Milutkiego wieczorku dziewczynki ...
 
Ja też mam nadzieję, ale nie chcę żyć nią! Chcę być pewna, że ma to sens, a nie mieć nadzieję :/ Jeśli nie ma szans, stracę nadzieję i skupię się na czymś innym...
Będzie ciężko, ale chyba dam radę... :( :( :(

Wzajemnie, miłego wieczoru :-*
Aniu fajnie ze termin już jest zobaczysz może to będzie Twoją nowa nadzieja??;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam nadzieję, ale nie chcę żyć nią! Chcę być pewna, że ma to sens, a nie mieć nadzieję :/ Jeśli nie ma szans, stracę nadzieję i skupię się na czymś innym...
Będzie ciężko, ale chyba dam radę... :( :( :(

Wzajemnie, miłego wieczoru :-*
obyś zyskała pewność, że jest jeszcze sens walczyć i mam ogromną nadzieję, że Ci się uda

moja głowa chce dziś eksplodować :( już dawno aż tak nie bolało
 
Ja też mam nadzieję, ale nie chcę żyć nią! Chcę być pewna, że ma to sens, a nie mieć nadzieję :/ Jeśli nie ma szans, stracę nadzieję i skupię się na czymś innym...
Będzie ciężko, ale chyba dam radę... :( :( :(

Wzajemnie, miłego wieczoru :-*


Kochanie nie znam sie na tym, ale zawsze trzeba miec pozytywne myślenie :-* wierze w to, ze bedzie dobrze ;-)
 
obyś zyskała pewność, że jest jeszcze sens walczyć i mam ogromną nadzieję, że Ci się uda

moja głowa chce dziś eksplodować :( już dawno aż tak nie bolało



Współczuje .... mnie jak głowa ( raz na Ruski czas) to po prostu tragedia, wiec współczuje....:-*
 
reklama
@StorAnia popieram Emzilke :)
Powodzenia! :)
@marc dalej walczyciie czy odpoczywacie po ciężkim boju?

U mnie beznadziejnie od dwóch dni, w sumie to od trzech, ale 3dni temu myślałam, że to jednorazowe. Mam omdlenia, chwilowe, ale dla mniee to masakra zważając na pracę przy dziecku... ostatnio w sklepie, nagle uderzeniee gorąca, trzęsienie rąk, bladość i miękkie nogi... Pani dała mi wody, usiadłam i lepiej... dzisiaj 2 razy to samo, najpierw w drodze do pracy a później w pracy. Na szczęście był starszy z dzieciaków, otworzył mi okno, przyniósł wodę i czekoladę i zajął się chwilę małą. Jak już mogłam wstać z podłogi musiałam włożyć głowę pod zimną wodę...
Miała tak któraś w ciąży?
 
Do góry