reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
U Ciebie @Spark jak były raz przytulance centralnie z owu to faktycznie może bardziej pod chłopca. Chociaż kto to wie, słyszałam też, że niektórzy faceci mają tak, że są w stanie zrobić tylko jedna płeć, ale nie wiem czy ma to faktycznie medyczne poparcie.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha no ja chciałam dziewczynke a mój chłopca :p i tak się na nic nie nastawiam, czy w owu czy jak, bo każda info w necie inna :p niby z badan tego komputera kobiecego wyznaczajacego owu wynika, że w 80 proc. W owu wychodzila dziewczynka, także chyba jest jak @Paraplu pisze, 50na50 :D mentalnie i tak się na dziureczke nastawiam haha :p
 
Dziewczyny, jak test owu pozytywny był 7.02 to mogę zrobić test (czulosc 10) w sobotę?
Wiem, że to za wcześnie może trochę bo termin @ na 21.01, ale od poniedziałku mam wpisane w pracy parę zabiegów, których nie można robić w ciąży.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, jak test owu pozytywny był 7.02 to mogę zrobić test (czulosc 10) w sobotę?
Wiem, że to za wcześnie może trochę bo termin @ na 21.01, ale od poniedziałku mam wpisane w pracy parę zabiegów, których nie można robić w ciąży.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Powinno być wtedy 10dpo, niektórym już wychodził tu pozytyw :)
 
reklama
Do góry