reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ddzień dobry dziewczyny. Temp 36,48. Nie plamię już, duphaston pewnie pomógł, tyle dni bez nirgo byłam. Poniżej testy. Od góry wczorajszy popołudniowy, dzisiejsza 10, dzisiejsza 20 i ostatnia dzisiejsza 25.
Nie mam pojecia dziewczyny co to. Takie wyraźne krechy. Oby nic złego nie zwiastowały.
A wczoraj nie mogłam usnąć z głodu[emoji23]
1487221833-aaaaaa.jpeg

Jakie piękne krechy [emoji7] to teraz czekamy na wynik bety :)


- - - - - - - - - - - - - - - -
Synek [emoji170][emoji170][emoji170] luty 2014
 
Ddzień dobry dziewczyny. Temp 36,48. Nie plamię już, duphaston pewnie pomógł, tyle dni bez nirgo byłam. Poniżej testy. Od góry wczorajszy popołudniowy, dzisiejsza 10, dzisiejsza 20 i ostatnia dzisiejsza 25.
Nie mam pojecia dziewczyny co to. Takie wyraźne krechy. Oby nic złego nie zwiastowały.
A wczoraj nie mogłam usnąć z głodu[emoji23]
1487221833-aaaaaa.jpeg

No nieźle! To czekamy ;)
 
Auslanderka Super!!!czekamy na wyniki.niesamowite co potrafi organizm kobiety:)to wychodzi na to ze nigdy nie mozemy byc pewne nawet jak okres dostaniemy:)a ty masz jakies objawy albo cos ze postanowilas zrobic test?

U mnie dziś dzień owulacji niby.wczoraj jeszcze małe Bara Bara było i zobaczymy:Dgardlo mnie coś boli od wczoraj mam nadzieję ze nie będę chora:sad:miłego dnia dziewuszki
 
Witam [emoji4]
Powiedzcie mi dziewczyny czemu donga bierze sie tylko do owu? A jak sie weźmie kilka dni dłużej? [emoji16][emoji16]
Bo akurat w tym cyklu mam problem z określeniem owu [emoji23]
a064cfeeae91ec7ab4425851640fcb61.jpg
76c159ff93d0cde50d33a2d87c3dec3c.jpg


Auslanderka bardzo ciekawa sytuacja u Ciebie, pozytywy tak szybko, liczę na prawdziwy cud u Ciebie [emoji106][emoji4]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
Ddzień dobry dziewczyny. Temp 36,48. Nie plamię już, duphaston pewnie pomógł, tyle dni bez nirgo byłam. Poniżej testy. Od góry wczorajszy popołudniowy, dzisiejsza 10, dzisiejsza 20 i ostatnia dzisiejsza 25.
Nie mam pojecia dziewczyny co to. Takie wyraźne krechy. Oby nic złego nie zwiastowały.
A wczoraj nie mogłam usnąć z głodu[emoji23]
1487221833-aaaaaa.jpeg
Szaleństwo :)))) może okres to nie był okres?

Trzymam kciuki za betę [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Auslanderka Super!!!czekamy na wyniki.niesamowite co potrafi organizm kobiety:)to wychodzi na to ze nigdy nie mozemy byc pewne nawet jak okres dostaniemy:)a ty masz jakies objawy albo cos ze postanowilas zrobic test?

U mnie dziś dzień owulacji niby.wczoraj jeszcze małe Bara Bara było i zobaczymy:Dgardlo mnie coś boli od wczoraj mam nadzieję ze nie będę chora:sad:miłego dnia dziewuszki
Ostatnie 2 dni sutki dziwnie było czuć i pomyślałam, że muszę w 2 fazie zbadać prolaktynę bo pewnie zaczęła wariowac.
Teraz jak myślę to pobolewanie głowy którego nie miała od 2 lat od kąd zaczęłam pić soki.
No i te testy owu ciągle pozytywne. Nigdy tak nie miałam.
Witam [emoji4]
Powiedzcie mi dziewczyny czemu donga bierze sie tylko do owu? A jak sie weźmie kilka dni dłużej? [emoji16][emoji16]
Bo akurat w tym cyklu mam problem z określeniem owu [emoji23]
a064cfeeae91ec7ab4425851640fcb61.jpg
76c159ff93d0cde50d33a2d87c3dec3c.jpg


