reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Progesteron powinno badać sie 7dpo


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
reklama
No i zadzwoniłam. Beta 683 czy jakoś tak bo już zapomniałam[emoji12] . Na pewno 600 ileś. Czyli mam nadzieję, że to wczesna ciąża[emoji106] [emoji2] [emoji120] i alkohol nie zaszkodził. Gin w sobotę nie mógł nic jeszcze zobaczyć. Haha pani z recepcji nie śmiała się już ze mnie tylko kazała przyjść w poniedziałek na usg.... i pytała czy okres był normalny.....
Aaaaaa zaczynam wierzyć[emoji106] [emoji106] [emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji7] [emoji7] [emoji7]

Dziękuję za wsparcie[emoji8]

@Lanvin dlatego właśnie pytałam, bo u niej noc była[emoji12] . Kurde może też ci temp. świrują. Może wybierz się na monitoring?

@gabrika stanowczo za wcześnie. Idź 7-8 dpo.

@mariabarbara.... (przepraszam zapomniałam) [emoji8]

@caltha chciałam coś napisać ale zapomniałam już co[emoji16]
 
@bertha specjalnie dla Ciebie
1487330580-aaaaaa.jpeg
 
No i zadzwoniłam. Beta 683 czy jakoś tak bo już zapomniałam[emoji12] . Na pewno 600 ileś. Czyli mam nadzieję, że to wczesna ciąża[emoji106] [emoji2] [emoji120] i alkohol nie zaszkodził. Gin w sobotę nie mógł nic jeszcze zobaczyć. Haha pani z recepcji nie śmiała się już ze mnie tylko kazała przyjść w poniedziałek na usg.... i pytała czy okres był normalny.....
Aaaaaa zaczynam wierzyć[emoji106] [emoji106] [emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji7] [emoji7] [emoji7]

Dziękuję za wsparcie[emoji8]

@Lanvin dlatego właśnie pytałam, bo u niej noc była[emoji12] . Kurde może też ci temp. świrują. Może wybierz się na monitoring?

@gabrika stanowczo za wcześnie. Idź 7-8 dpo.

@mariabarbara.... (przepraszam zapomniałam) [emoji8]

@caltha chciałam coś napisać ale zapomniałam już co[emoji16]
To cuda się zdarzają :)
 
Co do oderwania sie od forum i od starań, to trochę w to wierze, ale tak 50na50 [emoji6]
Rok temu w marcu postanowiłam odpocząć od forum i oczyścić umysł i udało sie, co prawda z pomocą leków i niestety na krótko, ale zaskoczyło [emoji6]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
Może coś w tym jest, ale ja starałam się 2 lata bez forum, mierzenia, badania, sprawdzania z myślą co ma być to będzie, i tak nic z tego nie wyszło. Teraz forum, starania, badania i z tyłu głowy ogromny tykajacy zegar i myśl to moje ostatnie szanse i tez d... Sama już nie wiem gdzie klucz do sukcesu. Może ktoś gdzieś już wcześniej to dla nas zaplanował. ..

1usavcqgt1dml95x.png
 
@queen_b kochana wiesz, że mocno trzymam za Ciebie kciuki i wierzę, że jeśli nie wcześniej, to in-vitro za pierwszym razem Wam się uda!!!
W dużej mierze Cię rozumiem... jak już pisałam kiedyś, wkurza mnie jak wpada tu jakas laska ze swoimi dwoma kreskami pisząc: cześć dziewczyny, czy widzicie tu dwie kreski? Bo nie mogę uwierzyć!!!
Dostaje odpowiedź i gratulacje, po czym pisze: aas czyli jednak prawda! Jestem w.ciąży! Super!! :D i znika.... no wtf?! Myślę, że żadna z nas nie powinna na to reagować bo jaka z niej staraczka...:o :p no ale...

