reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Bulbasek moje gratulacje! :* ja serduszka nie słyszałam, ale lekarz powiedział, że widać serducho :)
Ja też Kochana nie slyszlalam, ale widziałam i walilo jak szalone. Doktor powiedział, ze wszystko prawidłowo jak na ten czas ciąży a mierzyć dokładnie i słuchać będziemy na następnej wizycie. :) :*
 
reklama
Zarodeczek ok. 5 mm z akcja serduszka :) pikalo jak szalone. Za 3 tyg wizyta i wtedy wstawię foto :) jak bedzie juz duza kluseczka :)

Jestem taka szczęśliwa :)
Gratulacje!!!!!! Same dobre wieści dzisiaj :)

Dziewczyny który test ciążowy Doz lepszy strumieniowy czy płytkowy ?

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
Płytkowe lepsze :) a kiedy testujesz??


Piękny kropek!!!!!


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki, super wiadomosci [emoji173][emoji173][emoji173] prosze takie kazdego dnia :)

A ja mam kufffa stresa bo dzisiaj termin malpiszona a swinia nie przyszla i boje sie, ze szlag trafi histereskopie 24ego bo nie mozna miec okresu podczas badania. Oby przyszla jutro lub maks pojutrze, inaczej bedzie lipa.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, nadrobilam was ale niestety 3po3... Ale w oko wpadły mi tylko dobre wiadomości! Tak strasznie się cieszę z waszych fasolek! I queen ze z tatą lepiej, matko  i że Marc spieła tyłek i napisała rozdział  

StorAnia, cudne świnki! Sama miałam kiedyś, cudowne zwierzątka  a ja wam przesylam walentnke, kiepskiej jakości 

1487112072-aaaaaa.jpeg




m7a4xuun7rn9jc7g.png
 
Dziewczynki, super wiadomosci [emoji173][emoji173][emoji173] prosze takie kazdego dnia :)

A ja mam kufffa stresa bo dzisiaj termin malpiszona a swinia nie przyszla i boje sie, ze szlag trafi histereskopie 24ego bo nie mozna miec okresu podczas badania. Oby przyszla jutro lub maks pojutrze, inaczej bedzie lipa.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A moze być powód zeby nie przyszła moze?[emoji848][emoji48][emoji87]

Windy, cmok walentynkowy[emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaaaaaaaa K to mnie jednak musi bardzo kochac [emoji23] ... powiedzial, ze zabierze mnie na Harry Potter Expo [emoji33][emoji33][emoji7][emoji7]
Otwarto 11 lutego w Utrechcie!

c4d7067acc699c315c28605afc51a4cb.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

How cool!!!❣️
Ja co roku odwiedzam californie i taki był plan ze w zeszłym roku disneyland a w tym Harry Potter word w universal studios ale dupa zbita, bo mam wykluczone samoloty w tej ciazy a road tripa na 1000 mil chyba sobie odpuszczę.
Wiec moze za rok, dwa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się z samego rana! [emoji4]
@cheebay super, ze u Ciebie tez wszystko w porządku [emoji16] teraz juz dziewczęta nic sobie proszę nie wmawiać, tylko cieszyć się dzidziusiem, które nosicie pod serduszkiem.
Sprawdzalam lune2424.. Ostatnio post napisala 25 stycznia, nie żegnala się. Nie wiadomo, gdzie sie podziala.

Sluchajcie a z tym testem owu pozytywnym to takie zaskoczenie. Niby owu miala byc w piątek, ale sobie myślę, że bede robić od wczoraj, a tu taka krecha..
A to, że pilam około godzine przed to nie sfalszowalo mi to wyniku?
 
Witam się z samego rana! [emoji4]
@cheebay super, ze u Ciebie tez wszystko w porządku [emoji16] teraz juz dziewczęta nic sobie proszę nie wmawiać, tylko cieszyć się dzidziusiem, które nosicie pod serduszkiem.
Sprawdzalam lune2424.. Ostatnio post napisala 25 stycznia, nie żegnala się. Nie wiadomo, gdzie sie podziala.

Sluchajcie a z tym testem owu pozytywnym to takie zaskoczenie. Niby owu miala byc w piątek, ale sobie myślę, że bede robić od wczoraj, a tu taka krecha..
A to, że pilam około godzine przed to nie sfalszowalo mi to wyniku?
wydaje mi się że picie przed testem sfalszowaloby wynik ale w drugą stronę jak już więc pewnie to owu. ja robiłam sobie teraz test owu po nocy a tam dwie krechy. ale że tak nie wolno to jeszcze w dzień zrobię. Martwi mnie ze śluzu nie mam a temperatura od dwóch dni spadała a teraz jest na poziomie z wczoraj.
 
reklama
Hejka z rana:)
@Spark @Bulbasek @cheebay Dziewczynki super wiadomości :) Spokojnych i nudnych ciąż Wam życzę :)

U mnie Walentynki będą w weekend, a to z takiego powodu, że mój T w pracy do 23 a ja o 4:30 wstaję więc jak on przychodzi to ja już smacznie śpię :p Ale piękne tulipany i czekoladkę dostałam :) Kwiaty to w sumie dostałam na pół z córką, bo się upomniała tacie dlaczego dla niej nie ma :) Lizak z serduchem nie wystarczył od taty - musiały być kwiatki:p

U mnie 24 dc i owulacji nie widać :( miała być wczoraj a tu test owul znów negatywny, śluzu brak i temperatura nisko :( znów cykl będzie około 42 dni. wrrr... mam już dość tych nieregularnych cykli. i weź tu coś zaplanuj. Nawet kurczę wizyty u gienka nie zaplanujesz z miesięcznym wyprzedzeniem. Ech...... Łączę się w bólu z dziewczynkami z nieregularnymi cyklami.
 
Do góry