Auslanderka bardzo ciekawa sytuacja u Ciebie, pozytywy tak szybko, liczę na prawdziwy cud u Ciebie [emoji106][emoji4]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
No no zobaczymy. Liczę na to, że jednak owu była wczesna i cudem zaszłam a testy mocne bo bliźniaki[emoji23] [emoji120] [emoji120] [emoji120] . U mnie prawie nie ma tyllko. Siostry cioteczne sa bliźniaczki. I siostra męża ma też 2 dziewczynki. Bo jak pomyślę ile alko wypiłam w sobotę[emoji37][emoji31]....
Szaleństwo :)))) może okres to nie był okres?

Trzymam kciuki za betę [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
No był. Standardowy okres no. Mam go tyle lat....
 
Hej dziewczyny;) Jestem nowa wiec moze sie krotko przedstawie - Jestem Olga ,mam 24 lata,pierwszy cykl staran , jeszcze nie mam dzieci wiec i male doswiadczenie w temacie ;) Mam cykle 28 dniowe , owulacja wypada na 14dc ,obecnie jestem w 19dc . mam ogromna nadzieje na powodzenie ale duzo czytalam i juz wiem ze to wcale nie jest takie proste.:(
Witaj, zazdroszczę takich książkowych cykli :)


Powodzenia w bałamuceniu ;) ja Donga biorę do dnia owu ale ja mam monitoring i wiem kiedy ona jest. Taka ciekawostka, odkąd biorę Donga mam plamienie okołoowulacyjne.



Zastanów się nad Dongiem :) ja co prawda nie miewałam tak długich cykli (31-36) ale mi uregulował. Od dwóch cykli mam owu w 13dc :)

@mfifi04 ciesze się, że się pozbierałaś kochana :* bardzo trzymam za Ciebie kciuki [emoji173] wierzę, że będzie dobrze i szybko Wasz aniołek do Was wróci!

@auslanderka to by dopiero było! Czekam z niecierpliwością na wynik bety i bardzo mocno trzymam kciuki!
A ja odkąd biorę donga, nie mam plamien [emoji14]


Koncze powoli sciany, jak dobrze pojdzie to w weekend bede malowac [emoji7] wlasnie zamowilam panele podlogowe [emoji173]

Jejciu nie moge sie doczekac az bedzie gotowe i bede mogla postawic szafy [emoji7][emoji7][emoji7]

Malpy KUZWA nadal NIET, jak na zlosc!!! Tak czekam na ta histeroskopie a musi sie malpa skonczyc przed nastepnym piatkiem bo nico w badania [emoji24][emoji24][emoji24]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jakie panele kupiłaś? :) co z tą Twoją @??


Ddzień dobry dziewczyny. Temp 36,48. Nie plamię już, duphaston pewnie pomógł, tyle dni bez nirgo byłam. Poniżej testy. Od góry wczorajszy popołudniowy, dzisiejsza 10, dzisiejsza 20 i ostatnia dzisiejsza 25.
Nie mam pojecia dziewczyny co to. Takie wyraźne krechy. Oby nic złego nie zwiastowały.
A wczoraj nie mogłam usnąć z głodu[emoji23]
1487221833-aaaaaa.jpeg
Nieźle!! Gratulacje :)


Już czekam na pobranie krwi. Oczywiście muszę zapłacić za badanie, bo jak test wyszedł pozytywny w 16 dc to nic dziwnego i że wymyślam. Normalnie z choinki się urwałam[emoji23]. Niemiecka służba zdrowia.
Wynik będzie dopiero jutro....
Matko, długo trzeba czekać.



relgx1hpw702se3x.png
 
reklama
Do góry