reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Na mdlosci mi nic nie pomagało też wszystko smakowało paskudnie.
Ten żel co o nim rozmawiacie to na co?
Po co lekarz daje wam acard razem z dhupastonem?
Conceive Plus - żel wspomagający.
Lubrykant naturalnie wspomagający ruchliwość i żywotność plemników oraz zwiększający szybkość dotarcia do jajeczka.
 
reklama
Conceive Plus - żel wspomagający.
Lubrykant naturalnie wspomagający ruchliwość i żywotność plemników oraz zwiększający szybkość dotarcia do jajeczka.
Aha u mnie może by się przydało bo suchosc okropna u mnie a że miałoby pomoc to zobaczymy. Jak zaczniemy się starać to pomyślę o tym.
 
Ja nie miałam śluzu płodnego i wydaje mi się, że ten żel pomógł mi zajść.
To się zaopatrzymy po badaniach i przed staraniami. Ja już dużo staralam się lubrykantów używać niestety swędzi mnie po nich strasznie (w szczególności Durexy).
Po pierwszym okresie wezmę urlop i pojadę do Polski na badania i wyłudzić zapas dhupastonu. Nie chce powtórki z rozrywki. Ktoś pisał że progrsteron nie może być za wysoki więc jest ok. Będę się czuć bezpieczniejsza.
 
Czesc Ciotki! Tak na szybko, mam juz 16+5tc ale z USG wychodze wiekszy i cięższy bo waze 200g :) w sumie to nie wiadomo, czy bede Wojtusiem czy Marysia, bo Pan doktor przeszkadzal mi w ćwiczeniach jogi to z tej zlosci nie pokazalem mu co mam miedzy nogami!! A niech czeka jeszcze miesiac, co on taki niecierpliwy. Rodzice mówią, ze juz mnie Kochają, nieważne czy jestem chłopcem czy dziewczynka ♥♥ najważniejsze, ze jestem i mam się dobrze.
Pozdrawiam Was ciotunie i zycze Wam abyście tez szybciutko doczekaly takiego Cudu jakim jestem ja ♥
 

Załączniki

  • WP_20170321_13_42_35_Pro.jpg
    WP_20170321_13_42_35_Pro.jpg
    652,5 KB · Wyświetleń: 96
  • WP_20170321_15_22_49_Pro.jpg
    WP_20170321_15_22_49_Pro.jpg
    419,4 KB · Wyświetleń: 99
  • WP_20170321_15_22_55_Pro.jpg
    WP_20170321_15_22_55_Pro.jpg
    455,2 KB · Wyświetleń: 97
Czesc Ciotki! Tak na szybko, mam juz 16+5tc ale z USG wychodze wiekszy i cięższy bo waze 200g :) w sumie to nie wiadomo, czy bede Wojtusiem czy Marysia, bo Pan doktor przeszkadzal mi w ćwiczeniach jogi to z tej zlosci nie pokazalem mu co mam miedzy nogami!! A niech czeka jeszcze miesiac, co on taki niecierpliwy. Rodzice mówią, ze juz mnie Kochają, nieważne czy jestem chłopcem czy dziewczynka ♥♥ najważniejsze, ze jestem i mam się dobrze.
Pozdrawiam Was ciotunie i zycze Wam abyście tez szybciutko doczekaly takiego Cudu jakim jestem ja ♥
Super zdrowy rośnij Wojtusiu lub Marysiu!!!❤
 
reklama
Do góry