reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Auslanderka, ale sytuacja[emoji15][emoji15][emoji15]
Czytam strona po stronie i jeszcze na koncu doczytałam ze plamisz[emoji848] do czego to przyczepić? Jestem mega ciekawa jutrzejszej bety, oczywiscie trzymam kciuki![emoji1364]
Jeśli miałaś owu w 7dc to w 15 jak najbardziej moze być zagnieżdżenie, ale to zaś za wczesnie na wykrywalny poziom bety, jeśli to ciąża to najwcześniej 10dpo bedzie sensowny wynik. Z drugiej strony jakim cudem wyszedł wtedy pozytywny test?[emoji848]
No nic, nie rozkminiam tylko trzymam [emoji1364][emoji1364][emoji1364]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
IMG_20170216_053806.jpg

Czy ktoś coś??? ;)
Znacie te paski, używałyście?
 

Załączniki

  • IMG_20170216_053806.jpg
    IMG_20170216_053806.jpg
    348,5 KB · Wyświetleń: 379
Ddzień dobry dziewczyny. Temp 36,48. Nie plamię już, duphaston pewnie pomógł, tyle dni bez nirgo byłam. Poniżej testy. Od góry wczorajszy popołudniowy, dzisiejsza 10, dzisiejsza 20 i ostatnia dzisiejsza 25.
Nie mam pojecia dziewczyny co to. Takie wyraźne krechy. Oby nic złego nie zwiastowały.
A wczoraj nie mogłam usnąć z głodu[emoji23]
1487221833-aaaaaa.jpeg
 
Ddzień dobry dziewczyny. Temp 36,48. Nie plamię już, duphaston pewnie pomógł, tyle dni bez nirgo byłam. Poniżej testy. Od góry wczorajszy popołudniowy, dzisiejsza 10, dzisiejsza 20 i ostatnia dzisiejsza 25.
Nie mam pojecia dziewczyny co to. Takie wyraźne krechy. Oby nic złego nie zwiastowały.
A wczoraj nie mogłam usnąć z głodu[emoji23]
1487221833-aaaaaa.jpeg
Osz Ty! To Ci dopiero. Jaja jak berety! A ten Twój okres to była żywa krew, trwał tyle co zawsze? Kurde ciekawe jaka beta wyjdzie [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Osz Ty! To Ci dopiero. Jaja jak berety! A ten Twój okres to była żywa krew, trwał tyle co zawsze? Kurde ciekawe jaka beta wyjdzie [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak wszystko było po staremu. Były też skrzepy....
Nie wiem jadę na betę ona prawdę powie. Jeżeli wychodzi 25 to mozże jednnak starsza ciąża, która przetrwała brak dupka, brak snu i alkohol[emoji21] [emoji20] [emoji16]
Dziewczyny jaak się okaże że to to to błagam sikajcie na testy nawet po @....

Obiecałam sobie, że jak się uda to nie będę wymyślać, tylko się cieszyć. Więc..... jaki piękny dzień dzisiaj mamy[emoji6]
 
Ddzień dobry dziewczyny. Temp 36,48. Nie plamię już, duphaston pewnie pomógł, tyle dni bez nirgo byłam. Poniżej testy. Od góry wczorajszy popołudniowy, dzisiejsza 10, dzisiejsza 20 i ostatnia dzisiejsza 25.
Nie mam pojecia dziewczyny co to. Takie wyraźne krechy. Oby nic złego nie zwiastowały.
A wczoraj nie mogłam usnąć z głodu[emoji23]
1487221833-aaaaaa.jpeg
Kurka blaszka co za sytuacja :-) trzymam kciuki, wygląda to na ciąże

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak wszystko było po staremu. Były też skrzepy....
Nie wiem jadę na betę ona prawdę powie. Jeżeli wychodzi 25 to mozże jednnak starsza ciąża, która przetrwała brak dupka, brak snu i alkohol[emoji21] [emoji20] [emoji16]
Dziewczyny jaak się okaże że to to to błagam sikajcie na testy nawet po @....

Obiecałam sobie, że jak się uda to nie będę wymyślać, tylko się cieszyć. Więc..... jaki piękny dzień dzisiaj mamy[emoji6]
Daj znać od razu kiedy będą wyniki

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ddzień dobry dziewczyny. Temp 36,48. Nie plamię już, duphaston pewnie pomógł, tyle dni bez nirgo byłam. Poniżej testy. Od góry wczorajszy popołudniowy, dzisiejsza 10, dzisiejsza 20 i ostatnia dzisiejsza 25.
Nie mam pojecia dziewczyny co to. Takie wyraźne krechy. Oby nic złego nie zwiastowały.
A wczoraj nie mogłam usnąć z głodu[emoji23]
1487221833-aaaaaa.jpeg
Kochana piękne krechy. Nie stresuj się wszytko będzie dobrze...[emoji8]
Nie takie cuda się zdarzają [emoji6]

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
dziś 16 dc a owu nie widać jakos:/ adm 29 dniowe cykle:/ i jeszcze wczoraj się ścielam z moim :( a jego powrót dopiero w sobotę po poludniu
 
reklama
Do góry