reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@StorAnia popieram Emzilke :)
Powodzenia! :)
@marc dalej walczyciie czy odpoczywacie po ciężkim boju?

U mnie beznadziejnie od dwóch dni, w sumie to od trzech, ale 3dni temu myślałam, że to jednorazowe. Mam omdlenia, chwilowe, ale dla mniee to masakra zważając na pracę przy dziecku... ostatnio w sklepie, nagle uderzeniee gorąca, trzęsienie rąk, bladość i miękkie nogi... Pani dała mi wody, usiadłam i lepiej... dzisiaj 2 razy to samo, najpierw w drodze do pracy a później w pracy. Na szczęście był starszy z dzieciaków, otworzył mi okno, przyniósł wodę i czekoladę i zajął się chwilę małą. Jak już mogłam wstać z podłogi musiałam włożyć głowę pod zimną wodę...
Miała tak któraś w ciąży?
Sparkuś a jesz regularnie i często? Wydaje mi się że nie powinno tak się dziać :/ powinnaś czym prędzej skonsultować to z lekarzem!

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@StorAnia, cokolwiek Ci lekarze powiedzą pamiętaj ze życie toczy się dalej. Czasem jedne drzwi się zamykają po to by inne mogły się otworzyć. Brzmi to banalnie, ale właśnie takie życie jest. Coś co dzisiaj jest najgorsze dla nas, jutro może dać szansę na coś wspaniałego.

Wiem, że bardzo chcesz drugiego dziecka i mocno Ci kibicuje (nie przestaje ani na chwile). Pamiętaj tylko, żeby nie zapomnieć w tym wszystkim o sobie i najbliższej rodzinie. Macie siebie i to jest bezcenne bez względu na okoliczności :)

Głową do góry! :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@StorAnia popieram Emzilke :)
Powodzenia! :)
@marc dalej walczyciie czy odpoczywacie po ciężkim boju?

U mnie beznadziejnie od dwóch dni, w sumie to od trzech, ale 3dni temu myślałam, że to jednorazowe. Mam omdlenia, chwilowe, ale dla mniee to masakra zważając na pracę przy dziecku... ostatnio w sklepie, nagle uderzeniee gorąca, trzęsienie rąk, bladość i miękkie nogi... Pani dała mi wody, usiadłam i lepiej... dzisiaj 2 razy to samo, najpierw w drodze do pracy a później w pracy. Na szczęście był starszy z dzieciaków, otworzył mi okno, przyniósł wodę i czekoladę i zajął się chwilę małą. Jak już mogłam wstać z podłogi musiałam włożyć głowę pod zimną wodę...
Miała tak któraś w ciąży?
Wydaje mi się, że zawroty głowy to normalna rzecz. Mi też się kręci w głowie, ostatnio nie miałam siły wejść po schodach na pierwsze piętro i mam uderzenia gorąca.
 
To jest spark odwodnienie organizmu nie pij samej wody musi byc z czyms poczytaj o odwodnieniu organizmu.
Możliwe, że odwodnienie, lekarz w zaleniach.napisał : !!!DUŻO WIĘCEJ PIĆ!!!
Od tego czasu piję więcej, i mam wrażenie że to już mój szczyt...


A i dokładnie od tych 3 dni mam tak jakby chwilowe stukanie w jednym uchu, nie boli alle jest uciążliwe... mija po kilku sekundach i znów się pojawia. Przed chwilą miałam dlatego mi się przypomniało...
 
Wydaje mi się, że zawroty głowy to normalna rzecz. Mi też się kręci w głowie, ostatnio nie miałam siły wejść po schodach na pierwsze piętro i mam uderzenia gorąca.
Właśnie zawroty głowy takie lekkie miałam wcześniej, teraz po prostu gorąc, trzęsienie rąk i nogi jak z waty... brrr.
 
Kochanie a badasz ciśnienie????
W domu nie, ogólnie zwykle 80/60, na ostatniej wizycie u gina jakimś cudem 100/60 bodajże i lekarz w szoku, pytał czy mnie czymś zdenerwował bo 1 raz tak wysoko :)

@Ankuś jakoś super bardzo się tym nie martwię, bardziej ciekawa jestem czy tak się zdarza i co powodem może być.
Jak się powtórzy to zadzwonię do lekarza ;)
 
reklama
Do góry