reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej,

Dawno nie zaglądałam - trochę Was poczytałam dzisiaj i gratuluje wszystkim USG, zdrowych żelków i w ogóle!

U nas walentynki w tym roku wyjątkowo romantiko, aż mnie mój zdziwił prawdę powiedziawszy bo zawsze było bez szału a tu nagle... koncert, prezent, wino. Miło :) za to na koniec padł zmęczony więc fasolki to z tych walentynek nie będzie ;)
 
reklama
@gabrika jedzonko pyszne, mi i mojemu Ł smakowało. :)

Dzień dobry dziewczynki:)jak tam po walentynkach?upojnie bylo? ?:Du mnie fajnie i bardzo milo:pakurat dni płodne są więc przyjemne z pożytecznym;)
Gratuluję udanych usg kochane!!!!bardzo sie ciesze ze jest wszystko ok i jestescie szczesliwe!!!
Paraplu a ty testujesz czy jak??
Trzymam za was kciuki
Walentynki bardzo fajnie zlecialy, przygotowałam kolacje, zapaliłam świeczki, otworzylismy Nasz szampan który dostaliśmy na ślub prawie 4 lata temu :-) :) Po siedzieliśmy, pogadaliśmy a potem trochę poszalelismy :p i poszliśmy spać :) było naprawdę bardzo miło :):D
 
Cudownie [emoji173]



Dobrze, ale odzywaj się czasem :)



Usunęła na życzenie?



A może test? Czy się zabezpieczaliscie w tym cyklu?





Ale super [emoji173]



A co to takiego? Też chcę... U nas widziałam, że ma być orkiestra i grać muzykę z Harrego Pottera, a w tle będzie leciał film, poszłabym!



Mi dzisiaj skoczyło do 36,80, w teorii skok jak na owu, ale nie cieszę się, bo może jutro znowu temperatura spadnie jak ostatnio... Z tym, że dzisiaj w nocy nie wstawałam, ani nic. Zobaczymy.



relgx1hpw702se3x.png
a może owu jednak tym razem :)
 
T
@gabrika, @Lanvin jak tam wasze tempki?

U mnie: wczoraj 36,5 i dzisiaj 36,6 - więc jakoś mega w górę nie idzie. W poprzednim cyklu najwyższą temperaturę zanotowałam w 24 dc (37,1), tak więc czekam i zobaczę jak będzie w tym :)

Mi dzisiaj skoczyło do 36,80, w teorii skok jak na owu, ale nie cieszę się, bo może jutro znowu temperatura spadnie jak ostatnio... Z tym, że dzisiaj w nocy nie wstawałam, ani nic. Zobaczymy.



relgx1hpw702se3x.png

No to wygląda, że owu była :) Oby! jutro tempka się utrzymała i już nie spadała :)

@gabrika jedzonko pyszne, mi i mojemu Ł smakowało. :)


Walentynki bardzo fajnie zlecialy, przygotowałam kolacje, zapaliłam świeczki, otworzylismy Nasz szampan który dostaliśmy na ślub prawie 4 lata temu :-) :) Po siedzieliśmy, pogadaliśmy a potem trochę poszalelismy :p i poszliśmy spać :) było naprawdę bardzo miło :):D

No to wspaniale :):):) Bardzo się ciesze :)

Mój M. mnie mega zaskoczył wczoraj! My nigdy nie obchodzimy Walentynek, nigdy!!! A on przyniósł mi piękny prezent :) Stwierdził, ze musi o mnie bardziej dbać i tak pomyślał, że to może być taki początek :) Strasznie się ucieszyłam, ale kto wie czy to nie była taktyka, żeby mnie udobruchać przed wczorajszym meczem Ligii Mistrzów? :p

Nie ogarniam tych naszych chłopów ^_^
 
U mnie: wczoraj 36,5 i dzisiaj 36,6 - więc jakoś mega w górę nie idzie. W poprzednim cyklu najwyższą temperaturę zanotowałam w 24 dc (37,1), tak więc czekam i zobaczę jak będzie w tym :)



No to wygląda, że owu była :) Oby! jutro tempka się utrzymała i już nie spadała :)



No to wspaniale :):):) Bardzo się ciesze :)

Mój M. mnie mega zaskoczył wczoraj! My nigdy nie obchodzimy Walentynek, nigdy!!! A on przyniósł mi piękny prezent :) Stwierdził, ze musi o mnie bardziej dbać i tak pomyślał, że to może być taki początek :) Strasznie się ucieszyłam, ale kto wie czy to nie była taktyka, żeby mnie udobruchać przed wczorajszym meczem Ligii Mistrzów? [emoji14]

Nie ogarniam tych naszych chłopów ^_^
My też, bo mój uważa, że to amerykańskie święto :) niestety, nie zaskoczył mnie kolejny rok z rzędu ;) co dostałaś?? Pokaz swój wykres ;)

relgx1hpw702se3x.png
 
Cudownie [emoji173]
Tak, usunęła bo nie chciała trzeciego.



Dobrze, ale odzywaj się czasem :)



Usunęła na życzenie?



A może test? Czy się zabezpieczaliscie w tym cyklu?





Ale super [emoji173]



A co to takiego? Też chcę... U nas widziałam, że ma być orkiestra i grać muzykę z Harrego Pottera, a w tle będzie leciał film, poszłabym!



Mi dzisiaj skoczyło do 36,80, w teorii skok jak na owu, ale nie cieszę się, bo może jutro znowu temperatura spadnie jak ostatnio... Z tym, że dzisiaj w nocy nie wstawałam, ani nic. Zobaczymy.



relgx1hpw702se3x.png
 
Kolejna apteka i kolejne babki nie rozumieją pytania o czułość testów [emoji44] patrzą na mnie jak na debilke bo to przecież wszystko jedno i to samo [emoji52]
Z miłych rzeczy to wracam od dietetyka po 2 tygodniach 1.8kg mniej juuupi. Natomiast pytała mnie czy mam @ bo parametry na to by wskazywały nie wiem w związku z tym czy jest się co łudzić. Kupiłam test, ale raczej nic z tego nie będzie...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się z ranka :-D no dobra może juz wcale nie takie rano co prawie poludnie :-) :-p:wink:
U mnie dziś 9dc i tak jak pisalam wczesniej ze w walentynki poszalejemy z moim ukochanym tak też bylo nawet nie pomyslalam ze ten moj chlop tyle potrafi hehe no ale tak czy tak mija się to w czasie z owulacja bo ta dopiero powinna byc gdzies 16-19 dc a szkoda bo obawiam się ze to co dzialo sie przez ostatnie dwa dni nie ma szans powtórzyć sie w domku przy mlodej hehe chyba ze porwe gdzies zaś starego na jakies 24h :laugh2::-p
Pozatym co, pogoda coraz lepsza , coraz wiecej sloneczka to i czlowiek bardziej optymistycznie nastawiony w tych calych żmudnych staraniach mam nadzieje ze nie tylko ja ale również moje sympatyczne koleżanki towarzyszące mi równo w tym cyklu :rofl::rofl2:
Ja juz dziś trzymam mocno &&&&& za Każdą z Nas ...
 
Do góry