reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ja teraz wiem, że na pierwsze usg pójdę do dobrej, prywatnej kliniki gdzie jest wypasiony sprzęt. W poprzedniej ciąży pierwsze usg robiłam w szpitalu na inflandzkiej i chu... było widać. Wystaszyli mnie, że nie ma pęcherzyka. Następnego dnia zestresowana pojechałam prywatnie do kliniki i serduszko usłyszałam.
 
To dziewczyny z Warszawy proszę o pomoc dla Ankuś w znalezieniu super gina!!! :)



Edyta Baj- Chojecka super ginekolog. :-) z polecenia lub
Ankuś w 100% polecam dr Marcina Wronę z Idealist. Wspaniały lekarz i jeśli tylko zaciążę to nikt inny nie wchodzi w grę. Nie jest tanio, ale opiekę będziesz miała najlepszą.


Ja byłam... jest spoko, ale mnie np nic nie odpowiedział na tenat moich plamien :-)

I tez jest Edyta Baj - Chojecka SUPER :-) kobieta :-)
 
reklama
Oooooo ale bym wszamała takie cudo:-D

Też idę coś zjeść pewnie coś tłustego i niezdrowego bomam smaka:p

Gratuluję pozytywnych bet


A ty Marc ile jesteś po owulacji?ja jestem 4 dni po i mnie piersi też dziś pieką i pewnie sobie wkrecam jak zawsze;)


Wychodzi na to, ze dokładnie tyle co Ty :-) z tego mojego wykresu chyba tak to było :-D ;-)
Ale serio sutki mnie bolą :-) ale tak zawsze mam w tej całej fazie lutealnej :-) chociaż... ostatnio nie miałam ;-)
 
Do góry