Wierzę, że każdej się uda, mimo wszystko! :*
 
Bertha zgadzam się z Tobą w 100%
Jak to mówi stare powiedzenie ''syty nie zrozumie głodnego''.Ja też z tych wieloletnich staraczek ..dokładnie wiem jak to jest czekać i czekać i czekać ...aż się w końcu uda.
Ja w pierwszą ciążę zaszłam w 1cs po odstawieniu atykoncepcji. Muszę przyzać, że byliśmy mega szczęściarzami że tak nam się udało. Wtedy wcale się nie nastawiałam że nam się tak uda od razu, bo mamy kupę znajomych co się starali miesiącami, latami, mając poronienia i dopiero po tym wszystkim byli w ciąży. Wiec podchodziłam na spokojnie, że jak nam się uda w 3cs to będzie super. Ale życie zaskakuje ( w tym przypadku mega pozytywnie) i w 1cs nam się udało. Więc jak zdecydowaliśmy się na drugie dziecko to myślałam,że pewnie znowu nam pójdzie raz dwa. Ale rzeczywistość okazała się inna, 1cs, 2cs, 3cs i nic. Badania, leki i są dwie kreski, niestety ciąża biochemiczna. No i następne starania, wtedy dopiero zrozumiałam, jak tym moim znajomym musiało być ciężko, tyle łez, nadziei i niepowodzeń. Po drodze przecież mieli mnóstwo badań, wizyt u lekarzy, nie tylko u gin, dużo kasy wydali. Mam koleżankę, która stara się 10 lat i nic, pogodziła się już z tym że nie jest im już dane zostać rodzicami. Ale tak na prawdę dopiero niedawno zrozumiałam przez co musiała przechodzić. Zawsze było mi smutno jak słyszałam ile się starają i nic, coś w tym jest jak napisała NeSSi 'syty nie zrozumie głodnego', bo dopiero jak problem z zajściem w ciążę mnie dotknął to naprawdę ich zrozumiałam.

No i zadzwoniłam. Beta 683 czy jakoś tak bo już zapomniałam[emoji12] . Na pewno 600 ileś. Czyli mam nadzieję, że to wczesna ciąża[emoji106] [emoji2] [emoji120] i alkohol nie zaszkodził. Gin w sobotę nie mógł nic jeszcze zobaczyć. Haha pani z recepcji nie śmiała się już ze mnie tylko kazała przyjść w poniedziałek na usg.... i pytała czy okres był normalny.....
Aaaaaa zaczynam wierzyć[emoji106] [emoji106] [emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji7] [emoji7] [emoji7]

Dziękuję za wsparcie[emoji8]

@Lanvin dlatego właśnie pytałam, bo u niej noc była[emoji12] . Kurde może też ci temp. świrują. Może wybierz się na monitoring?

@gabrika stanowczo za wcześnie. Idź 7-8 dpo.

@mariabarbara.... (przepraszam zapomniałam) [emoji8]

@caltha chciałam coś napisać ale zapomniałam już co[emoji16]
Wielkie gratulacje! Piękna beta!


Gabrika chyba trochę za szybko ten progesteron badałaś, może powtórz w poniedziałek/wtorek.
 
reklama
No i zadzwoniłam. Beta 683 czy jakoś tak bo już zapomniałam[emoji12] . Na pewno 600 ileś. Czyli mam nadzieję, że to wczesna ciąża[emoji106] [emoji2] [emoji120] i alkohol nie zaszkodził. Gin w sobotę nie mógł nic jeszcze zobaczyć. Haha pani z recepcji nie śmiała się już ze mnie tylko kazała przyjść w poniedziałek na usg.... i pytała czy okres był normalny.....
Aaaaaa zaczynam wierzyć[emoji106] [emoji106] [emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji7] [emoji7] [emoji7]

Dziękuję za wsparcie[emoji8]

@Lanvin dlatego właśnie pytałam, bo u niej noc była[emoji12] . Kurde może też ci temp. świrują. Może wybierz się na monitoring?

@gabrika stanowczo za wcześnie. Idź 7-8 dpo.

@mariabarbara.... (przepraszam zapomniałam) [emoji8]

@caltha chciałam coś napisać ale zapomniałam już co[emoji16]
nie dziwię się, że zapomniałaś- wielkie gratulacje :) ale historia
 
Do góry