reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ale jaja[emoji33][emoji33]to przecież ciąża jak byk z tych testów. Siostra moja w pierwszej swojej ciazy miała dwa okresy- normalne. A ze to była wpadka to w sumie dowiedziała sie w 10 tygodniu[emoji6]
A w miedzy czasie byłyśmy w Mielnie( środek lata) i ostro imprezowalysmy[emoji51][emoji4]

Mnie sie wydaje ze to moze być ciąża z "poprzedniego" cyklu, tak wyraźne testy kilka dni po owu byłyby szokujące! Myśle ze betka ci wyjdzie ogromna, potem zobaczymy co wyliczy usg.
Anyway, gratulacje[emoji7]❣️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
nie miałam dłuższych cykli :/ a może bez owu być?
Może i to żaden powód do stresu. Każda kobieta zdrowa może mieć czasem cykle bezowulacyjne.

@StorAnia nigdy ich nie miałam...
@auslanderka a jednak...super!!! Cudy nad cudami <3
@Paraplu a objawy zbliżającej @?
@Lanvin @gabrika jak temperatura??
@kotek87 a Ty jak? :)

Ja w drodze do pracy i przypomniałam sobie, że zapomniałam o luteinie :/ mam nadzieję, że nicc się nie stanie i dzidzia wytrzyyma do popołudnia.
Cuda tylko niech trwają[emoji120] . Spark będzie dobrze. Ale więcej już nie zapominaj
 
Ale jaja[emoji33][emoji33]to przecież ciąża jak byk z tych testów. Siostra moja w pierwszej swojej ciazy miała dwa okresy- normalne. A ze to była wpadka to w sumie dowiedziała sie w 10 tygodniu[emoji6]
A w miedzy czasie byłyśmy w Mielnie( środek lata) i ostro imprezowalysmy[emoji51][emoji4]

Mnie sie wydaje ze to moze być ciąża z "poprzedniego" cyklu, tak wyraźne testy kilka dni po owu byłyby szokujące! Myśle ze betka ci wyjdzie ogromna, potem zobaczymy co wyliczy usg.
Anyway, gratulacje[emoji7]❣️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Może i tak być[emoji120] [emoji120] .
Dzięki za pocieszenie.
W sumie to ile tzw. patologii pije w ciąży a rodzą często zdrowe dzieci....

Jak się dzisiaj czujesz? Dolegliwości już ustępują?
 
Dziewczyny koniec wymyślania teorii. Jutro w przerwie obiadowej mam dzwonić po wynik.
Nie chcę się domyślać, bo zaczynam źle myśleć, bo miałam w sobotę przecież usg i tam mi ten buc nic nie zauważył......
 
Może i tak być[emoji120] [emoji120] .
Dzięki za pocieszenie.
W sumie to ile tzw. patologii pije w ciąży a rodzą często zdrowe dzieci....

Jak się dzisiaj czujesz? Dolegliwości już ustępują?

Wlasnie tez oglądałam ten reportaż o Sandruni co Nimitii mówiła ( w uwadze), biedulka tak cierpi przez jakaś głupia pipe która nie potrafiła sobie alko odmówić w ciazy[emoji35] mam nadzieje, ze znajda dla niej rodziców...

Teraz to juz po północy u mnie, staram sie zasnąć, a siedzę na forum[emoji23]
Tak naprawdę tylko notoryczne chroniczne zmęczenie mi pozostało, czasem jeszcze zemdli, ale w sumie nie ma na co narzekać. Dziekuje ze pytasz[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was.....
Dziewczyny narazie musze zrobic sobie przerwe bo starania moge zaczac nie wczesniej niz po 2 okresach.
W dniu wczorajszym zostalam wyczyszczona :(.
Moj kochany skarb juz jest aniolkiem.:(
 
reklama
Witam [emoji4]
Powiedzcie mi dziewczyny czemu donga bierze sie tylko do owu? A jak sie weźmie kilka dni dłużej? [emoji16][emoji16]
Bo akurat w tym cyklu mam problem z określeniem owu [emoji23]
a064cfeeae91ec7ab4425851640fcb61.jpg
76c159ff93d0cde50d33a2d87c3dec3c.jpg


Auslanderka bardzo ciekawa sytuacja u Ciebie, pozytywy tak szybko, liczę na prawdziwy cud u Ciebie [emoji106][emoji4]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
Kurcze moim zdaniem pozytyw 10 a temperatury.. Hm no nie wiem. Niech się wypowie jakiś ekspert [emoji1]
Witam się z rana. Witam nowe staraczki [emoji6]
Wczoraj ten pozytyw, mialam bardzo mocny ból prawego jajnka, dawno tak nie miałam, ale Przytulanek nie było, byłam padnieta, a poza tym były w
poniedzialek i wtorek. Może dzisiaj poprawimy.
Przy bólu jajnika zawsze sie przytulalismy, bo podejrzewalam, że to owu, ale tak nic to
nie dawalo więc może teraz się uda [emoji3]

Auslanderka, ale niespodzianka z tymi testami.. Oby to bylo to! [emoji16] tylko kiedy i jak? Ciekawe! A jesli chodzi o mnie to raczej niemożliwe to co u Ciebie. Dzisiaj bedzie trzeci test owu, zobaczymy. Dobrze, że nie czekałam z tymi testami, bo myslalam, że owu w piątek będzie.

@Mfifi podziwiam Cię! Jestes silną kobitką [emoji4]

@Paraplu szalejesz z tym remontem!
 
Do góry